Szaleniec rozjeżdżał spacerujących na Monciaku. Kilkanaście osób rannych [AKTUALIZACJA]

| Aktualizacja:

22 osoby ranne, w tym 3 ciężko. To wynik nocnego rajdu po sopockim Monciaku i molo. Kierowca auta osobowego wjechał tam na zatłoczony deptak.

wróć do artykułu
  • ~Mar
    (2014-07-20 14:45)
    Zagrożenie w ruchu lądowym?! To jest usiłowanie wielokrotnego zabójstwa!
  • ~@kwadratowy łep rutkosia2014-07-20 11:52
    (2014-07-20 14:05)
    Szkoła karskiego "golfiarza"
  • ~KOMEDIA POlaczona Z TRAGEDIA.
    (2014-07-20 14:04)
    TAK WLASNIE WYGLADA ''ROBTA CO CHCETA'' LUDZIE ZATRZYMALI POdziekowania DOSTALA POlicja. PO KAZCIE MI PRZESTEPCE TO ZASTANOWIE SIE CZY GO ZATRZYMAC. I UKARAC. DOBRE SOBIE.
  • ~Lew
    (2014-07-20 13:58)
    Szambo - wszyscy w nim zginiemy. Polacy oduczyli się czytać między wierszami. Dziś mało kto i rzadko potrafi dostrzec w 'sensacyjnej' informacji prawdziwą sensację
  • ~Jórek Owsik
    (2014-07-20 13:39)
    Siiema! Róbta wasza mać co chceta, tłumoki !
  • ~gość
    (2014-07-20 13:37)
    Pomrocznośc jasna?
  • ~ZbyszekD
    (2014-07-20 13:15)
    ~reZgredek2014-07-20 12:25 ten debil pisze: ,,z polskiego byłeś słaby''. Wyobraź sobie, że on kiedyś pisał, że nie czytał ,,Pana Tadeusza'', bo był napisany po łacinie - wyobrażasz sobie większe kretyństwo, bo ja nie, no niestety w internecie jest sporo takich zgredków.
  • ~Q-wo nie waga
    (2014-07-20 13:14)
    Wziął przykład z poprzednika, tylko niczego nie nagrał .Może również Jego rodzice
    pracują w wymiarze sprawiedliwości. Przy urnach wyborczych, chyba trzeba
    będzie coś pozmieniać. Przy udziale rajdowca - poprzednika, "rzeczoznawca",
    specjalista od opinii, tzw. "biegły", nie dopatrzył się żadnego zagrożenia w ruchu.
    Robią się " jaja jak berety". To już chyba u naszych sąsiadów jest sprawiedliwiej.
  • ~faz
    (2014-07-20 13:07)
    kolejny działacz platformy PrOsto z psychiatryka, a co było na wawelu i w łodzi
  • ~tele-wic
    (2014-07-20 12:45)
    Nic mu się nie stanie. Mafia tzw. wymiaru sprawiedliwości nigdy nie dopuści, aby "swojemu' stała się jakakolwiek krzywda. Rodzin "sędziów" czy "prokuratorów" sprawiedliwość nie dotyczy, oni mają specjalny immunitet i zagwarantowane prawo do bezkarnego czynienia wszelkich przestępstw.
    Czy mam wymieniać nazwiska "ludzi" z ostatniego okresu, których broni się za wszelką cenę przed odpowiedzialnością karną ?
  • ~reZgredek
    (2014-07-20 12:25)
    Przeczytaj sobie DOKLADNIE twa wypowiedz- zyjesz na Zachodzie, nikt cie do tego nie zmuszal. Twa ciagla gadka o " agentach Watykanu" az mnie mdli!
    Przypuszczam, ze bedac raz w roku w ojczyznie stoisz jako piereszy do spowiedzi i hojnie placisz na msze za s.p. rodzicow!
    Obojetnie!
    Niewazne, czy wierzysz w Boga, czy na niego plujesz wazne, zebys nie plul na reke ,ktora cie zywi, B O GRO TWEJ RENTY PLACI NIEMIECKI PODATNIK.
    Przestajn dyskutowac, zajmij sie realiami!

    Ja , osobiscie, znam polski, zdalem mature i jestem po studiach.
    OBRAZAC to ty sobie mozesz innych, ale nie MNIE.
  • ~ZbyszekD
    (2014-07-20 12:13)
    Zgredek2014-07-20 12:03 zacytuj przygłupie z tego tekstu powyżej jakąś manipulację, bo ja przeczytał uważnie jeszcze raz i nie zauważyłem. Zajmij się debilu agentami Watykanu, bo to najlepiej potrafisz.
  • ~Brak słów!!!!!
    (2014-07-20 12:12)
    Sprawną akcję??? Sprawna akcja była by wtedy, gdyby policja zatrzymała go już w Gdyni!!!
  • ~Zgredek
    (2014-07-20 12:10)
    Do osoby z ~ZbyszekD2014-07-20 11:16 odezwał się przygłup z tłuszczy rydzykoweji. Czyli katolski wycieruch z totalnie zlasowanym mózgiem przez agentów Watykanu. Nie bardzo wie co pisze, ale jako wierny podnóżek czarnej mafii, nie może znieść, że inni też są w kraju i mają swoje zdanie. Zawsze atakuje wszystko co polskie. Jedyne co chwali, to prawo czarnej mafii. Jest mściwy, pamiętliwy, złośliwy i często piętnuje różnych forumowiczów. Ot taki proboszcz-stalker, zakała na forum.
  • ~Zgredek
    (2014-07-20 12:03)
    Do osoby z ~do:~Zgredek2014-07-20 10:52 - człowieku znowu nie rozumiesz co czytasz. Pewnie z tej opozycji jesteś, która stosuje taktykę, cokolwiek twój wróg powie, to trzeba mu wmówić nie to co wynika z tekstu, tylko to co ty myślisz. Gdzie ty w tekście z 10.31 doczytałeś się obrony kierowcy? Ten wpis to ogólne refleksje, nad sposobem przekazywani informacji przez różne gazety. Jest o manipulowaniu ludźmi, przez dziennikarzy. Oprócz czynienia komentarzy, zacznij też czytać dział opinie, zalecam ,,politykę" - to może zaczniesz rozmieć co czytasz. A może z polskiego byłeś słaby? Na naukę nigdy nie jest za późno.
  • ~jam z Tuskopotu
    (2014-07-20 11:59)
    Sopot to melina POchlanych czyli Protasiepot
  • ~kwadratowy łep rutkosia
    (2014-07-20 11:52)
    stawiam na bolka banana tego pomiota z pomrocznością jasną Józefa Bąka jako pilota [lub odwrotnie --- mogli się przesiąść] !!! :D
  • ~@RESORTOWY b a c h o r...kolejny młody bolszewik20
    (2014-07-20 11:50)
    Prędzej kurskiego
  • ~maryla
    (2014-07-20 11:49)
    Oby zgnił w więzieniu drań jeden!!!
  • ~kwadratowy łep rutkosia
    (2014-07-20 11:49)
    stawiam na bolka banana tego pomiota z pomrocznością jasną Józefa Bąka jako pilota [lub odwrotnie --- mogli się przesiąść]