• ~Kawiarz
    (2013-09-18 12:37)
    ja kupuję tylko używane samochody i jest dobrze :) nigdy większej awarii nie miałem, mandatu też nie - ale to akurat zasługa aplikacji yanosika.
  • ~pol anka
    (2013-09-17 16:35)
    używany, niepsujący się z 2013 roku. Może z października
  • ~DOŻTO JA
    (2013-09-18 09:03)
    Uwaga ~Peter i ~RYŚKU to debile jeżdżą 15- letnimi fiatami i wypowiadają się o królowej samochodów!
    Na kolana ggnnoojjee przed TOYOTĄ !!!
  • ~wrocek
    (2013-09-27 10:55)
    Od wielu lat jeżdzę BMW obecnie jest to moje piąte BMW ! Robiłem tymi autami duże przebiegi 530i-630tyś.km ! ,525i turing -380tyś.km, 318i-325tyś.Obecnie jeżdzę 530d turing mam przejechane dokładnie 248tyś.km i poza materiałami serwisowimi typu olej ,filtry,tarcze(raz)itp.wszystko OK.
  • ~wiech
    (2013-09-18 11:22)
    mam 16 letnią Corolle wyprodukowaną w Japonii auto bezawaryjne wymaga tylko okresowych przeglądów do tej pory wymieniłem Sprzęgło ,klocki i tarcze oraz
    amortyzatory po 10 latach jazdy.
  • ~oki
    (2013-12-29 13:08)
    mam fiata brava 1,9 jtd 105 2000r na liczniku 220000 ale ile na 100% nie wiem bo sprowadzana z niemiec wiec ma wiecej. wszystko oki. wymiana łóżyska na alternatorze i łożyska w kole.a tak to hamulce, olej, rozrząd. mam 5 lat pozdrawiam i tak jest z awaryjnoscia nie polecam vw tych produkowanych teraz zwłaszcza diesli.
  • ~Jancio
    (2013-10-27 18:23)
    Tylko Honda Stream-nie zawodne auto.
  • ~sigg666999
    (2013-10-15 06:47)
    Propaganda oplacana przez szkopow.
  • ~jerry
    (2013-09-28 18:44)
    Jeżdżę jeepem liberty 3,7 l z roku 2004. Przejechałem 100 tys.mil w bardzo różnych warunkach. Raz były wymieniane tarcze hamulcowe Przegrzane na serpentynach w Chorwacji. I tyle.
  • ~sintra
    (2013-09-19 13:13)
    a gdzie jest opel sintra ja posiadam takiego 15 latka od 7 lat który ma na liczniku przeszło 300000 km i nic mu nie jest auto przestronne funkcjonalne takich aut bezawaryjnych już niestety nie robią
  • ~Właściciel Passata CC
    (2013-09-18 10:30)
    Nie masz problemów kup sobie VW
  • ~bobas
    (2013-09-18 09:00)
    ile dostałeś pisarczyku z bożej łaski za te bzdury? Ludzie nie wierzcie w te idiotyzmy! To kompletna nieprawda! Zajrzyj na stronę Dekry i tam masz prawdę!
  • ~RYŚKU
    (2013-09-17 17:18)
    a gdzie toyota najgorszy badziew
  • ~er5
    (2013-09-18 08:18)
    Auta miejskie (sklasyfikowano 23 modele)

    Nissan Micra
    Mini
    Peugeot 206
    Audi A1
    Dacia Sandero
    Mazda 2
    Ford Fusion
    Mitsubishi Colt
    Citroen C3
    Renault Clio
    Raport awaryjności ADAC 2013
  • ~aletojestgit
    (2013-09-18 08:15)
    Mam Toyoytę nie mam problemów śmigam nią od 10 lat. Awarie jakie mię spotkały to wymiana alternatora, tarcze, klocki.
  • ~konrad47
    (2013-09-18 06:47)
    To, ze BMW jest na tej liscie swiadczy, ze to wszystko propagandowa lipa dla ciemniakow - moze ktos z PiSu na takie bzdury sie nabrac.
  • ~Peter
    (2013-09-18 04:23)
    Kup sobie Toyote i bedziesz mial problemy...
    Najgorsze badziewiw montowane zazwyczaj w Turcji.
  • ~Edek
    (2013-09-17 21:51)
    Przecież 1.4 TSI od VW sypią się na potęgę, podonbie jak słynna skrzynia DSG.
  • ~jarek
    (2013-09-17 21:12)
    Renault Clio 1.2 benzyna, 1999 prod., po 11 latach bezawaryjnej jazdy i 235000km, trochę podkorodowany, ale nadal odpalał jak nówka i poszedł dalej. Minęły 3 lata i nie słyszałem, by nowy nabywca miał jakieś z nim kłopoty. Po prostu świetne autko do miasta i dalej, a nawet jeszcze dalej chodził jak dobrze naoliwiony dobrej firmy zegarek. Bo też o niego dbałem i co 10000km dostawał to, co tylko było mu potrzeba.
  • ~gryz
    (2013-09-17 20:54)
    W naszym kraju polo z 2010 to nówka a nie używany.

Może zainteresować Cię też: