• ~agatka
    (2015-02-26 14:45)
    dla mojej gminy też by się coś z centralnego budżetu znalazło?
  • ~krk
    (2015-02-26 15:54)
    nie mogę się doczekać zdjęć z demontażu dźwigarów głównych - mogę się nie doczekać, bo ich demontaż, to nie taka prosta sprawa

    ci co mówią, że naprawa zajmie do kilku, kilkunastu miesięcy - bredzą
  • ~voiceinthedesert
    (2015-03-05 21:04)
    Miejmy nadzieję że w końcu ci bezdomni, którzy podpalili most, znajdą pracę przy rozbieraniu i budowie nowego mostu! Nie takie głupie te chłopy, widocznie ...
  • ~Wasz Sympatyczny Doradca Ekonomiczny
    (2015-02-26 18:09)
    Obywatele!
    Jak strzela do Was policja - nie uciekajcie - tylko łapcie kule!
    Powtarzam - łapcie kule! Jak najwięcej tych kul!!!

    Bo im więcej kul zdołacie złapać - tym większą część zapłaconych przez Was podatków uda się Wam tym prostym sposobem odzyskać!!!

    Te kule są bezcenne - to prawdziwe, namacalne i być może już jedyne świadectwa kultury politycznej i "dziadostwa narodowego" naszego narodu i powinny być wpisane na specjalną listę ONZ - więc przechowujcie te wszystkie wystrzelone w Waszym kierunku kule pieczołowicie jak największy skarb - bo być może będzie to jedyny dorobek całego Waszego życia!!!
    A jak szczęśliwym trafem doczekacie się wnuków - pokażcie im ten skarb i przekażcie im jako narodową i rodową spuściznę!!!
  • ~Robnad
    (2015-02-26 17:38)
    jak POwiedział niejaki Święcicki,nic sie nie stało, bo zostało jeszcze 6, a wyborcy Parady Oszustów nie czują żadnego dyskomfortu.
    wolą 24 godzinną ochronę homosiowej tęczy, nie mówiąc o POlewaniu nieustającym jej, gdyż dzięki temu one som europejczyki, i jakby nawet wszystkie się spaliły, to dzięki PO i kałmukowi PO liftingu bendom tym bardziej.
  • ~..derwis
    (2015-02-26 17:52)
    Przystosują do 400t udźwigu akuratnie dla abramsa...
  • ~v2
    (2015-02-26 17:44)
    wspaniale nie potrzebna wojna
  • ~007
    (2015-02-26 16:58)
    Czy PO występuje w roli złomiarza?
  • ~tele-wic
    (2015-02-26 16:25)
    Widzę na fotce trzy osoby rozbierające nawierzchnię. Piekielne tempo, myślę że roboty starczy im do 2030 roku.
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2015-02-26 16:16)
    most został... WYGASZONY

    specjalność PeO = wygaszamy wszystko, co się da (a nawet, co się nie da!)
  • ~Z Tajnego Sztambucha Towarzysza Szmaciaka
    (2015-02-26 15:39)
    Właśnie ni z tego ni z owego wybuchł straszliwy pożar Mostu Łazienkowskiego w Warszawie. Był to już drugi taki przypadek, bo pierwszy raz Most Łazienkowski zapłonął we wrześniu 1975 roku w ramach operacji „siedem pożarów na VII Zjazd”. Przy pomocy takich właśnie aluzji ówczesne „frakcje” próbowały informować opinię publiczną, że coś się dzieje. Soldateska próbowała wysadzić w powietrze Gierka, ale ten na VII Zjeździe jeszcze się utrzymał – chociaż już w następnym roku był słynny „czerwiec” w Radomiu i Ursusie, ale i to Gierek jakoś przetrzymał i wysadzony w powietrze został dopiero w sierpniu 1980 roku, a 13 grudnia 1981 roku został nawet internowany – żeby Polacy mogli się domyślić, iż punkt ciężkości władzy przesunął się trwale w stronę tajnych służb – wojskowych i „cywilnych”, czyli SB.

    W niedawnym pożarze Mostu Łazienkowskiego dopatruję się tedy dowcipnej kontynuacji. I tak dobrze, że bezpieka nie podpaliła Wisły – bo to by dopiero było widowisko. Chyba jednak ze względów finansowych poprzestano na Moście – ale widać, że operację tę przeprowadzali pierwszorzędni fachowcy, bo Most jak się zapalił, to trudno go było ugasić, tak jakby do akcji użyto napalmu. Jak tam było, tak tam było, tym bardziej, że wszystkie siły porządkowe skoncentrowane zostały przy pilnowaniu sodomickiej tęczy na Placu Zbawiciela, więc do pilnowania Mostu Łazienkowskiego nikt nie miał głowy. Najwyraźniej mamy szczęście i terroryści traktują nasz nieszczęśliwy kraj wyrozumiale, zdając sobie sprawę, że to tylko taka wydmuszka, atrapa państwa, której żadnej odpowiedzialności przypisać nie można.

