Nie będzie rewolucji w przeglądach technicznych aut. Kaczyński wkroczył do akcji

| Aktualizacja:

Prezes PiS Jarosław Kaczyński złożył podczas piątkowych głosowań wniosek o zdjęcie z porządku obrad projektu nowelizacji ustawy Prawo o ruchu drogowym ws. zmian w systemie badań technicznych pojazdów. Marszałek Sejmu Marek Kuchciński, po zasięgnięciu opinii Konwent Seniorów, zdecydował o skreśleniu rządowego projektu.

wróć do artykułu
  • ~maciej
    (2018-12-28 13:21)
    Mam nadzieje że nie wrócą do tego pomysłu, bo to głupota. Szukam oszczędności gdzie sie da, kupuje części oe delph wytrzymałe a ze średniej półki cenowej, podwoże ludzi z blabla cara itp. ale kolejnych podatków bym wolał uniknąć.
  • ~WREDNA@
    (2018-12-21 13:41)
    Po wyborach temat powroci . !!!! RAMEN
  • ~Kaczmarek
    (2018-12-21 13:27)
    a może by tak znieść opłaty za badania techniczne dla hybryd? auta niskoemisyjne przecież a teraz rząd taki proekologiczny, nawet policja kupuje aurisy hybrydowe także warto by o tym pomyśleć na poważnie
  • ~janosik
    (2018-12-17 15:33)
    nareszcie dano przyzwolenie ojcu chrzestnemu mafii polityczno -finansowej na zrobienie czegoś dobrego dla kierowców z pustym portfelem oby takich ruchów więcej w okresie przed-wyborczym
  • ~zlodzieje
    (2018-12-17 13:28)
    co ta banda wymyslila madrego od poczatku puczu czyli oszustwa wyborczego bo obiecali co innego dali nam gu---no wielkie jak te klamstwa pisowskie
  • ~===
    (2018-12-17 12:18)
    Kuchcinski wazelino NAJGORSZEGO GATUNKU!!! NIE ZADEN KONWENT,TYLKO ROZKAZ do WYKONANIA!!! Nie wazne w jakim temacie.
  • ~ant
    (2018-12-15 19:11)
    Na polskich drogach jest multum niemieckiego złomu, który wpływa negatywnie na środowisko. Należy coś z tym zrobić, może za złomowanie starego auta zwolnić nabywce nowego z podatku wat?
  • ~okazuje się ,że ma jaja
    (2018-12-15 11:38)
    Ten nieudacznik min infrastruktury ,któremu w niczym nie idzie to z zemsty chciał błysnąć a tu masz babo placek . Jarek co to nawet nie kierował hulajnoga zeżlił się .Może go zrestrukturyzują .
  • ~mozna mozna
    (2018-12-15 09:57)
    chyba dalbym mu sie karnac czyli pojezdzic moim gratem zasluduje jak nikt nawet zona
  • ~GS
    (2018-12-15 02:47)
    To parodia demokracji w Polsce , byle posel moze wstac i zablokowac ustawe . Juz kiedys bylo liberum veto i wiemy czym to sie skonczylo .
  • ~polaczek
    (2018-12-15 00:36)
    KIEROWCY TO JEST 30-40% WYBORCÓW !!!!!….. No to proszę brać pod uwagę ten ELEKTORAT !!!! …Proszę nie WALCZYĆ Z KIEROWCAMI !!! …Jeśli ktoś nam kierowcom dopier..li , to my wyborczo tego nie darujemy
  • ~małorolny
    (2018-12-14 19:00)
    To chyba zasługa episkopatu i ojca dyrektora. Po wprowadzeni tej ustawy nikt na wsi by nie mógł dojechać do kościoła. Podobny efekt może dać inny wniosek rządowych ekspertów , aby każdy zdawał co roku egzamin na prawo jazdy. To chyba Schetyna im podpowiada takie pomysły.
  • ~kierowca
    (2018-12-14 17:58)
    Teraz już nawet Jarek przejrzał na oczy, że to co robią to jest kompletna głupota. Niestety ale ci co też nie mają samochodów a tylko pobierają "kilometrówki" to takie bzdurne przepisy mogą wymyślać by bezmyślni posłowie je przegłosowywali. Niestety ale na drodze im tak dobrze nie idzie mimo immunitetów.
  • ~konserwatywny_radykał
    (2018-12-14 17:39)
    ********* 15 milionów kierowców, to przy frekwencji wyborczej 50% - to jest utrata 20% głosów głosujących na PIS . W tym i mojego gdyby te restrykcje weszły !!!!
  • ~frankowicz
    (2018-12-14 17:17)
    I znów bez żadnego trybu Na mównicę wszedł niemowa z wnioskiem o wolności słowa Dyskusja się zawiązała kiedy zabrał głos jąkała Stuk, puk laską w podłogę sejm, sejm wyraża zgodę Stuk, puk laską o blat sejm mówi: "Tak!"
  • ~Kamiński
    (2018-12-14 15:53)
    a może by tak zacząć realnie działać na rzecz walki ze smogiem i może znieść akcyzę na auta niskoemisyjne jak hybrydy? pieniądze na walki ze smogiem są trwonione a tu rozwiązanie jest tuz za rogiem. szkoda, chociaż i tak już więcej hybryd na naszych ulicach głównie od toyoty bo to raczej prekursor na tym rynku
  • ~dno
    (2018-12-14 14:42)
    Piękne, doskonale świadczy o poziomie demokracji w Polsce. Wniosek o odrzucenie ustawy oddalony, PiS-ie poprawki przyjęte, trzecie czytanie ustawy i nagle wchodzi szeregowy poseł a ustawa znika :) Że była bublem, to inna sprawa.
  • ~xyz
    (2018-12-14 14:35)
    Ciekawe - jak tę decyzję prezesa przeżyje Tedet??????
  • ~muslim
    (2018-12-14 14:33)
    Kaczyński wie co robi! przecież to wyśmienity kierowca i znawca aut...
  • ~Jaro
    (2018-12-14 13:50)
    Spoko, po wyborach temat powróci. Tak jak ceny prądu. Ale do wyborów Suweren się ucieszy.

Może zainteresować Cię też: