• ~newyorker77
    (2013-11-04 12:02)
    w kazdym normalnym, cywilizowanym kraju nie robi sie zdjec (szkoda czasu), by pozniej epatowac nimi czytelnikow, tylko towinguje sie samochody na specjalny parking, odebranie z ktorego kosztuje slono. Bardzo slono. I to jest skuteczniejsze od tysiaca zdjec.Prosze pojezdzic po Nowym Jorku. Konia z rzedem temu, kto znajdzie obrazki podobne do tych z polksich miast. No, ale do tego trzeba miec troche pod sufitem I wole bezwzglednego egzekwowania prawa. Czego akurat o POlandii w zaden sposob powiedziec nie mozna.
  • ~driver
    (2013-11-05 09:42)
    To chyba parkowanie po szczecińsku lub białostocku, bo więcej widzę zdjęć z tych właśnie miast. Nie wiem skąd ten redaktorzyna "no name" wziął takie porównanie do parkowania w Warszawie, może jest zwykłym słoikiem z kompleksami, i chciał się odreagować, oczywiście nie ujawniając swojej osoby publice?
  • ~Leszek z Warszawy
    (2013-11-05 22:31)
    Te zdjęcia są po to, żeby polakom pokazać jak to straż miejska,czy wiejska jest nam niezbędna w utrzymaniu porządku.Na całym świecie takie przypadki się zdarzają,tylko w innych krajach jest policja która pracuje i takie przypadki szybko eliminuje.Nie wiem jak wam,ale mnie straż miejska czy wiejska kojarzy się z ORMO.
  • ~StJ
    (2013-11-06 08:56)
    Zamiast budować parkingi i powiększać ilość miejsc do parkowania ferajna tuszczyna rozdyma do patologicznej wielkości etaty straży miejskiej!! Zatrudnić tych nierobów do budowy parkingów!! Jest wiele takich miejsc gdzie niewielkim kosztem można poszerzyć chodniki tak żeby było dostatecznie dużo miejsca dla przechodniów i parkujących!! Karać niechlujnie parkujących, którzy utrudniają poruszanie się pieszych mimo że istnieje dostatecznie dużo miejsca do prawidłowego zaparkowania!!
  • ~Kiciu Kicia
    (2013-11-04 12:52)
    Ostatnie zddęcie - parkowanie przed bramą wjazdową.
    Tabliczka umieszczona przez właściciele posesji niczego nie zabrania, od tego są przepisy, a brama nie jest bramą wyjazdową, a bramką dla pieszych.
    Problematyczne wykroczenie.
  • ~POL
    (2013-11-04 14:13)
    chamstwo kierowców nie zna granic ! parkują na chodnikach ,że nie ma jak przejść ,policja nie widzi ! przed marketami jak by nie było słupków to wjechali by na pasaż koło kasy :)))
  • ~Pola
    (2013-11-07 13:38)
    u mnie na Ursynowie są gorsze przypadki , a straż miejska jest wyjątkowo ślepa i głucha jak sie dzwoni. o policji nie wspomnę oni to dopiero arogancja i burt .
    przyjeżdzaja do baru sie nażreć a jak im sie mówi ze ktos łamie przepisy to odpowiadaja , że maja przerwe ohyda . Taka wiocha teraz do miasta przyjeżdza ,że oni to tylko pole i gnojówka.
  • ~bolek
    (2013-11-06 20:24)
    jest to odpowiedź na stronę pokazującą straż miejską łamiącą prawo
  • ~kierowca
    (2013-11-07 16:24)
    w odpowiedzi na tekst(właściciela prawdziwego auta) ,kup sobie kołku ze wsi auto to twoja sprawa ale jak i gdzie parkujesz to sprawa nas wszystkich Albo wez samochód do domu pod peirzyne cołku.
  • ~krissulek
    (2014-04-03 09:03)
    Niestety nauczyli sie od Wlochow.Tutaj jest tak samo , a czasami nawet gorzej.