• ~qqa
    (2013-01-21 11:16)
    A co na to Tuskaszczenko?
  • ~cd. ~Hołota z PRL tak ma
    (2013-01-21 11:44)
    ~Hołota z PRL tak ma2013-01-21 11:26
    Palikot wywodzi się z rodziny oligarchicznej rodem z PRL, a dla takich bezpieczeństwo przechodnia na drodze ma drugorzędne znaczenie . Zupełnie jak w pierwszej RP gdzie za zabicie chłopa pańszczyźnianego na drodze publicznej szlachcic był zobowiązany jedynie do nawiązki na rzecz właściciela chłopa. Z tą jednak różnicą, że tutaj chłop pańszczyźniany (Palikot) dosiadł rumaka i chce zabijać na drodze publicznej szlachcica.


    Za zabicie szlachcica zawsze płaciło się głową .
  • ~ćwiartka
    (2013-01-21 13:01)
    nie mógł założyć na twarz coś gumowego???
  • ~kicz PALI....
    (2013-01-21 12:40)
    Pomysły pali-kota- to nic innego jak PR!!!
  • ~as11
    (2013-01-21 12:38)
    Banda IDIOTOW !!!
  • ~Wiesio13 bicz na PISmatołki
    (2013-01-21 12:37)
    Dobre: Debil z maską Idioty :-D
  • ~rebojło
    (2013-01-21 10:53)
    Palikot - to polski liberalny warchoł pospolity. Jest w sejmie to niech zmienia przepisy, a nie nawołuje do pogłębiania warcholstwa w narodzie.
  • ~Gusiek460
    (2013-01-21 12:16)
    Że Pali-kotowi od czasu do czasu odbija to normalne. ALE ŻEBY AŻ TAK !
  • ~Kot
    (2013-01-21 10:57)
    Wszystkie akcje Palikota do obejrzenia, LINK: http://u.to/5pfHAg
  • ~Można było lepiej
    (2013-01-21 13:44)
    Mógł założyć prezerwatywę na głowę, to policja pomyślałaby, że to gigantyczny plemnik mutant na drodze publicznej.
  • ~Seb
    (2013-01-21 11:41)
    Izolować Palikota - to idiota
  • ~Hołota z PRL tak ma
    (2013-01-21 11:26)
    Palikot wywodzi się z rodziny oligarchicznej rodem z PRL, a dla takich bezpieczeństwo przechodnia na drodze ma drugorzędne znaczenie . Zupełnie jak w pierwszej RP gdzie za zabicie chłopa pańszczyźnianego na drodze publicznej szlachcic był zobowiązany jedynie do nawiązki na rzecz właściciela chłopa. Z tą jednak różnicą, że tutaj chłop pańszczyźniany (Palikot) dosiadł rumaka i chce zabijać na drodze publicznej szlachcica.
  • ~kierowca od frasyniuka
    (2013-01-21 11:38)
    Łamali przepisy ruchu drogowego , co na to Policja ?
  • ~hassan
    (2013-01-21 11:10)
    Pomysł godny rozważenia. Ale co z tablicami rejestracyjnymi? Też zasłaniać, czy fałszywe zakładać? A może w ogóle zająć się gangsterką?
  • ~Roman
    (2013-01-21 11:08)
    Jestem za fotoradarami na drogach i jeszcze więcej policji na tych piratów drogowych co zabijają niewinnych ludzi.
  • ~artek
    (2013-01-21 10:59)
    Lepiej trzeba było założyć sobie warcholską uszanka Leppera i gumofilce z casu blokad dróg.
  • ~Rumcajs
    (2013-01-21 10:54)
    Tutaj są wszystkie akcje Palikota do obejrzenia, LINK: u.to/5pfHAg
  • ~misiek
    (2013-01-21 13:02)
    Pomysł dość durny i robiony pod publikę. Ja z fotoradarowym podatkiem walczę na swój sposób - jeżdżąc z Yanosikiem.
  • ~baska
    (2013-01-21 14:14)
    Moze by sie zajal ustawa smieciowa.Stworzyli takiego BUBLA,ze kazdy kto to poprawi bedzie bohaterem.W sam raz dla Palikota!
  • ~troskliwe misie
    (2013-01-21 10:26)
    Skoro facetom biorącym pensje premiera i ministrów tak zależy na życiu i zdrowiu Polaków to czemu nie zakażą palenia?

    Wg WHO rocznie z tego powodu umiera 82 tysiące (niektórzy jako bierni palacze) a na drogach ginie tylko 3,5 tys., czyli 23 razy więcej.

    Czyżby nie zakazywali palenia (skądinąd zupełnie zbędnej czynności) z powodu 20 mld akcyzy?

Może zainteresować Cię też: