Szaleniec rozjeżdżał spacerujących na Monciaku. Kilkanaście osób rannych [AKTUALIZACJA]

| Aktualizacja:

22 osoby ranne, w tym 3 ciężko. To wynik nocnego rajdu po sopockim Monciaku i molo. Kierowca auta osobowego wjechał tam na zatłoczony deptak.

wróć do artykułu
  • ~realista
    (2014-07-20 09:18)
    znów ten soPOt
  • ~~lola
    (2014-07-20 09:23)
    Tylko "chorzy nawiedzeni" jeżdżą do Sopotu - cpunów tam pod dostatkiem a i nożem po żebrach można zaliczyć - omijam ten niby-kurort szerokim łukiem.
  • ~lex
    (2014-07-20 09:26)
    ***************** do wiezienia.usilowanie zabojstwa(ludobojstwa)
  • ~tomek
    (2014-07-20 09:34)
    gdzie byla policja? jak zwykle gdzie indziej rzygac sie chce
  • ~focuscav
    (2014-07-20 09:44)
    Robert N. ps. FROG ma swoich naśladowców i tyle, popuścili jednemu to będzie więcej takich bezmyślnych debili, brawo prokuratura !!!
  • ~Sopot-Sopot
    (2014-07-20 09:49)
    Powinni go zlinczować na miejscu. Byłaby nauczka dla innych. A tak okaże się, że to synalek jakiegoś notabla z PO, czy przyjaciel Kasi T., czy coś takiego i g... mu zrobią.
  • ~piptuśglajduś
    (2014-07-20 09:59)
    Zrobił to z radości, że zjednoczył się Pisuar z resztą katotalibanu.A może to kibol na wakacjach po przegranej Legii.
  • ~do Sopot-Sopot
    (2014-07-20 10:07)
    raczej znajomy Marty K lub innego pisdzielca.
  • ~Jasińska
    (2014-07-20 10:09)
    6 000 samobójców..kilkaset ofiar grasującego samobójcy...6 000 ofiar narkomanów (i alkoholików) w wypadkach samochodowych...80 % młodzieży w szponach narkotyków...armia SKRZYWDZONYCH!!!...WYPĘDZONYCH...BEZROBOTNYCH...BEZDOMNYCH...TO osiągnięcia tzw wolności...czyli celowego wyniszczania NARODU POLSKIEGO PO 90 tym roku!...Uzdrowienie chorych jest faktem!..cud tyfuska - 1 000 000 uzdrowionych rencistów najbardziej chorych z najniższą rentą..by ZUS miał pałace i limuzyny...swoi muszą mieć KORYTA!!!
  • ~okradany podatnik
    (2014-07-20 10:11)
    szaleńcza jazda deptakiem i po molo potrącając ludzi - a gdzie była policja ? gdzie monitoring kamer ? za co podatnicy płacą ? SKANDAL !!!
  • ~uszatek_2
    (2014-07-20 10:11)
    ...jestem przekonany, że bandyta jest ŁYSY i... jeszcze (o godz.10-tej ) naćpany ... Pofolgowali jednemu idiocie , mają kolejnego...Ciekawe jaka ma ksywę...?
  • ~Jasińska
    (2014-07-20 10:12)
    Kto zapłaci ofiarom odszkodowanie.., koszty leczenia..? czyim synem jest to BYDLE??? jaki bolek, donek, bronek, mirabelka, kopaczka...? wychowała takiego degenerata i bandytę??? to "BYDŁO" kradnie, manipuluje, nie wychowuje dzieci..a NARÓD płaci na tych bandziorów zdegenerowanych i cierpi..Normalni ludzie maja normalne dzieci..nie wywracają do góry nogami zasad, tradycji, etyki, religii.. skąd w POLSCE tyle zła, dewiacji...holandyzmu...??? czyżby o to chodziło, by dewianci mieli wolność do niszczenia NORMALNYCH, UCZCIWYCH LUDZI..???
  • ~POdode
    (2014-07-20 10:13)
    Jeśli był pod wpływem narkotyków, to "pogratulować" palikocim TREP-om! To byłby drugi bandycki luzak po mordercy K., zwolennik narkotycznej ideologii bimbrownika.
  • ~Vega
    (2014-07-20 10:13)
    Policja łapie bandytów drogowych, a "niezależni" prokuratorzy lub "niezależni" sędziowie puszczają ich wolno. Jak policjant zabije bandytę, to pan prokurator wszczyna dochodzenie przeciwko stróżowi prawa. Przykładem Frog, którego wyczyny spotkały się z łaskawością kieleckiej prokuratury. Słusznie pisze jeden z internautów, to jest przykład dla innych, takim przykładem jest też były pseudoposeł Jacek Kurski czy bucowaci facei z BOR-u mający przepisy i ludzi w dupie. Miał rację Bartłomiej Sienkiewicz mówiąc, Polska jest państwem tylko teoretycznie. Obywatelu broń się sam!
  • ~opa
    (2014-07-20 10:18)
    Kalisz, Palikot, sipowicz chyba beda zachwyceni.robta co chceta,
    moze cpuny z Montiaku troche otrzezwieja , jak im po trampkach DG przejechał ich kolega po trawce
  • ~obserwer_1
    (2014-07-20 10:26)
    józio bąk postanowił się odstresować
  • ~SromotnikBezwstydny
    (2014-07-20 10:28)
    "monciak" ???
    Brak jakiegokolwiek szcunku dla B O H T E R Ó W spod Monte Cassino!
    Durnowate pisarki używają ulicznego slangu dla ulicy noszącej miano Bohaterów spod MonteCassino.
    Tą nazwę ,z szcunku dla tamtego czasu i tamtych ÷Żołnierzy nadały jeszcze władze PRL.
    Gdy grano lub śpiewano pieśń "Czerwone Maki spod Monte Cassino" słuchacze wstawali na baczność...
    Tak rozmywa się patriotyzm a Historia jest rozmieniana na drobne przez niedouków!!!
  • ~Zgredek
    (2014-07-20 10:31)
    Notatka dziennika jest wybiórcza. Nie podano ważnej informacji. To nie policja zatrzymała kierowcę, tylko świadkowie zdarzenia. Po rozbiciu auta, chciał zbiec. Ludzie go zatrzymali i oddali w ręce policji. To bardzo ważna zmiana postaw obywatelskich. Dziennik, ma często taki układ informacji i takie tytuły newsów, które powodują, że komentatorzy dostają małpiego rozumu. Aż prosi się ,,dołożyć" słownie, temu czy tamtemu albo tak w ogóle, napluć tu i ówdzie, na polską rzeczywistość.
    Ostatnio Dziennik wskazuje na winę Rosjan wszędzie i zawsze. Wygląda, że Rosjanie to zbrodniarze, dziedzicznie obciążeni mordem. Jakby USA, Anglia, Francja i Niemcy to sami święci. A to Unia rozliczyła i Deutsche-Bank za kryzys finansowy, gdyż ich bankowcy i brali udział w sprzedawaniu śmierdzących dyrewatyw i niemieccy maklerzy okradali niemieckich emerytów z oszczędności.
    Zdaje się, że to nazywa się manipulacją. Podajemy tylko takie informacje i w takiej
    formie, aby czytający, wyciągał stosowne wnioski.
    Gazeta Wyborcza bawi się w to samo. Tylko polszczyznę mają lepszą. Polityka rozmydla zaś co się da, są tak mądrzy i wspaniali, że nie bardzo wiadomo, jakiej są opcji politycznej. Ale na pewno są w opcji arystokratów rozumu i ducha.
    Czyli plasują się w roli naszego KC Episkopatu. Z tą przewagą na agentami Watykanu, że trybutu do Rzymu nie wożą i nie ma nad nimi króla ,,piotrowego". Czyli tzw. mądrego starca, zwanego papą. Ale czy to pewne? Polityka to gazeta niszowa, ktoś ich finansuje. Czyli mają nad sobą kogoś, kto im kasę daję.
  • ~Wiesio13 Traktorzysta
    (2014-07-20 10:46)
    POpiera PeO = NiEWiNNY !!!
    Był ''tylko'' po marihuanie, która nie szkodzi ;-D
  • ~Monachijski
    (2014-07-20 10:46)
    Na pewno zrobił to na polecenie Tuska..

Może zainteresować Cię też: