• ~m-53
    (2017-05-09 08:54)
    Jak widać z artykułu ta trasa mogła być budowana wyłącznie w latach 2005 - 2007 i po 2016. Osiem lat wypadło z historii.
  • ~REPOLONIZACJA MENDiów tvn,GW,LISWEEK,wp,onet,tvn24..........
    (2017-05-09 07:37)
    Oczywiście w niemieckim derdzienniku MANIPULACJA na dzień dobry.
  • ~czzb
    (2017-05-09 07:28)
    Czytaj za Srodowisko w Warszawie powienien ktoś odpowiadać z Wrocławia Poznania czy Krakowa... bo wtedy będzie normalnie...
  • ~aptekarz
    (2017-05-09 13:36)
    A w ciągu 8 lat rządów PO niekt nie mógł wydać decyzji? Tajemnicą poliszynela jest, że nie chcieli bo północno-wschodnie obrzeża wwy głosują na pis ... DER MAnipulacja na dzień dobry.
  • ~Lis
    (2017-05-09 08:17)
    Ukarać instytucje-niech ponoszą koszty dot.strat finansowych
  • ~kolo
    (2017-05-09 10:12)
    Przerazajacy poziom propagandy i jesli TVP jest rownie toksyczn to jest to odpowiedz na toksycznosc 80% zewnetrznych osrodkow propagandowych o zerowej wiarygodnosci, TVP przynajmniej nie zamieszcza fejkow jesli cos robi to tendencyjnosc i prorzadowosc i przynajmniej wiem kogo reprezentuja w przypadku dziennika ja nie wiem za cyje pieniadze dochodzi do informacyjnego ekscesu
  • ~rycho
    (2017-05-09 09:14)
    prywata prywata s gdzie wyższa konieczność o dobro społeczne ogółu . Przez partykularne interesy jednostek nic nie wybudujemy a złomu sprowadzanego z zagranicy nikt nie chce zablokować /działania pozorne akcyza/
  • ~PL
    (2017-05-09 08:44)
    Nie czytam tego portalu więc trudno mi ocenić na ile są wiarygodne informacje. Wzrost kosztów ponad niby czym miałby być spowodowany. Co się stało takiego istotnego? A poza tym taki tunel o który domagaja sie mieszkańcy nie kosztuje 300 000 000. To są wszystko grubo zawyżone koszty.
  • ~marks_
    (2017-05-09 10:31)
    sanepidu ??? szyszko ma tam jakieś ****** w domu, czy co ???
  • ~Radykalna
    (2017-05-09 10:45)
    Natychmiast trzeba odrzucić dotychczasowe plany co do tej części obwodnicy. Rozwój Warszawy powoduje, że za niedługi czas obwodnica nie będzie żadną obwodnicą. Poza tym jeśli w ekspresowym tempie obecna ekipa rządząca stolicą nie przestanie oddawać terenów i placów w "złodziejskiej reprywatyzacji" , to niby gdzie będzie się budować tanio i szybko? Teren zostanie natychmiast zabudowany przez developerów, albo jego ceny wzrosną tak drastycznie, że nawet na zwykłą ulicę nie będzie stać państwa. Ta obwodnica powinna już być budowana pod Wołominem. Wracając do pytania: Dlaczego tak wzrosły koszty budowy? No to się kłania wykończenie w poprzednich latach polskich zakładów przez co sprowadza się wszystko np. z Niemiec, wykończenie firm budowlanych i przetargi, gdzie wygrywały duże podmioty zagraniczne, a o procencie na łapówki od wygranego przetargu nie wspomnę. Wszyscy wiedzą, nikomu to nie przeszkadza, a koszty wykonania jakiejkolwiek drogi są zawyżone drastycznie.