• ~jazu
    (2013-01-29 09:06)
    przeciez juz pisalem - w kazdej wsi po 100 radarow. Wtedy nawet pijany kon sie nie przesliznie.

    I autostrad bedzie wiecej. o kolejne 700 metrow.
  • ~lecą muchy
    (2013-01-29 10:22)
    porównywanie do Francji i Niemiec to jakaś kpina: zacznijmy od zarobków, ilości kilometrów BEZPŁATNYCH autostrad, pomocy państwa rodzinie, szkolnictwie, służbie zdrowia itd itp
  • ~forsant
    (2013-01-30 18:48)
    zabraliby się solidniej za te drogi zamiast kupować nowe fotoradary i inne cuda. łatwiej zgarnąć mandat za byle co, trzeba się wpierać YANOSIKIEM w tel.
  • ~kaja
    (2013-01-30 06:34)
    jak poprawia jakosc drog to zmniejszy sie wypadkowosc.za co?za te kase wzieta do kieszeni a nie z radarow .szkoda pisac,po tej bandzie darmozjadow wszystko splywa .kto nas Polacy jeszcze slucha???co oni sie porownuja z niemcami kretyni.!!!jja juz nie mam cierpliwosci do tych oszolomow sejmowo rzadowych.zrujnowali juz wszystko.BANDA.za takie tylko wypowiedzi powinno sie dymisjonowac.30km drog!!!oszolomy
  • ~~e90
    (2013-01-29 21:47)
    Ale tu jest Polska nie Stany zjednoczone Austria czy Francja jak będziemy kiedyś na ich poziomie to jak dla mnie fotoradary mogą Być w ilości słupków przy drogach
  • ~Izkarioza
    (2013-01-29 16:08)
    Rząd nastawiony jest na drenowanie kieszeni podatnika.
  • ~klon
    (2013-01-29 15:26)
    Ale nowina - przecież cały ten rząd nieudaczników, to jedno łgarstwo.
  • ~szunka
    (2013-01-29 11:34)
    Ten rząd łapie wszystkich za mordę i doskonale mu to idzie, a lemingi są szczęśliwe.
  • ~igiboo
    (2013-01-29 10:28)
    cena km w polandii 2-20mln USD zatem widełki mają spore do dzielenia. no to może nowa opłata od koloru karoserii? Żeby było sprawiedliwie ustalam cenę 5zł za kilometr przejechanej drogi
  • ~anty