• ~real
    (2012-05-25 10:54)
    jaki pan taki kram
  • ~Denis the Penis
    (2012-05-25 00:16)
    Dlaczego to monstrum sciagaja dopiero teraz? Mozna bylo juz 2 miesiace temu? A tak w sumie, to na kazdym odcinku autostrady powinno pracowac w Polsce takie urzadzenie. Jakie to tam znowu monstrum? Przestancie sie Polacy ciagle dowartosciowywac byle go*nem! ;)
  • ~mangusta Gdynia
    (2012-05-25 07:56)
    DLACZEGO UNIA EUROPEJSKA NIE KONTROLUJE W JAKI SPOSÓB WYDATKOWANE SA PIENIĄDZE UNIJNE???BEZ TEJ KONTROLI POLACY ZOSTANĄ Z SYPIĄCYMI SIĘ STADIONAMI I AUTOSTRADAMI-BĘDĄ JE REMONTOWAĆ ZA WŁASNE PIENIĄDZE I JEDNOCZEŚNIE SPŁACAĆ UNIJNE DŁUGI!!!
  • ~kentom34
    (2012-05-25 07:47)
    Do Piotra: A co się to stało? Nie wyspałeś się? Patrz, jaka piękna pogoda i uśmiechnij się zamist zgrzytać!
  • ~mangusta Gdynia
    (2012-05-25 07:50)
    AGENTURA WYGRYWA PRZETARGI NA BUDOWĘ AUTOSTRAD I ZLECA PRACE INNYM MAŁYM FIRMOM KTÓRE NIE POSIADAJĄ KAPITAŁU I PARKU MASZYNOWEGO-DLATEGO JEST DROGO-NIE TERMINOWO-I OBNIŻANE SA KOSZTY MATERIAŁOWE PRZEZ CO UPADA JAKOŚĆ -CENA WYJŚCIOWA PRZEKRACZA 2X CENĘ EUROPEJSKA A BUDOWANE JEST ZA 1/3 TEJ WARTOŚCI-RZĄD TUSKA JEST TEGO ŚWIADOMY!!!
  • ~józik
    (2012-05-25 07:19)
    sam tytuł świadzczy o że ten pismak bierze sie za pisanie artykułu nie mając zielonego pojęcia o tym co pisze.
  • ~piotr
    (2012-05-25 03:21)
    Narod Baranow,,,Wy dziekujcie Europie,ze mozecie cos takiego stworzyc,,i cos po sobie zostawic,bo w innej czesci swiata byscie z tymi wrednymi mordami siedzieli na dzrewach i liscie bez sensu pompowali,,i do chin na zarobek jezdzili,,,troche pokory z tego co macie
  • ~nec
    (2012-05-25 02:56)
    takie "montrum" to standardowe maszyny używane przy każdej niemieckiej autostradzie. W niemczech one pracują na codzień na odcinkach gdzie nie ma euro i żadnych terminów. Takie monstra jak ktoś wcześniej napisał powinny być rok temu na każdym z odcinków i autostrada już dawno byłaby skończona. Uratowac przed kompromitacją ? kraj prawie 40 mln nie potrafi zbudować 100 km autostrady
  • ~SIARA
    (2012-05-24 23:41)
    POLSKA TO JEDNAK ZACOFANY KRAJ ALE CO TU OCZEKIWAC OD LUDZI Z PO TO TAK JAK BY MALPIE KAZAC KOMPUTER ZLOZYC
  • ~Ciekawy
    (2012-05-25 08:16)
    Czy oni to na glebe bezposrednio leja? A gdzie 30 centymetrowa warsta betonu jak to robia w usa zanim asfalt wyleja? Czy tiry tego nie rozjezdza w 10 minut?