Protest rolników na A2. Poranny korek-gigant już rozładowany

| Aktualizacja:

Na autostradzie A2 na odcinku Łódź – Warszawa, na wysokości Brwinowa, trwa protest rolników - droga jest zablokowana. Organizatorem protestu jest Unia Warzywno-Ziemniaczana.

wróć do artykułu
  • ~xxl
    (2018-12-12 09:11)
    BARDZO DOBRZE to wszystko idzie na konto PiS-u - budżet pęka w szwach a chłopki zagrodowe głosowały na PiS a teraz brykają .
  • ~Jean
    (2018-12-12 09:30)
    Polscy rolnicy podpatrzyli sobie u francuskich revolutionaires ? No i dobrze, bo nie wszystko w Polsce jest cacy cacy, jak wszystkim Pis wmawia, a niektorzy cuemni w to wierza. Vive la revolution polonaise!
  • ~Wiktor
    (2018-12-12 09:31)
    To jest chore, że aby władza kogokolwiek w Polsce wysłuchała i cokolwiek zrobiła, to trzeba drastycznie protestować! Niestety życie w Polsce pokazuje, że tylko Ci co ostro protestują ( LOT, Lekarze Rezydenci, Policjanci, pracownicy Sądów itd. ) są wysłuchiwani i spełniane są ich postulaty. Reszta społeczeństwa, tzw. szarzy, pracujący obywatele, przedsiębiorcy, emeryci itd. są traktowani jak zeszłoroczny śnieg. To smutne, że w Polsce tylko drastyczne protesty przynoszą skutek, a całą resztę społeczeństwa władza ma głęboko w czterech literach!
  • ~Laszlo
    (2018-12-12 09:35)
    Polska to demokratyczny kraj. Można tu protestować nawet w tak nieodpowiedzialny i szkodliwy sposób. To nie Paryż.
  • ~fracuskie warunki
    (2018-12-12 09:48)
    Paryz plonie, Berlin tonie ....u nas tyz spontanicznie "zielone kamizelki" wychodza na ulice. Gdy mysle, o Marszu Niepodleglosci gdzie bylo 250 000 luda na ulicy, to siem pytam po kogo oni ida ? czy "ekologiczne" horrendalne podwyzki pradu wykoncza polskie rolnictwo ?
  • ~POLA
    (2018-12-12 10:15)
    CZY PODPUCHA TO PSL -ZACZYNAJA DZIALAC :PODSTEPEM --WOLE SWIETA NIE PLACENIE PODATKOW A CO ROBILI JAK RZADZILI CZEMU TAK POZWOLILI KRASC -JAKIE PIENIADZY I JAKIE SZKODY -SZKODA ZE DAJA SIE PODPUSZCZAC -
  • ~maniek
    (2018-12-12 10:18)
    Sasin rano oświadczył, że rolnicy to niewdzięcznicy, bo żaden rząd nie dał tyle dobrego rolnictwu co PiS. Taki z niego figlarz.
  • ~pytam się
    (2018-12-12 10:28)
    Chłopki najpierw żądają przyjazdu ministra na autostradę, a teraz nie dają mu nawet dojść do głosu i nie potrafią sformułować żądań! Kto to tałatajstwo tam spędził?!
  • ~to sa wady demokracji
    (2018-12-12 10:37)
    Kto w tym macza palce. Wiadomo, opozycja.Beda mieszac ,beda przeszkadzac w odbudowie kraju.
  • ~ahh
    (2018-12-12 10:37)
    Dziwne , rolnicy nie otrzymai pomocy suszowej . Byc moze jednostki o ktorych ja niewiem .
  • ~viola da gamba
    (2018-12-12 10:59)
    Znając chęć konfabulowania przez pana Morawieckiego przypuszczam ,że obieca chłopom na spotkaniu działki na księżycu bez wirusa pomoru !Drugie stwierdzenie równie poważne jak pierwsze będzie ,że wszystkiemu winien Tusk bo załatwił z Putinem by rozpylili Rosjanie wirusa .
  • ~robol
    (2018-12-12 11:29)
    Dobrze że nie żądają żeby przyjechał papież i pobłogosławił ich ****** , powinno się zepchnąć spychaczem barachło z drogi .
  • ~Bohdan Knor
    (2018-12-12 11:46)
    Jako Pracodawca nie mogę się doczekać wygranej PLATFORMY i PSL bo znów będę mógł zatrudniać za PLEWY na CZARNO kręcić lody nie płacić podatków od POLSKIEGO NIEWOLNIKA niech żyje ciemnota i praca do ŚMIERCI kocham PLATFORMĘ i PSL . kocham Frajerów.
  • ~Bartosz
    (2018-12-12 12:18)
    Ciekawe kto tych durni finansuje i czy zapłata jak w czasie lepperiady w kiełbasie ze ********* kopyt i wódeczce z czerwonym papierem? Tam trzeba wysłać sołtysa a nie ministra rządu RP, sołtysa z konewką bimbru i po proteście będzie..
  • ~wjw
    (2018-12-12 14:11)
    Chłopom to już się chyba we łbach poprzewracało. Po górnikach to druga klasa najbardziej uprzywilejowywana i ciągle im mało.
  • ~pis-haniebna Zmiana
    (2018-12-12 15:08)
    Brawo, brawo, brawo Rolnicy... Corleone pis-FAMILY bawi się za WASZE... DOJĄ Koryta I kasiorkę Państwową i Bankową WORAMI... Z samych SKOKów "pis-POMPA" Wypompowała 3-4 mld. Zł...
  • ~heniek
    (2018-12-12 22:49)
    udało się sprawnie ominąć korek z yanosikiem?
  • ~kurczak
    (2018-12-13 11:06)
    No rozładowany był, bo yanosik prowadził dookoła... Ale ogólnie drażnią mnie protesty, które nie uderzają we władzę a w zwykłych ludzi