    Wydaje się jednak, że nie powinniśmy tej wyrozumiałości nadużywać, bo gdyby ktoś naprawdę chciał nam zrobić kuku, to chyba nikt nie ma złudzeń, że bezpieczniackie pasożyty byłyby w stanie czemukolwiek zapobiec, ani – tym bardziej - nas przed czymkolwiek obronić. Pierwsi by pouciekali – i tak dobrze, że by pouciekali, bo mógłoby być przecież jeszcze gorzej – że swoim zwyczajem przeszliby na stronę terrorystów i już w ich imieniu zaczęliby nas rezać. Tak czy owak, pożar Mostu Łazienkowskiego oznacza, że wkraczamy w etap konfrontacji między bezpieczniackimi bandami. Wyrazem tej konfrontacji jest nawet drobiazg w postaci inwigilacji redaktora Kamila Durczoka z TVN, w której obok funkcjonariuszy policji uczestniczyli funkcjonariusze tygodnika „Wprost”. Podejrzewam, że ten tygodnik od samego początku był odkrywką jednej z ubeckich frakcji, podobnie jak TVN, którą to stację podejrzewam, że jest telewizyjną ekspozyturą wojskowej razwiedki. To nawet dobra wiadomość, bo jak zaczynają się rezać między sobą, to mają mniej czasu żeby prześladować nas. Najlepiej byłoby, by się nawzajem co do jednego powyrzynali – czego im serdecznie życzę.

    Stanisław Michalkiewicz
  • ~gosc
    (2015-02-26 15:53)
    "SITWA" musi zarobic ,jak zawsze.Musza miec tez na opluwanie Polski i Polakow w "Sowa i Przyjaciele" ,do tego musza pozrec dobrych produktow i popic je dobrymi trunkami.

    Ludzie ,obudzcie sie ,czas na zmiany ,przestancie glosowac na tych co ludzi czyszcza z portfeli. Musimy tym razem zaufac nowym ludziom ,inaczej zniszcza nas do reszty.
  • ~Paweł
    (2015-02-26 14:54)
    Na Platformę to już szkoda słów, tak okradają ten kraj strasznie.
  • ~analityk
    (2015-02-26 15:45)
    Szukałem w prasie i w innych mediach informacji o przyczynach pożaru ,dlaczego w tak newralgicznym miejscu składowane były materiały łatwo palne. Kto ponosi odpowiedzialność za przyczyny powstania tego pożaru .Ale już trzeciego dnia prezydent Warszawy oznajmia że most będzie odbudowany i to bez przetargu i kwota będzie wynosić ponad 100milionów zł. Dlatego różne myśli cisną sie do głowy o porządku prawnym ,i o tym czy nie szykuje sie nowa korupcja która będzie zamieciona pod dywan.Ktoś może powiedzieć /człowieku most spłonoł a ty wypisujesz takie rzeczy/ ale patrząc na to wszystko co dzieje sie w kraju odkilku lat czy nie mam być pesymistą.
  • ~Wasz Sympatyczny Doradca Ekonomiczny
    (2015-02-26 15:42)
    Obywatele!
    Jak strzela do Was policja - nie uciekajcie - tylko łapcie kule!
    Powtarzam - łapcie kule! Jak najwięcej tych kul!!!

    Bo im więcej kul zdołacie złapać - tym większą część zapłaconych przez Was podatków uda się Wam tym prostym sposobem odzyskać!!!

    Te kule są bezcenne - to prawdziwe, namacalne i być może już jedyne świadectwa kultury politycznej i "dziadostwa narodowego" naszego narodu i powinny być wpisane na specjalną listę ONZ - więc przechowujcie te wszystkie wystrzelone w Waszym kierunku kule pieczołowicie jak największy skarb - bo być może będzie to jedyny dorobek całego Waszego życia!!!
    A jak szczęśliwym trafem doczekacie się wnuków - pokażcie im ten skarb i przekażcie im jako narodową i rodową spuściznę!!!
  • ~as
    (2015-02-26 15:39)
    dlaczego nie był ubezpieczony, dlaczego znów zabiorą mi z podatków aby robić szemrane interesy
  • ~bystry
    (2015-02-26 15:29)
    Powinna już trwać budowa mostu tymczasowego przez saperów Syreny bis. 3 miesiące i jadą samochody. W trakcie można spokojnie odbudowywać Łazienkowski. Niestety to przy obecnej władzy jest nierealne. Bez przetargu, jest więcej do podziału.
  • ~monitoring
    (2015-02-26 15:26)
    Warszawiacy jak długo jeszcze będzie rządziła to babsko z ratusza? Cała Polska ponosi koszty budowy mostu! ale na tęczę była kasa aby zainstalować 10 kamer!!! a most nie miał kamer tfuuuuuuuuuuuuuuu sk gdzie jest prokurator?
  • ~m-53
    (2015-02-26 15:24)
    To jakaś samowolka budowlana.
    - gdzie projekt
    - gdzie pozwolenia budowlane
    - opinie środowiskowe, ekologów itd

    - i w końcu gzie przetarg???
  • ~volf
    (2015-02-26 15:23)
    co tam most dobrze że tęczy się nic nie stało tak dalej pilnujcie

Może zainteresować Cię też: