• ~adelaide
  (2014-04-26 13:58)
  ^* W Polsce, rządzonej przez Donalda Tuska i ferajnę z POWSI i PSL, przy wyjaśnianiu przyczyn nagłej śmierci, świadków, pilotów, wysokich rangą wojskowych, polityków, którzy, będąc szczęśliwymi członkami rodzin, nie mając kłopotów, nie chorując, zginęli lub zgoła zniknęli, nagle, z dnia na dzień,
  w tajemniczych okolicznościach, bo dużo, może za dużo wiedzieli i mówili - nasza", polska, prokuratura wcale nie jest bardziej pomysłowa; wzorując się na osiągnięciach towarzyszy śledczych
  z moskiewskiego kamitieta, podaje, najczęściej, że zmarli, jakoby zapili się na śmierć, zginęli w wypadku lub mając wyrzuty sumienia, skutecznie targnęli się na życie!


  -W tajemniczych okolicznościach zginął ŚP. GENERAŁ SŁAWOMIR PETELICKI, LEGENDARNY TWÓRCA
  I DOWÓDCA "GROM". Wg oficjalnych informacji prokuratury, gen. Petelicki miał jakoby, popełnić samobójstwo, ni stąd ni z owąd, nagle, strzelając sobie w głowę, w swoim garażu w domu, nie zostawiając listu, OSIEROCIWSZY KOCHAJĄCĄ RODZINĘ , Z KTÓRĄ ŻYŁ SPOKOJNIE I SZCZĘŚLIWIE, w ekskluzywnej, strzeżonej dzielnicy, w Warszawie. Znalazł Go jeden z członków rodziny i to on poinformował policję.

  Gen. Sławomir Petelicki, był jednym z najbardziej znanych, wojskowych w Polsce (ale też na świecie, bo był honorowym członkiem "zielonych beretów" w USA) zajmował się w ostatnich latach doradztwem strategicznym dla wielkich przedsiębiorstw. Miał koneksje i pieniądze. Zasiadał w Radzie Nadzorczej Biotonu i pracował dla wielkiej firmy audytorskiej Ernst&Young. Miał 66 lat. Zasłynął głównie tym, że był twórcą i d-cą GROM ale także ze swoich kontrowersyjnych ocen i krytycznej opinii polityki obronnej rządu oraz wg Niego niewłaściwie prowadzonego badania przyczyn katastrofy smoleńskiej i polskiego śledztwa,


  GENERAŁ PETELICKI, UJAWNIŁ NIEZBICIE, WSKAZUJĄC DOWODY,


  ŻE, W KILKA GODZIN, TUŻ PO KATASTROFIE SMOLEŃSKIEJ,


  WSZYSCY PROMINENTNI CZŁONKOWIE RZĄDU ORAZ PO,


  OTRZYMALI SMS Z INSTRUKCJĄ, ŻE MAJĄ ROZPOWIADAĆ WSZYSTKIM,


  JAKOBY DO KATASTROFY DOSZŁO WYŁĄCZNIE Z WINY PILOTÓW ..!!!  -Przypadek kpt. Arkadiusza Protasiuka, u którego MAK stwierdził „przewagę konformizmu w cechach charakteru”, to też tylko złagodzona wersja potraktowania dziennikarza Iwana Safronowa;
  Śledczy uznali, że jego śmierć była „wynikiem skłonności samobójczych”, których nigdy nie zauważyła rodzina ani koledzy.


  -A jeśli polityk zginie w katastrofie lotniczej? Ten wariant MAK przećwiczył już na gen. Lebiedziu. Winnym został pilot i mgła, a także prawdopodobne naciski ważnych osób na pokładzie śmigłowca, którym leciał (raport z 2002 r.).


  A problem z tymi, którzy drażnią władzę żałobą, żądaniem prawdy?


  -Wywracanie zniczy, kradzież kwiatów i zdjęć zamordowanych też nie były oryginalnym pomysłem Hanny Gronkiewicz-Waltz; Identycznie zachowała się rosyjska milicja po zamordowaniu dziennikarki Anastazji Baburowej i adwokata Stanisława Markiełowa!


  -„Tu jest normalna moskiewska ulica, a nie cmentarz!” – czczący ich pamięć,
  usłyszeli od rosyjskiej milicji - to samo, co polscy obrońcy Krzyża Pamięci,
  na Krakowskim Przedmieściu.


  Putinowska Rosja i proputinowskie lobby w Polsce od początku, w uporządkowany sposób, przystąpiły do kanalizowania polskich protestów po Smoleńsku.Było dla niej jasne, że w Polsce znajdą się ludzie nieprzemakalni na jej propagandę. Częścią jej planu, który zawiódł, było to, że po zamordowaniu Lecha Kaczyńskiego obóz niepodległościowy pójdzie w rozsypkę.


  Później był spektakl, mający skojarzyć domaganie się prawdy o Smoleńsku, ze „sklerotycznymi świrami spod Krzyża”. Niczym w programie Big Brother wszystkie kamery prorządowych telewizji ustawiono przy grupie modlących się ludzi w publicznym miejscu, w okolicy czynnych do późna knajp.


  Jednocześnie pojawiła się grupa codziennie przychodzących tam przeciwników, która zachęcała pijaną młodzież do szydzenia z nich. Jeśli nie wierzysz w to, że w sprawie Smoleńska Rosjanie prowadzą rzetelne śledztwo, to jesteś taki jak ci spod Krzyża – taki miał być medialny wydźwięk awantury. A jacy oni są? Starzy, sklerotyczni, tępawi, ponurzy, zdewociali, słabi, niepełnosprawni. A jednocześnie niebywale agresywni, sfanatyzowani i usiłujący terroryzować resztę obywateli.


  Telewizyjne migawki pokazywały: ci, którzy są młodzi, pełni życia, robią sobie jaja z takich jak oni. Filmiki w internecie to był już Big Brother Ekstra, tylko dla dorosłych: mogliśmy zobaczyć, jak popychają ich, plują na nich, oddają mocz na ich znicze. Może to nieładnie, ale tamci aż się o to proszą przez swoją agresję – brzmiał przekaz.


  Wnioski dla widza: nie mów o Smoleńsku, bo jak będziesz bredził o zamachu, będziesz taki jak ci, na których plują i oddają mocz. Na pewno tego chcesz?


  Dla oszukania Polaków, oszukania polskiej i światowej opinii publicznej, użyto też sterowanej, przez profesjonalne służby, inspirowanej operacyjnie prowokacji.


  Maski liderów tego spektaklu spadały powoli. Jeden z nich, modlących się, Andrzej Hadacz idealnie spełniał zapotrzebowanie służb i użytych do prowokacji mediów, które pragnęły pokazać „oszołoma” spod Krzyża. Jego krzyki: „Nienawidzę ich” oraz deklaracje, że Tusk i Komorowski powinni dostać kulkę w łeb, stały się medialnymi hitami.


  Ale sprawa się rypła, jak niedługo później, ten sam, tyle, że jakże, odmieniony Hadacz, pojawił się na Paradzie Równości, razem z Ryszardem Kaliszem i Robertem Biedroniem.
 • ~czytelnik
  (2014-05-01 20:39)
  Po 5 latach użytkowania P 206 powiedziałem sobie, żadnych europejskich samochodów, a szczególnie tych na 'F'! Wiecznie coś w nim się pieprzyło, jak nie elektryka, to elektronika np. 3 razy w roku zmieniałem żarówki w reflektorach i za każdym razem to była mordęga!
 • ~volvina
  (2015-03-29 14:49)
  Volvo v70 rok 1997 średnie spalanie miasto trasa 5,5l sprawdzałem przez kilka miesięcy dolewając pod korek bo nie wierzyłem w komputer ale faktycznie było tak mało silnik 2,5 tdi 140km auto 2t waży a tu jakieś szity małe z silnikiem 1.3 i wciągają więcej, a i dużo jeździłem po górzystym terenie
 • ~tylko pytam
  (2014-04-26 09:11)
  Z tym Polo to żart.
 • ~nie francuz
  (2014-05-02 07:49)
  dziwne silnik 1.0 dcm i pali 5,7 beznyny co to za szal? Dziwne zapomnieli o Toyocie Avensis i Mazdzie 626 ktore bija na glowe te plastiki.
 • ~Góral z Milówki- tyż pyndzę
  (2014-05-04 11:54)
  kiedy ta sekta smoleńska zamknie mordy. Już 4 lata jak gęś zżarli a jeszcze im w duuupie gęga.!!!
 • ~adelaide ma rację
  (2014-04-28 14:45)
  W odniesieniu do komentarza "~do:~adelaide2014-04-26 20:12":

  Wszystko się zgadza w jej komentarzu. Przestań bezmyślnie łykać to, co podają media, spróbuj otworzyć umysł, to może zrozumiesz. A przynajmniej nie obrażaj tych, co myślą samodzielnie.
 • ~iza
  (2014-04-26 10:41)
  kpina z ludzi
 • ~MK
  (2014-04-26 10:28)
  Mam takie Polo jest super, moge tylko polecic
 • ~do:~adelaide
  (2014-04-26 20:12)
  Jeses chora kobieto!
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.