• ~ciach
    (2014-12-04 07:14)
    A jak nie nazwać kierowcy auta KWI11337 inaczej... I niech się GIODO goni, bo zycie jest ważniejsze od ochrony danych osobowych tego idioty
  • ~Kac
    (2014-12-04 07:17)
    Ot tacy zwykli ORMO - wcy. Polska to kraj konfidentów.
  • ~Ami
    (2014-12-04 07:23)
    Tak to donosicielstwo i niedozwolone korzystanie z "danych osobowych" co winno byc karane .Na zachod od Odry takie rzeczy sa niedozwolone i karane
  • ~~Rys
    (2014-12-04 07:53)
    Ami: Bzdury piszesz, niedozwolone sa tylko w niemczech (nie do końca) i Austrii w całej europie sa dozwolone.. A jesli narzekasz na donosicielstwo w Polsce, to nigdy nie byłes chyba w tej swojej "Zachodniej europie" tam to dopiero byś miał na co narzekać.

    Na filmach pokazano bandytów którze nie powinni miec prakwa, mam nadzieje, ze policja się za nich weźmie.
  • ~taki_jeden
    (2014-12-04 07:59)
    czym innym jest telefon na policje,bo idiota z vito wyprzedza na trzeciego,albo ktoś tam jedzie pijany,a czym innym jest donos,że ktoś nawija przez telefon.Trzeba wyczuć różnicę.
  • ~xxx
    (2014-12-04 08:51)
    Myślę, że na drugim filmie z motocyklistami ten prymityw w samochodzie, i jego kwiecisty język łaciński to typowy przedstawiciel obecnego, lemingowego społeczeństwa, zaradny, odważny, ambitny, typowy wyborca PO.
  • ~I am Turecki
    (2014-12-04 09:59)
    W tym wyprzedzaniu na trzeciego to jamádrzejszy by pan z kamera
  • ~Mariola
    (2014-12-04 10:26)
    Tacy bezmózgowcy chcą nas zabić codziennie...
  • ~kokos
    (2014-12-04 10:54)
    Mafia PO zorganizowała kraj konfidentów .
  • ~poseł
    (2014-12-04 11:06)
    Ciekawe.Polacy zawsze byli donosicielami .Współcześnie : najpierw Carowi Rosji;później niemcom;póżniej itd.Sończyło się donosicielstwo do SB(to były profity).
    Teraz niema komu kapować,no to kamerki i już jest POLSKA DUMA I MENTALNOŚĆ.
    KRADNIJ;KRADNIJ (HOFMAN I S_KA),A JAK NIC CI SIĘ NIE UDA :
    D O N O Ś
  • ~miska
    (2014-12-04 11:10)
    co tu komentować ? Polandia i polactwo. Żałuję, że kiedyś stąd nie wyjechałem na dobre.
  • ~Jaro
    (2014-12-04 12:30)
    Też mam kamerkę w autku. Mam mnóstwo "sytuacji" nagranych, ale nigdy nie przyszło mi do głowy aby donosić. To jakaś choroba psychiczna? Leczenie kompleksów? Mały siusiak,wielka agresja? Trudno zrozumieć czubków.
  • ~miska
    (2014-12-04 12:46)
    Właśnie trzeba publikować ! Nagrywać, wysyłać policji, publikować te inteligentne twarze !!! Ten co jeździ zgodnie z przepisami nie musi się niczego obawiać czy wstydzić. Ci, pozbawieni wyobraźni i umiejętności macho w swoich starych, poniemieckich cackach niech się wstydzą ! Jak się nie ma czym zaimponować to się imponuje takim idiotycznym zachowaniem. Takie rzeczy trzeba właśnie napiętnować. Może następne pokolenie będzie normalne. To już raczej się nie zmieni.
  • ~kocham kopaczke rolnik z psl
    (2014-12-04 12:54)
    to donosza dzieci ormowcow kapowanie maja w genach
  • ~burges
    (2014-12-04 13:20)
    Po obejrzeniu materiału uważam że słowo donoszą jest tu nie na miejscu a kamerki są najtańszym sposobem zaprowadzenia porządku na drogach ponieważ inne służby tak naprawdę tylko interesują się prędkością Natomiast ELIMINACJA PIE...CÓW POWINNA BYĆ OBOWIĄZKIEM .OBYWATELA i nie ma to nic wspólnego z donoszeniem za komuny
  • ~vh
    (2014-12-04 15:20)
    mam nadziej ze kamerka bedzie powodem do ulgi w ubezpieczeniu...
  • ~pl
    (2014-12-04 15:49)
    To w cywilizowanych krajach jest obywatelskim obowiązkiem u nas jest donosicielstwem. A potem jesteśmy zdziwieni, że traktują nas jak debili.
  • ~spokojny obywatel
    (2014-12-04 22:34)
    Wysłanie filmu do policji to duzy kłopot dla wysyłajacego - bowiem staje się automatycznie światkiem na rozprawie sądowej.A świadek ma obowiązek stawić się w sądzie na rozprawę.Odmowa to kara sądowa. A koszty dojazdu,urlopu etc boli głowa.Kamerka poprawia samopoczucie lub może pomóc w przypadku kolizji nie zawinionej przez posiadacza kamerki.
    Sam używam i faktycznie idioci na drodze szaleją.
    Pozdrawiam
  • ~Romek
    (2014-12-05 02:08)
    Każdy sposób jest dobry by wyeliminować debili z naszych dróg. Może ocalimy w ten sposób czyjeś życie.
  • ~Romek
    (2014-12-05 02:16)
    Każdy sposób eliminacji debili z dróg jest dobry i warty pochwały. Być może ocali komuś życie.

Może zainteresować Cię też: