Odcinkowy pomiar prędkości przed wakacjami. Tylko w dziennik.pl NOWA mapa i lista

| Aktualizacja:

Główny Inspektorat Transportu Drogowego ruszył z budową odcinkowego pomiaru prędkości. "Już przed wakacjami kierowcy powinni mieć się na baczności i zdjąć nogę z gazu" - mówi dziennik.pl Łukasz Majchrzak, naczelnik wydziału analiz Centrum Automatycznego Nadzoru nad Ruchem Drogowym. Co ważne, na liście pojawiły się nowe lokalizacje, w których staną specjalne kamery. MAMY NAJNOWSZĄ MAPĘ.

wróć do artykułu
  • ~Leid Gaga
    (2015-06-16 10:42)
    Wszyscy po równo , kierowcy , pisi a najbardziej Rząd . Wtedy , będzie dobrze i demokratycznie . Jeżeli w rządzie tak się dzieje jak widać , to dlaczego dalej ma być lepiej . Jak będzie mądry rząd , to i dalej będzie lepiej .
  • ~WiN
    (2015-06-15 16:24)
    Na szczęście przeklęta PO (Platforma Oszustów) wkrótce trafi na śmietnik historii a jej kierownictwo do więzienia. Wszelka qhhwwwa i złodziej już w panice :))
  • ~Tak trzymać
    (2015-06-15 20:06)
    Jeździjcie zgodnie z przepisami, a mandaty i radary nie będą groźne i "złodzieje" nic na Was nie zarobią. To proste. Jeśli ktoś chce jeździć szybko i bezkarnie, to niech lepiej wybije to sobie z głowy.
  • ~Drzazga 101
    (2015-06-16 10:13)
    O Matko, popatrzcie tylko, Ludzienki i Narodzie, jak te śmierdziele - pod płaszczykiem zmniejszenia WYPADKÓW - dobierają się do dupy i kieszeni kierykom. A najwięcej wypadków jest w przetwórstwie przemysłowym, budownictwie i rolnictwie, ale tam NIE MA takiego zaangażowania się, bo nie byłoby z tego żadnej KASY, kuervas !!
    Co za przewrotne ssyństwo, w mordę jeża !
    Hej !-
  • ~Alfred 666
    (2015-06-15 11:13)
    Nie rozumie oburzenia polskich kierowcow. Jezeli jest ograniczenie do 50 to nalezy jechac 50 bo takie ograniczenie ma zapewnic bezpieczenstwo kierwocy i innym uczestnikom ruchu. Przyzwyczaili sie w Polsce do tego ze na drogach jest samowolka i jak ktos chce ratowac zycie i zdrowie innych uczestnikow ruchu drogowego wprowadzajac kary to juz tragedia. Naprawde jesli kierowca bedzie jezdzic zgodnie z przepisami to nikt nie bedzie dostawac mandatow a jesli nie to niech placi kase do budzetu panstwa za nie stosowanie sie do przepisow . Nikt go nie zmusza do placenia robi to zwlasnej woli i glupoty. Skoro sa znaki ograniczajace predkosc to po cos je ktos postawil i do czegos zobowiazuja. Mentalnosc Polaka.
  • ~andrzej
    (2015-06-17 12:46)
    Mordercy za kierownicą. Noga z gazu.
  • ~ABDERYTA
    (2016-04-26 17:20)
    zwrócmy uwage na odległosci 0,9 km 1,33 to paranoja .No ale zyjemy w POPISOLANDZIE
  • ~praktyk
    (2016-07-05 11:16)
    ustawić na autostradach. Jeśli nie jest możliwa podróż z prędkością średnią pomiędzy bramkami powyżej 90 do 140 km/h zwrot opłaty za przejazd - brak różnicy pomiędzy drogą krajową a autostradom
  • ~WKURZONY
    (2015-06-15 11:36)
    PO co w GÓRNIE odcinkowy pomiar jak tam do Kielc nie da sie jechać po wysepka na wysepce, durny kraj
  • ~Andrzej
    (2015-06-15 08:25)
    Bardzo dobrze, jak najwięcej radarów powinno być, może będzie wtedy mniej idiotycznych zachowań na drodze i pedzących jak debile kierowców. Jestem za.
  • ~pol anka
    (2015-06-15 08:28)
    to jest bardzo dobry pomysł, szczególnie że analizą wykonanych pomiarów zajmie się 100 tyś. osób w ramach programu "Pierwsza praca". I cieszy,że tak cudowny SYSTEM będzie kosztował tylko 9 mln zł, aż trudno uwierzyć
  • ~Szyba
    (2015-06-15 07:41)
    Jeszcze trochę i wartość tych wszystkich „instalacji łowieckich „ przekroczy wartość samych dróg !
  • ~jaQ
    (2015-06-15 07:02)
    masakra - idioci
  • ~spadający z dachu
    (2015-06-15 07:50)
    Państwo polskie staje się wrogiem dla swoich obywateli. Trzeba zaczynać się bać.
  • ~Konstytuanta
    (2015-06-15 08:46)
    Ale rewelacja , czym się rządzący cieszą że Muminka powieszą ? . Jeżdzić trzeba rozsądnie , wypadki siła rzeczy , będą się zdarzać . Mam pytanie , kiedy zostaną wprowadzone pomiary rozsądku dla POlityków ? . Z POwodu POlityków , jest dużo więcej tragedii . Kierowcy, prawo jazdy zabiera się od ręki . Politykowi , po jakim czasie , od spowodowania niebezpieczeństwa ? .powinno się odbierać uprawnienie , jakie konsekwencje osobiste powinien polityk ponieść .
  • ~yqa
    (2015-06-15 08:46)
    ~Andrzej2015-06-15 08:25 jesli ciulu jezdzisz tylkow na weekendy ? a ci co pracuja ? ci co dostarczaja towary ? jestes palant i tyle w temacie
  • ~PIS klub
    (2015-06-15 07:51)
    pis jak dojdzie do wladzy to zniesie fotoradary i pomiary. zarobiki beda wieksze o 2 razy.
  • ~darr
    (2015-06-15 08:05)
    " Złote czasy" - państwo "przyjazne" obywatelom.
    Czas na zmiany.
  • ~Jerzy W
    (2015-06-15 07:30)
    A to nie lepiej od razu zrobić ściepę narodową???,będzie szybciej i bez dodatkowych wydatków.
  • ~jaro
    (2015-06-15 08:10)
    A pamiętacie jak ryże wymądrzał się mówiąc o Kaczyńskim, że tylko facet
    bez prawa jazdy stawia radary?
    Jak nastali złodzieje radarów jest 5 razy więcej.
    I gdzie jesteście tzw wyborcy peło ? W samej du... !