Szaleniec rozjeżdżał spacerujących na Monciaku. Kilkanaście osób rannych [AKTUALIZACJA]

| Aktualizacja:

22 osoby ranne, w tym 3 ciężko. To wynik nocnego rajdu po sopockim Monciaku i molo. Kierowca auta osobowego wjechał tam na zatłoczony deptak.

wróć do artykułu
  • ~widz
    (2014-07-20 11:46)
    P.Olityka miłości i tolerancji !!!
  • ~RESORTOWY b a c h o r...kolejny młody bolszewik
    (2014-07-20 11:36)
    siostrzeniec TUska 154M ?
  • ~ZbyszekD
    (2014-07-20 11:16)
    do:~Zgredek2014-07-20 10:52 z kim ty dyskutujesz kolego przecież ten przygłup w każdym wpisie, ni przypiął, ni wypiął, pisze o agentach Watykanu, to jest jakiś komunistyczny wycieruch - zlasowali mu mózg totalnie. Jeżeli chodzi o sprawę to najbardziej mnie zdumiewa: ,,kwalifikuje zdarzenie jako wypadek komunikacyjny''. Zastanawiam się czasem czy my na pewno żyjemy w cywilizowanym kraju Europopejskim, bo dlaczego prawo (bo nie tylko policja) chroni bandytów???
  • ~oko
    (2014-07-20 11:03)
    Czy to J. Bąk kierował tym pojazdem,Sopot rzadzony przez człowieka z zarzutami prokuratorskimi i od ponad 4 lat nie osadzony,to skandal by tacy ludzie rzadzili miastem czy byli w politycy.
  • ~nowy jork
    (2014-07-20 11:02)
    Może to Darek Kr*pa na przepustce z pierdla?
  • ~don Ambergold
    (2014-07-20 10:58)
    To separatysta z Platformy antyObywatelskiej okupującej Polskę finansowany przez Putina i Merkel
  • ~do:~Zgredek
    (2014-07-20 10:52)
    W zyciu nie myslalem, ze bedziesz bronic zwyklego nawalonego chama.
    A moze mi powiesz, co ta g,,Ida ma wspolnego z EU i niemieckimi bankami?

    Czas, zebys wrocil do ojczyzny, staruszku. Obrosles w Niemczech w piorka i zaczynasz ich krytykowac
    Zabieraj manele i WON.
  • ~Wiesio13 Traktorzysta
    (2014-07-20 10:51)
    I to gdzie ???
    W MATECZNIKU PeO ?!
    Czy TUSK wie o tym ?
    A może zatrzymany debil ma ryżą czuprynkę i źle wymawia literę ''r'' ???
    Oto POlska Tuska właśnie, zachodnia prasa już o tym pisze.
    POlicja w tym czasie robiła obławę na niebezpiecznych ... piratów komputerowych, ściągających filmy z internetu.
  • ~aekielski
    (2014-07-20 10:49)
    Zaraz szaleniec, drogowy pirat, na jakiej podstawie te wyroki? Będzie sprawa, sąd rozpatrzy i wyda sprawiedliwy wyrok. Ty dziennikarzu nie znasz się na prawie więc nie podskakuj bo możesz słono beknąć.
  • ~polak57
    (2014-07-20 10:48)
    Kochani ale o co chodzi, "Biegły" oceni, że TEN PAN testował zachowanie policji w razie zagrożenia agresja za wschodu, ludzie sami rzucali się pod koła a na molo powinno być pusto bo było po 23, test wypadł pomyślnie tylko durni ludzie zatrzymali biedaka i musiał spać na twardym ale bez obawy niezawisły Sąd stanie na wysokości zadania i koleś, synek, chrześniak, kochanek wyjdzie.
    POZDRAWIAM
  • ~Monachijski
    (2014-07-20 10:46)
    Na pewno zrobił to na polecenie Tuska..
  • ~Wiesio13 Traktorzysta
    (2014-07-20 10:46)
    POpiera PeO = NiEWiNNY !!!
    Był ''tylko'' po marihuanie, która nie szkodzi ;-D
  • ~Zgredek
    (2014-07-20 10:31)
    Notatka dziennika jest wybiórcza. Nie podano ważnej informacji. To nie policja zatrzymała kierowcę, tylko świadkowie zdarzenia. Po rozbiciu auta, chciał zbiec. Ludzie go zatrzymali i oddali w ręce policji. To bardzo ważna zmiana postaw obywatelskich. Dziennik, ma często taki układ informacji i takie tytuły newsów, które powodują, że komentatorzy dostają małpiego rozumu. Aż prosi się ,,dołożyć" słownie, temu czy tamtemu albo tak w ogóle, napluć tu i ówdzie, na polską rzeczywistość.
    Ostatnio Dziennik wskazuje na winę Rosjan wszędzie i zawsze. Wygląda, że Rosjanie to zbrodniarze, dziedzicznie obciążeni mordem. Jakby USA, Anglia, Francja i Niemcy to sami święci. A to Unia rozliczyła i Deutsche-Bank za kryzys finansowy, gdyż ich bankowcy i brali udział w sprzedawaniu śmierdzących dyrewatyw i niemieccy maklerzy okradali niemieckich emerytów z oszczędności.
    Zdaje się, że to nazywa się manipulacją. Podajemy tylko takie informacje i w takiej
    formie, aby czytający, wyciągał stosowne wnioski.
    Gazeta Wyborcza bawi się w to samo. Tylko polszczyznę mają lepszą. Polityka rozmydla zaś co się da, są tak mądrzy i wspaniali, że nie bardzo wiadomo, jakiej są opcji politycznej. Ale na pewno są w opcji arystokratów rozumu i ducha.
    Czyli plasują się w roli naszego KC Episkopatu. Z tą przewagą na agentami Watykanu, że trybutu do Rzymu nie wożą i nie ma nad nimi króla ,,piotrowego". Czyli tzw. mądrego starca, zwanego papą. Ale czy to pewne? Polityka to gazeta niszowa, ktoś ich finansuje. Czyli mają nad sobą kogoś, kto im kasę daję.
  • ~SromotnikBezwstydny
    (2014-07-20 10:28)
    "monciak" ???
    Brak jakiegokolwiek szcunku dla B O H T E R Ó W spod Monte Cassino!
    Durnowate pisarki używają ulicznego slangu dla ulicy noszącej miano Bohaterów spod MonteCassino.
    Tą nazwę ,z szcunku dla tamtego czasu i tamtych ÷Żołnierzy nadały jeszcze władze PRL.
    Gdy grano lub śpiewano pieśń "Czerwone Maki spod Monte Cassino" słuchacze wstawali na baczność...
    Tak rozmywa się patriotyzm a Historia jest rozmieniana na drobne przez niedouków!!!
  • ~obserwer_1
    (2014-07-20 10:26)
    józio bąk postanowił się odstresować
  • ~opa
    (2014-07-20 10:18)
    Kalisz, Palikot, sipowicz chyba beda zachwyceni.robta co chceta,
    moze cpuny z Montiaku troche otrzezwieja , jak im po trampkach DG przejechał ich kolega po trawce
  • ~Vega
    (2014-07-20 10:13)
    Policja łapie bandytów drogowych, a "niezależni" prokuratorzy lub "niezależni" sędziowie puszczają ich wolno. Jak policjant zabije bandytę, to pan prokurator wszczyna dochodzenie przeciwko stróżowi prawa. Przykładem Frog, którego wyczyny spotkały się z łaskawością kieleckiej prokuratury. Słusznie pisze jeden z internautów, to jest przykład dla innych, takim przykładem jest też były pseudoposeł Jacek Kurski czy bucowaci facei z BOR-u mający przepisy i ludzi w dupie. Miał rację Bartłomiej Sienkiewicz mówiąc, Polska jest państwem tylko teoretycznie. Obywatelu broń się sam!
  • ~POdode
    (2014-07-20 10:13)
    Jeśli był pod wpływem narkotyków, to "pogratulować" palikocim TREP-om! To byłby drugi bandycki luzak po mordercy K., zwolennik narkotycznej ideologii bimbrownika.
  • ~Jasińska
    (2014-07-20 10:12)
    Kto zapłaci ofiarom odszkodowanie.., koszty leczenia..? czyim synem jest to BYDLE??? jaki bolek, donek, bronek, mirabelka, kopaczka...? wychowała takiego degenerata i bandytę??? to "BYDŁO" kradnie, manipuluje, nie wychowuje dzieci..a NARÓD płaci na tych bandziorów zdegenerowanych i cierpi..Normalni ludzie maja normalne dzieci..nie wywracają do góry nogami zasad, tradycji, etyki, religii.. skąd w POLSCE tyle zła, dewiacji...holandyzmu...??? czyżby o to chodziło, by dewianci mieli wolność do niszczenia NORMALNYCH, UCZCIWYCH LUDZI..???
  • ~uszatek_2
    (2014-07-20 10:11)
    ...jestem przekonany, że bandyta jest ŁYSY i... jeszcze (o godz.10-tej ) naćpany ... Pofolgowali jednemu idiocie , mają kolejnego...Ciekawe jaka ma ksywę...?