• ~Franek
    (2012-12-13 11:42)
    Audi Q5 może i ma mniej usterek niz dacia logan, ale usunięcie jednej usterki w audi kosztuje tyle, co 3-letnia dacia logan bez usterek. Dla mnie wybór jest jasny.
  • ~trix
    (2012-12-28 19:12)
    Jasne jak najlepszy jest japoniec to ok a jak zwycięzcą jest już Polo to oczywiście kanty, po prostu w tej klasie Polo jest jedne z najlepszych co widac i po wynikach sprzedaży,
  • ~bogus
    (2013-07-25 18:54)
    samochód jest jak wino im starszy tym lepszy
  • ~demokrata
    (2012-12-14 23:05)
    NAJLEPSZE AUTA TO NIEMIECKIE
    tak bylo - jest - i pozostanie


    Bezrobocie w Niemczech wynosi W ROKU 2012 - 6,8 %
    tzn. trzeba miec dobry rzad, to beda miejsca pracy i innych mozna jeszcze finansowo wspierac

    od roku 2005 bezrobocie w Niemczech maleje

    http://de.statista.com/statistik/daten/studie/1224/umfrage/arbeitslosenquote-in-deutschland-seit-1995/


    W POLSCE BEZROBOCIE BEDZIE STALE WZRASTAC
    DLACZEGO?

    Gdy Polacy beda tylko prowadzic wojny z innymi i miedzy soba, pluc jadem jeden na drugiego, filozofowac, oszukiwac, klamac, krasc, zazdroscic innym, itp. to za 2-3 lata beda miec 20% bezrobocia

    KAZDY JEST KOWALEM SWOJEGO LOSU

    WKROTCE NIEMCY BEDA ZNOWU POLAKOM PRZYSYLAC PACZKI ZYWNOSCIOWE; ZEBY CI PRZYNAJMNIEJ MIELI TROCHE DO JEDZENIA
  • ~obserwator
    (2012-12-16 13:54)
    Demokrata "demokratycznie" uważa, że najlepsze są auta niemieckie. Szkoda, że tak drastycznie mija się z prawdą. Szkoda, że nie zauważa, że we wszystkich kategoriach wiekowych w pierwszej pięćdziesiątce jest aż 29 modeli Toyoty. A ile modeli jest aut niemieckich? Szanowny demokrato. Dobre auta niemieckie skońcayły się w połowie lat dziewięćdziesiątych. Teraz to już jest masówa rodem z Chin. Szkoda, że się zatrzymałeś w roku 1995 bo mamy już prawie 2013.
  • ~kobi
    (2012-12-13 19:03)
    Japończycy, przynajmniej część, zawsze dobrze się trzymali w rankingu. Podobnie Porsche, ale ciężko porównywać tą markę do tych bardziej masowych modeli. VW dosyć trzyma fason i wbrew opiniom Ford też polepszył się. Trzeba by było nieco więcej miejsc pokazać, a nie tylko trzy, żeby mieć większe wyobrażenie.
  • ~Benek
    (2017-07-04 15:58)
    Ja uważam, że każde auto może być dobre jeśli jest kupione w odpowiednim miejscu. Ja swoje BMW kupiłem trzy lata temu w Bawaria Motors w Warszawie i do dziś dnia nie dołożyłem ani złotówki w silnik i zawieszenie. Nic nie stuka, nie puka, komfort jest niewyobrażalny więc jestem zadowolony. Jak kupicie auto od handlarza to nie ma się co dziwić, że może się okazać, że auto zamiast stu tysięcy ma zrobione milion kilometrów i jest poskładane ze stu innych elementów. Dobry dealer to podstawa.
  • ~Nikodem
    (2017-07-13 08:27)
    Ja kupiłam forda focusa używanego w Carrara Lublin. Powiem wam, ze bardzo obawiałem się używanego auta, ale jak się okazało - niepotrzebnie.
  • ~fidelp
    (2012-12-16 17:21)
    Wsadźcie sobie ten ranking poparzcie na przebiegi aut które wygrywają i które przegrywają przy 2 krotnym przebiegu jakie to jest porównanie przebiegi powinny być równe wtedy można porównywać
  • ~wo-wo
    (2013-01-10 12:19)
    Porównania aut klasy premium z compactem lub segmentem B mija się z prawdą. Auta niemieckie jak BMW 5 lub Porsche czy Audi to nie Honda Jazz. Hondę Jazz można porównać z Merivą lub Corsą.
  • ~Robciul
    (2015-03-27 10:37)
    No i kolejny raz potwierdza się teza, że VW są najlepszymi autami. Wiem to z własnego doświadczenia. Od lat kupuję tylko samochody tej marki, zazwyczaj używane i żaden mnie jeszcze nie zawiódł. Co prawda nie kupuję kota w worku tylko sprawdzone auta z salonu Euro Car w Gdyni więc nie spotykają mnie żadne niespodzianki.
  • ~niekrecone.pl
    (2014-05-06 17:24)
    Zapraszam do uczestniczenia w dyskusji na temat informacji w ogłoszeniu motoryzacyjnym, które wpływają na wiarygodność ogłoszenia.
    https://www.facebook.com/pages/niekreconepl/230131030517977

    niekrecone.pl
  • ~zbych
    (2012-12-10 19:12)
    opla nie widać? niezniszczalny?
  • ~hubal
    (2012-12-10 15:03)
    W europie volkswageny musza byc jekies inne bo w USA sa na bardzo dalekich pozycjach.
  • ~marian
    (2012-12-12 12:26)
    Ja mam BMW 325e z 1987r. chodzi jak nowy i to jest najlepszy samochód.
  • ~K2v
    (2012-12-12 10:07)
    Wiadomo że to niemiecki raport i jest trochę naciągany. Nie bądźcie dziećmi i nie róbcie zdziwionych oczu. Ponadto raport nie uwzględnia wartości usterki i stąd jest mało przejrzysty.
    Zbych się pytał gdzie opel? Na końcu stawki oczywiście, ale nie na ostatnim miejscu skoro go nie ma. To tylko 3 pierwsze i 3 ostatnie samochody z listy. Mnie bardziej martwi (nie że dziwi) fakt pogorszenia się wyniku średniego czyżby producenci zmuszali nas do szybszej wymiany aut?
    PS:
    Do autora: W autach 4-5 lat drugie miejsce jak mniemam po zdjęciu, zajmuje Mazda 2, a trzecie wspomniana wcześniej Toyota. Mały bug do poprawki.
    Artykuł napewno ciekawy i wcale nie za długi, choć można było dać na jednej stronie 3 samochody na raz, mniej klikania.
  • ~pol anka
    (2012-12-10 22:34)
    najlepsza furka, wiadomo 5 letnie AUDI S8 Komendanta Głównego. Dlaczego, nic nie kosztuje serwis, w pakiecie kogut
  • ~czytacz
    (2012-12-10 20:17)
    Jeżeli są lepsze i gorsze "wśród aut 2-3 letnich" to znaczy, że te 2-3 letnie zaliczają jakies usterki. Mój Bravo ma 5 rok i żadnej usterki nie zgłosiłem na gwarancji ani nie znaleziono podczas przglądu po 3 roku a zabiegałem u diagnosty by dokładnie szukał bok oniec gwarancji się zbliżał. NIC! nie znalazł. Moim zdaniem poważną jest usterka, z która sobie ASO nie daje rady- kwitując, że ten typ tak ma.Zdarza się to niestety najczęściej tym uchodzącym za auta renomowane.
  • ~czytacz
    (2012-12-10 20:13)
    Jeżeli są lepsze i gorsze "wśród aut 2-3 letnich" to znaczy, że te 2-3 zaliczają jakies usterki. Mój Bravo ma 5 rok i żadnej usterki nie zgłosiłem na gwarancji ani nie znaleziono podczas przglądu po 3 roku a zabiegałem u diagnosty by dokładnie szukał bo oniec gwarancji się zbliżał. NIC! nie znalazł. Moim zdaniem poważną jest usterka, z która sobie ASO nie daje rady- kwitując, że ten typ tak ma. zdarza się to niestety najczęściej tym uchodzącym za renomowane.
  • ~ENTER
    (2012-12-10 20:02)
    A ja sie zapytowywuje . kuda je mój golf III 2.8 VR6 z 1992 roka i przelocie 284 000 km. ???. Już dojeżdża do Księżyca !!! . Gdzie un je do cholery. po zrobionej kapitalce będzie wracał.

Może zainteresować Cię też: