• ~kra
  (2015-04-20 23:48)
  Czy to nie stamtąd jest trener Wisły Moskal?
 • ~czesiek
  (2015-04-18 09:48)
  Jeżeli o kolizje i wypadki to droga 956 i ulica Partyzantów w miejscowości Sułkowice jest wyjątkowo prosta i nie powinna stwarzać większego zagrożenia . Dobre oznakowanie drogi w poziome i pionowe znaki powinny wystarczyć a jak to nie zapewnia bezpieczeństwa uczestnikom drogi to znaleść przyczynę isteiejących problemów . Albo postawić fotoradar , albo wymienić osoby odpowiedzialne za bezpieczeństwo na drodze i włodarza Sułkowic . Myślę że to pomoże bez udziału duchownych , ci ostatni niech odprawiają msze i czynią posługi choćby w drodze ostatecznej .
 • ~caapstrzyk klehy
  (2015-04-18 08:12)
  czarna dziura?po stawic klehe ze świeconka niech rozpedza szatana
 • ~voiceinthedesert
  (2015-04-18 20:15)
  Najgroźniejszym zakrętem na świecie, według mnie jest "Curva de la Muerte" w okolicy patagońskiego Comodoro Rivadavia. Tam wypad z drogi oznacza pionowy upadek ponad kilometr na skały Oceanu Atlantyckiego. Tylko najodważniejsi biorą ten zakręt na dwóch kołach, z pikupą na 45 stopni! Tak czynił mój kolega, a mnie jakoś się "nie udawało." Nie chciałem po prostu umrzeć straszną śmiercią!
 • ~zgredek pierwszy
  (2015-04-20 13:12)
  Należy ułożyć kilka głazów poza krawędzią jezdni przed zagrożoną ścianą; mam nadzieję, że żaden porąbany gryzipiór nie uzna tego za samowolę budowlaną.
 • ~czesiek
  (2015-04-20 19:37)
  Postanowiłem poświęcić chwilę uwagi i stwierdzam że przyczyną całego nieszczęścia jest wąska droga bez poboczy i bez rowów melioracyjnych odprowadzających wodę z drogi , nie mówię tu o nadmiarze wody , ulewach . Brak poboczy , wąska droga powoduje strach u kierowców iadących przy osi drogi i chwila nieuwagi powoduje kolizję pomiędzy samochodami lub kolizję polegającą na uderzenie w przydrożne zabudowania lub zjechaniu ze skarpy do ogrodu . Brak zwierząt na drodze pomaga znacznie , ale przeszkadza ekologom . Może to klątwa tych ostatnich . Dobra rada najblizsze wybory samorządowe zbojkotować i domagać się przebudowy drogi , bezpiecznej drogi z poboczami . Lączę pozdrowienia i obiecuję odwiedzić sułkowice po wyborach .
 • ~azazel
  (2015-04-21 17:45)
  Tylko cymbał lub ćwok, czy też skończony BURAK może przez tyle lat narażać siebie i swą rodzinę, a nie pomyśli o zmianie miejsca zamieszkania. Reszta bez komentarza.
 • ~rycho
  (2015-04-23 13:36)
  gdyby wolniej jechali/ do 50km/godz/ to się nie "wbijali w budynek/ jeżdżę tam od lat tylko trzeba przestrzegać przepisów
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.