• ~ppm
    (2013-10-19 22:33)
    Ural to zawsze był konkretny motocykl. Nie światową czołówka, ale mocna twarda maszyna. Dobrze, że nadal jest.
  • ~Pamys
    (2013-11-18 06:30)
    Jaki jest, taki jest, ale jest, tzn. takiego mają, i produkują, i większe czy mniejsze pieniądze ale zarabiają. A ja się pytam, ja chcę wiedzieć, gdzie jest nasza produkcja, która posiada nie mniej bogatą historie niź ta ze wschodu. Produkcja, która powinna przynosić realny dochód, a nie nabijać kieszenie gdzieś w Chinach czy gdziekolwiek indziej.
  • ~zbigniew jan
    (2013-10-20 00:16)
    a ile kosztuje ten motocykl w polsce???
  • ~dyc
    (2013-10-19 22:14)
    "newyorkerr77" obsrałeś pejsy tym atakiem na Polaków
  • ~Tofik
    (2013-10-29 08:25)
    Mielismy takie w ZOMO gdy sluzylem ojczyznie , fajne byly.
    Moze moj prezes jak wygra kupi od nich licencje ?
    nostalgia , rozumiecie ?
  • ~KATON
    (2013-10-23 11:15)
    Nie podawajcie bzdur, cena to ponad 10 tys. EURO, a to nie 10 tys. zł!!!
    Za tę cenę to są już inne japońce a nawet HD - sportster;) i to tyle w temacie.
    Bez testów to taki tekst jest żadny...Niestety, poziom dziennikarski upadł na samo dno.
  • ~newyorker77
    (2013-10-19 20:47)
    faktycznie, nowego Urala mozna kupic w Staanch za 11-12 tys. USD. I widuje je na expressway'u, bo zadaja szpanu. A wodzowskie POlaczki maja tylko usta pelne wyswiechtanych frazesow, czego to oni nie dokonaja, jakich to rynkow nie POdbija, gdzie to nie wprowadza POlskich technologii...
    Zal sciska cztery litery, kiedy slucha sie bredni wodzow z Wiejskiej, podczas gdy inni robia rzeczywista kase.
  • ~re: ~Tofik2013-10-19 19:50
    (2013-10-19 20:39)
    Drogi Tofiku,
    On nic nie musi kupować.
    przecież On i Władymir Pultin to jedna rodzina !
    he,he,he, ...

    fPiSdu !
  • ~Dudig01
    (2013-10-21 22:08)
    W tym rupieciu psuje się dosłownie wszystko nawet powietrze w kołach:)
  • ~sandrzej
    (2013-10-20 08:35)
    Z kozackiej fabryki? Zawsze wydawało mi się, że kozacy są z Ukrainy od Chmielnickiego, ale ja jestem przygłupem.