Nie będzie rewolucji w przeglądach technicznych aut. Kaczyński wkroczył do akcji

| Aktualizacja:

Prezes PiS Jarosław Kaczyński złożył podczas piątkowych głosowań wniosek o zdjęcie z porządku obrad projektu nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym ws. zmian w systemie badań technicznych pojazdów. Marszałek Sejmu Marek Kuchciński, po zasięgnięciu opinii Konwent Seniorów, zdecydował o skreśleniu rządowego projektu.

wróć do artykułu
  • ~TTT
    (2018-12-14 12:32)
    Ma u mnie browarek.
  • ~rak płuc
    (2018-12-14 12:33)
    Czyli kopcące śmierdziuchy z powycinanymi filtrami cząstek stałych będą stałym elementem naszego krajobrazu przez kolejne 20 lat...:DDD
  • ~qwerty
    (2018-12-14 12:34)
    I dobrze bo 90% autobusów PKS i komunikacji miejskiej musieli by uziemić :)
  • ~mariusz emeryt z pleszewa
    (2018-12-14 12:37)
    Brawo Panie Prezesie, jesteś Pan wielki Mąż Stanu !
  • ~zin
    (2018-12-14 13:13)
    trybiki maszynki do glosowania tyle sie natrudzili podnoszac lapki i przyciskajac guziki i nic z tego
  • ~:D
    (2018-12-14 13:14)
    Kierowcy, to znacząca liczba wyborców.
  • ~ka-ac
    (2018-12-14 13:16)
    Może i dobrze, bo problem jest chyba nieco demonizowany. Przede wszystkim nikt nie podaje wiarygodnych danych, ile wypadków w Polsce jest powodowanych przez zły stan techniczny pojazdów. Zamiast tego mamy dziennikarskie lamenty w rodzaju "miliony wraków poruszają się po polskich drogach". A jak to jest naprawdę, tego w rzeczywistości nie wiemy, bo statystyk brak. A importerzy używanych samochodów i tak zawsze się dogadają z jakimś diagnostą, nieważne komu będzie podlegał. Raz kupiłem auto z importu z wykonanym pierwszym przeglądem, które .....nie miało w ogóle hamulców z tyłu, bo przewód był zaślepiony.
  • ~Oburzony
    (2018-12-14 13:17)
    Przed wyborami strach przy tyłku więc cofają się wszędzie gdzie można żeby nie wkurzać wyborców. To pomoże jak umarłemu kadzidło koniec PiSu już blisko. To tylko kwestia czasu. Każdy pracujący uczciwie i płacący podatki wyborca przejrzy w końcu na oczy i pogoni to towarzystwo, które dorwało się do władzy po plecach leni i nieudaczników których kupiło za 500+wyrwane z kieszeni każdego pracującego podatnika w tym kraju.
  • ~Jaro
    (2018-12-14 13:50)
    Spoko, po wyborach temat powróci. Tak jak ceny prądu. Ale do wyborów Suweren się ucieszy.
  • ~muslim
    (2018-12-14 14:33)
    Kaczyński wie co robi! przecież to wyśmienity kierowca i znawca aut...
  • ~xyz
    (2018-12-14 14:35)
    Ciekawe - jak tę decyzję prezesa przeżyje Tedet??????
  • ~dno
    (2018-12-14 14:42)
    Piękne, doskonale świadczy o poziomie demokracji w Polsce. Wniosek o odrzucenie ustawy oddalony, PiS-ie poprawki przyjęte, trzecie czytanie ustawy i nagle wchodzi szeregowy poseł a ustawa znika :) Że była bublem, to inna sprawa.
  • ~Kamiński
    (2018-12-14 15:53)
    a może by tak zacząć realnie działać na rzecz walki ze smogiem i może znieść akcyzę na auta niskoemisyjne jak hybrydy? pieniądze na walki ze smogiem są trwonione a tu rozwiązanie jest tuz za rogiem. szkoda, chociaż i tak już więcej hybryd na naszych ulicach głównie od toyoty bo to raczej prekursor na tym rynku
  • ~frankowicz
    (2018-12-14 17:17)
    I znów bez żadnego trybu Na mównicę wszedł niemowa z wnioskiem o wolności słowa Dyskusja się zawiązała kiedy zabrał głos jąkała Stuk, puk laską w podłogę sejm, sejm wyraża zgodę Stuk, puk laską o blat sejm mówi: "Tak!"
  • ~konserwatywny_radykał
    (2018-12-14 17:39)
    ********* 15 milionów kierowców, to przy frekwencji wyborczej 50% - to jest utrata 20% głosów głosujących na PIS . W tym i mojego gdyby te restrykcje weszły !!!!
  • ~kierowca
    (2018-12-14 17:58)
    Teraz już nawet Jarek przejrzał na oczy, że to co robią to jest kompletna głupota. Niestety ale ci co też nie mają samochodów a tylko pobierają "kilometrówki" to takie bzdurne przepisy mogą wymyślać by bezmyślni posłowie je przegłosowywali. Niestety ale na drodze im tak dobrze nie idzie mimo immunitetów.
  • ~małorolny
    (2018-12-14 19:00)
    To chyba zasługa episkopatu i ojca dyrektora. Po wprowadzeni tej ustawy nikt na wsi by nie mógł dojechać do kościoła. Podobny efekt może dać inny wniosek rządowych ekspertów , aby każdy zdawał co roku egzamin na prawo jazdy. To chyba Schetyna im podpowiada takie pomysły.
  • ~polaczek
    (2018-12-15 00:36)
    KIEROWCY TO JEST 30-40% WYBORCÓW !!!!!….. No to proszę brać pod uwagę ten ELEKTORAT !!!! …Proszę nie WALCZYĆ Z KIEROWCAMI !!! …Jeśli ktoś nam kierowcom dopier..li , to my wyborczo tego nie darujemy
  • ~GS
    (2018-12-15 02:47)
    To parodia demokracji w Polsce , byle posel moze wstac i zablokowac ustawe . Juz kiedys bylo liberum veto i wiemy czym to sie skonczylo .
  • ~mozna mozna
    (2018-12-15 09:57)
    chyba dalbym mu sie karnac czyli pojezdzic moim gratem zasluduje jak nikt nawet zona

Może zainteresować Cię też: