Feta na autostradzie A1. Bieńkowska przypomniała Morawieckiemu swoje zasługi

| Aktualizacja:

"W duchu Trójmorza, łączenia północy Europy z południem, nadrabiamy zaległości" - mówił premier Mateusz Morawiecki podczas otwarcia odcinka autostrady A1 Pyrzowice - Częstochowa Południe. "Powinniśmy cieszyć się z solidarności UE, z rozszerzania sieci dróg w Polsce" – stwierdziła komisarz UE Elżbieta Bieńkowska. Przywołała słowa premiera, że budowa dróg to sztafeta i przypomniała, że decyzję ws. tego odcinka podejmowała jako członek poprzedniego rządu.

wróć do artykułu
  • ~TTT
    (2019-08-02 13:43)
    Jasne tylko kogo będzie stać na jazdę tymi "najdroższymi autostradami" w europie ???
  • ~SeventySeven
    (2019-08-02 13:51)
    Piekna aryjska kobieta i cygan
  • ~adamos
    (2019-08-02 13:54)
    stać? "najdroższymi autostradami" , chłopie, przyjedź z tego Uralu do Polski, to zobaczysz, że wielu stać. Szczególnie, ze ten odcinki sa i będa bezpłatne.
  • ~ POkraczne matoły
    (2019-08-02 14:04)
    Pani Bieńkowska...a co z jajami ?..też będzie "sztafeta" ?
  • ~A.A
    (2019-08-02 14:05)
    P.Bieńkowska a ile z tego europejskiego dofinansowania wróciło z powrotem do UE. O tym cicho sza.
  • ~balcek
    (2019-08-02 14:07)
    lalunia się napięła jakby nie wiedział co to targowica
  • ~kręciołek
    (2019-08-02 14:12)
    dygnitarzy więcej niż kilometrów
  • ~w
    (2019-08-02 14:12)
    Morawiecki chce się pochwalić "sukcesem" którego nie ma. To co z pompą otworzyli jest tylko jak na razie zwykłą drogą i do tego z dużym opóźnieniem. Ale czego się nie robi tuż przed wyborami.
  • ~Jaro
    (2019-08-02 14:14)
    "jakie państwo ma najtańsze połączenia lotnicze ? - państwo kuchcińscy" znalezione w Internecie
  • ~Karmen
    (2019-08-02 14:26)
    Dobrze , że Pani Bieńkowska dołączyła do nauczycieli tego faceta. On coś tam cepem młócił a potem były pszczoły. Facet ma zaległości o powstaniach , zresztą ma taki deficyt ,że trudno nadrobić ten .....
  • ~oro
    (2019-08-02 14:29)
    Rzygać się chce tym bełkotem o Trójmorzu - to jakaś piramidalna ściema, pusta bańska medialno-propagandowa. Taki twór nie istnieje, nie działa, nic się w związku z tym hasłem nie dzieje i nie zmienia w życiu Polaków. Temat dla jeleni głosujących na PiS...
  • ~viola da gamba
    (2019-08-02 14:32)
    Morawiecki przy pani komisarz UE to taki chłopiec do opowiadania bajek na dobranoc dla dorosłych . Bo dzieci w to nie uwierzą.
  • ~Zks
    (2019-08-02 14:36)
    Ja tylko czekam jak Pinokio oświadczy, że był pierwszym człowiekiem na księżycu.
  • ~sd2017
    (2019-08-02 14:39)
    Może jednak ten pis-owy premier coś jej powiedział ? Bo przecież 322 mln EURO za ten kawałek autostrady to nie jest tak, jak on temu swojemu ciemnemu ludowi opowiadał, że UE to daje nam pieniądze tylko na remonty chodników.
  • ~????????????????
    (2019-08-02 14:43)
    Przecież PO wybudowała w takim samym czasie więcej autostrad, a wy, panie premierze Pinokio, ocenialiście ich dokonania bredząc o "Polsce w ruinie". Teraz okazuje się że to coście zdołali zbudować za unijne pieniądze, to wasz "wielki sukces". To jak to jest panie Pinokio? I kiedy dowiemy się ILE MILIONÓW PRZEPISAŁ PAN NA ŻONĘ...???????????
  • ~Baczny obserwator
    (2019-08-02 15:13)
    Ta to ma tupet...
  • ~Dm 2
    (2019-08-02 15:27)
    Okrzyki "komuno wróć" są bezsensowne !!!! Więc nie wydzierajcie gardeł bo KOMUNA JUŻ JEST, JUŻ WRÓCIŁA, czego dowodem są te cyrki w wykonaniu piSS bolszewii z tow. Matouszem Moravietzkym, innymi słowy: rąsia, klaoa, buzia , goździk. Jeszcze gromkie okrzyki: niech żyje tow. Moravietzky Matousz, niech żyje tow. I sekretarz (kochający inaczej) Jarosław Ilicz Kain Kaczyński, niech żyje komunistyczna partia piSS, Lenin wiecznie żywy, Stalin wzorem dka piSS bolszewickiej partii.
  • ~kulawka
    (2019-08-02 15:44)
    Pani Bieńkowska ! Chapeau bas ! W końcu, temu bajarzowi, trzeba przypominać, że ciągle zmyśla.
  • ~pola
    (2019-08-02 15:55)
    byly autostrady kawalkami -teraz trzeba to laczyc --po co sie pokazuje i dla czego szkodnik polski
  • ~Bingo
    (2019-08-02 16:03)
    Lalunia Barbie już nie krzyczy o jajach?