• ~~Mamut
    (2013-07-09 13:06)
    Yasne ... 1.000.000 na oryginalnym sprzęgle - pytam jakim CUDEM?
    Rozumiem, że ten miły pan biegów nie zmieniał skoro docisk wytrzymał tak długo?
    Co do wnętrza ... nie widziałem auta z przebiegiem choćby 500.000km z niezniszczonym fotelem kierowcy - co dopiero mówić o milionie km.

    BREDNIE!!!
  • ~POLAN
    (2013-07-14 10:20)
    CZYM TU SIE CHWALIĆ TO TO JA NASZYM POLSKIM P O L O N E Z E M ZROBIŁEM
    340 TYS KILOMETROW
  • ~Nick
    (2013-08-01 18:21)
    1,9 TDI PD to jeden z najlepszych silnikow w historii motoryzacji. Wielbiciele 20 letnich mercow i takichze beemek sie z niego nasmiewali ze traktor, mialem 3 auta z tym silnikiem (od nowosci), fakt ze tzw kultura pracy nie byla najwyzsza, przyznaje to tez sam producent, ale pol miliona km dla tego silnika to bylo nic. Trzeba bylo na prawde chciec zeby go zajezdzic. Regularna wymiana oleju na zalecany przez VW i kazdy glupi mogl na nim zrobic 500 - 600 tysiecy km. Teraz juz niestety tego silnika nie produkuja. Mam znowu nowy VW sinik diesla cichutki, ale nie ten moment i niestety tylu km nie wytrzyma.
  • ~sonik
    (2013-07-27 10:32)
    Chyba się wysypał właściciel. Tłumik powinien zmienić minimum 7 razy. Jeżeli nie zmieniał, to już go nie ma, bo się dawno temu rozsypał!
  • ~Nic ponadto
    (2013-07-09 13:37)
    Czeskie bzdury z Budziejowic
  • ~znawca
    (2014-12-13 12:43)
    Tyle przejechanych kilometrów, to samobóstwo fabryki1111 TERAZ tak się nie produkuje 150 , 200 tys. km i wszystko się sypie i oto chodzi .
    Nowy model '' lepszy'' i sprzedaż się kreci i fabryka kwitnie.
  • ~Maniak
    (2013-07-10 10:55)
    mój mercedes c200 ma zrobione 997 000 i dopiero teraz sprzegło padło
  • ~jerzy
    (2013-07-10 10:04)
    Mam Fabię z 2008 1.9TDI.Przejechałem do tej pory 232 tysiące bez żadnej awarii, i wygląda na to że i następne 200 tysięcy uda się nią jeździć. Jest to naprawdę niesamowicie bezawaryjne autko, chociaż jest niezbyt komfortowe, twarde zawieszenie i duży hałas diesla przy prędkościach powyżej 130. Ale ma świetną dynamikę, jazda z prędkością 160 na autostradzie nie jest żadnym problemem, i można jeszcze spokojnie przyspieszać. Poza tym niezbyt dużo pali, około 6l przy dość dynamicznej jeździe.
  • ~czanys
    (2013-07-08 22:35)
    Jamam auto =26 lat przejchałem 200 tyś km oprucz bęzyny i płynów
    to nic doniego nie dołzyłem idalej jeżdze do Hamburga =Yugo
    ijszcze bede 10 lat jeżdził ;
  • ~wieśniaj PISowski
    (2013-07-09 01:14)
    nie rozumiem komentarza odnośnie pisowskiego wieśniaka? chodzilo o mieszkańca wsi który sympatyzuje z inną niż jedynie słuszna partia peło?
  • ~Zgrywus
    (2013-07-09 03:12)
    A ja na moim Subaru (Imreza 2,2 litra) mam przejechanych 267 000, ale podkrecilem do 762 000, zeby imponowac znajomym!
    I ludzie dają się nabrać, a mnie nie robi różnicy - bo auto sprawuje się idealnie i tylko dolewam!
    polacy to jednak straszne naiwniaki - można im wciskać każdy kit...
  • ~warszawiak
    (2013-07-08 18:41)
    ja przyjedzie do polski podreca go i sprzedadza z 165 000 km na liczniku i jakis wiesniaj PISowski go kupi.
  • ~reanimator
    (2013-07-08 22:29)
    silnik ok, ale aby sprzęgło wytrzymało taki przebieg?
    Kobiety proszę o wypowiedź w tej kwestii ;)
  • ~Słabo
    (2013-07-15 13:12)
    Gdyby przejechał 3 razy tyle to by było coś.A w ogóle polecam film"spisek żarówkowy"o jakości nie tylko samochodów.
  • ~Anonim
    (2019-07-12 19:02)
    1.9 tdi vw na pompie czy pompowtrysk genijalne silniki wyjatek bxe.Wytrzymałośc ,ekonomia tylko odgłos nieprzyjemny.Dwa auta w rodzinie afn i asv 600000 tys i 300000. Wytrzymałosc do 300-350km bez kucia.Spalanie bajka 4-5l trasa 100-150km/h Zazdrość polaczków którzy śmieją sie bezcenna z passatów i mówienie że same tdi na serwisie,jak co drugi samochód w polsce z vw pod maską to troche serwisu motorów jest.Pozatym jestem tego zdania że każdy samochód jest w stanie zrobić milion tylko trzeba dbać POZDRAWIAM
  • ~Toni
    (2013-07-08 20:47)
    To może być prawdopodobne miałem golfa IV kombi z Niemiec i już miał grubo ponad 630 tyś i nawet silnik ładnie pracował jak na taki duży przebieg i niema czemu się dziwić to bardzo żywotna jednostka napędowa.
  • ~jurek
    (2013-07-08 20:12)
    TOwarszawiak zlomzy
  • ~Kielczanin
    (2013-07-08 19:57)
    Kolejna reklama koncernu Volkswagen w Dzienniku. Takie materiały powinny mieć adnotację "reklama" lub "materiał sponsorowany".
  • ~poldek
    (2013-07-08 19:41)
    Re:warszawiak-a po-wski "warszawiak"co mu słoma z jego zagnojonych gumiaków wychodzi na pół metra,będzie cmokał z zazdrości,oczywiście po tym jak się pisać poprawnie nauczy.
  • ~Poznaniak
    (2013-07-08 19:40)
    Wieśniakiem to Ty jesteś, i do tego warszawskim!

Może zainteresować Cię też: