• ~mariusz emeryt z pleszewa
    (2018-12-14 12:37)
    Brawo Panie Prezesie, jesteś Pan wielki Mąż Stanu !
  • ~muslim
    (2018-12-14 14:33)
    Kaczyński wie co robi! przecież to wyśmienity kierowca i znawca aut...
  • ~:D
    (2018-12-14 13:14)
    Kierowcy, to znacząca liczba wyborców.
  • ~Oburzony
    (2018-12-14 13:17)
    Przed wyborami strach przy tyłku więc cofają się wszędzie gdzie można żeby nie wkurzać wyborców. To pomoże jak umarłemu kadzidło koniec PiSu już blisko. To tylko kwestia czasu. Każdy pracujący uczciwie i płacący podatki wyborca przejrzy w końcu na oczy i pogoni to towarzystwo, które dorwało się do władzy po plecach leni i nieudaczników których kupiło za 500+wyrwane z kieszeni każdego pracującego podatnika w tym kraju.
  • ~zin
    (2018-12-14 13:13)
    trybiki maszynki do glosowania tyle sie natrudzili podnoszac lapki i przyciskajac guziki i nic z tego
  • ~qwerty
    (2018-12-14 12:34)
    I dobrze bo 90% autobusów PKS i komunikacji miejskiej musieli by uziemić :)
  • ~Jaro
    (2018-12-14 13:50)
    Spoko, po wyborach temat powróci. Tak jak ceny prądu. Ale do wyborów Suweren się ucieszy.
  • ~ka-ac
    (2018-12-14 13:16)
    Może i dobrze, bo problem jest chyba nieco demonizowany. Przede wszystkim nikt nie podaje wiarygodnych danych, ile wypadków w Polsce jest powodowanych przez zły stan techniczny pojazdów. Zamiast tego mamy dziennikarskie lamenty w rodzaju "miliony wraków poruszają się po polskich drogach". A jak to jest naprawdę, tego w rzeczywistości nie wiemy, bo statystyk brak. A importerzy używanych samochodów i tak zawsze się dogadają z jakimś diagnostą, nieważne komu będzie podlegał. Raz kupiłem auto z importu z wykonanym pierwszym przeglądem, które .....nie miało w ogóle hamulców z tyłu, bo przewód był zaślepiony.
  • ~TTT
    (2018-12-14 12:32)
    Ma u mnie browarek.
  • ~rak płuc
    (2018-12-14 12:33)
    Czyli kopcące śmierdziuchy z powycinanymi filtrami cząstek stałych będą stałym elementem naszego krajobrazu przez kolejne 20 lat...:DDD