Szaleniec rozjeżdżał spacerujących na Monciaku. Kilkanaście osób rannych [AKTUALIZACJA]

| Aktualizacja:

22 osoby ranne, w tym 3 ciężko. To wynik nocnego rajdu po sopockim Monciaku i molo. Kierowca auta osobowego wjechał tam na zatłoczony deptak.

wróć do artykułu
  • ~pol13
    (2014-07-21 16:57)
    Niech ktoś z pismaków odważy się i napisze kim jest tatuś tego niby świra !
  • ~lop
    (2014-07-21 16:55)
    Czy znajdzie się odważny dziennikarzyna i napisze czyim synem jest ten typ szpanujący po, Sopocie w stylu ,,bandziorem być,,
  • ~rok2014
    (2014-07-21 11:03)
    gdzies w radzieckim cyrku banda putina grasowala ,nieuchwytna od szeregu lat z POlicyjnych oblaw wycho0dzila calo nie POnoszonc putinowi strat ,w bandzie zyla przepiorka dziewcze szaro okie jak putinowski chwat ,to taki sowiecki GEJ
  • ~rok2014
    (2014-07-21 10:58)
    a jeszcze jedno jest taka reklama we wszystkich progranmach ktora mowi was is das awto PIO ,chyba jusz czas zdjonc tom reklanme das awto PO ,to ma byc wolcwagen dla tuska
  • ~rok2014
    (2014-07-21 10:56)
    w panstwie bronislawa wypluczyny i kaczora donalda tyfuska ,mozna wszystko ,nikt sie ty mtera nie interesuje ,ani milicja ani prorocy ,ani sendziowie ,jest taki program w TVNie ,ktory to obrazuje ,nakrecono kilka odcinkow ,a POznie w roznych konfiguracjach je emitujom i tak w koleczko pani9e macjeju wiecie o jakim programioe mowie
  • ~czesiek
    (2014-07-21 09:46)
    Peoblem jest większy , jego początki zaczynają się wcześniej z popisowej jazdy straszących znajomych przejechaniem .Straszenie rozpędzonym autem jest początkiem drogi do nieobliczalnych skutków , Brak panowania nad nerwami z dodatkiem czynnika alkocholu czy narkotyków to droga do nieszczęścia .Dzieje się to nagminnie w śród znajomych , a następnie głupio-cwaniackie tłumaczenie to żartem . Jakim żartem ? , takim jak jazda kierowcy w Sopocie ? .
  • ~Cosmopo
    (2014-07-21 08:07)
    Dlaczego nie ************ mu, jak już przestał jeździć?
  • ~czytelnik
    (2014-07-21 07:09)
    W okresie wekendu czy festynów kiedy na tym deptaku są tłumy ludzi powinny być zwiększone patrole policji i straży miejskiej przy możliwych wjazdach na to miejsce .Więc winni tej tragedji są służby porządkowe a to że ktoś chce wiechać aby się popisać czy z kimś założył się że złamie zakaz i wiedzie to wogóle nie powinno mieć miejsca w soboty i niedziele na tym deptaku.
  • ~adam
    (2014-07-21 06:37)
    Karnowski kumpel tuska !
  • ~Teleturniej
    (2014-07-21 06:18)
    ""Zrobił to z radości, że zjednoczył się Pisuar z resztą katotalibanu.""

    Już kiedyś bała taka partia też "zjednoczona". Kto wie jaka ?
  • ~marcelek
    (2014-07-20 22:25)
    jeśli jeden debil gna po Warszawie dwieście, drugi debil stwierdza, że taka jazda nie stwarza zagrożenia, to znaczy że każdy może, bo jest zabawowo.
    Policja siedzi za biurkiem i też ją to g obchodzi, jest niemrawa, leniwa i generalnie jest do doooooooooooooooooooopy! to jest Polska właśnie, kraj wiecznej od 25 lat szczęsliwosci, bo rzadzą nami przygłupy , a prawo jest tworzone przez i dla przestępców, ale mamy wolność i siętą kanalię!!!
  • ~re bubu
    (2014-07-20 21:55)
    MASZ RECJE BIEGLY STWIERDZI ZE NIE ZAGRAZALO TO ZYCIU LUDZI==ALBO ZE TO WINA PIESZYCH BO WOLNO UCIEKALI===TAK JAK GOSC POTRACIL KOBIETE NA PRZEJSCIU PRZYZNAL SIE ALE PO URUCHOMIENIU ZNAJOMOSCI OKAZALO SIE ZE TO WINA KOBIETY===NAWET POLITYCY NIE SA TAK SKORUMPOWANI JAK WYMIAR SPRAWIEDLIWOSCI I SKARBOWKA W NASZYM KRAJU
  • ~Siedzący za batonika
    (2014-07-20 21:41)
    pomroczność jasna go dopadła. Za trzy dni przejdzie i sprawy nie będzie. Dostanie zwrot kosztów leczenia i darmowy pobyt na Hawajach...
  • ~peowiec
    (2014-07-20 21:35)
    To jest syn ubeka ,i polskie prawo mu nic nie zrobi.walcie się chłopy panszczyżniane i robić do 67 roku życia ,i nie dyskutować ,...głąby.
  • ~mmm
    (2014-07-20 20:52)
    Czy to ważne pod wpływem czego facet był???
    Facet jest normalny, badali go jak prawo jazdy dawali, lekarze się pod tym podpisali. Jak podpisali nieprawdę to ich też do pierdla.

    Chłopaki mają wszystko, nudzą sie szukają silnych wrażeń, bawią się więc w norweskiego Brewika czy jakiegoś tam barwinka.

    Facet na molo nie złamał prawa o ruch drogowym, molo to nie droga!
    Facet jechał molem żeby zabić jak najwięcej ludzi. Działał, świadomie, celowo, z premedytacją, ...
    Narzędziem zbrodni jest samochód !!!
    Jeżeli był pod wpływem ... to tylko okoliczność obciążająca!

    Obecnie za szkół wychodzi spora grupa młodych facetów-bezczelnych byczków z nabytym adehade, .. to się przecież opłaca, ta niepełnosprawność.
    Tacy ludzie nie powinni otrzymywać praw jazdy, to najbardziej niebezpieczni mordercy na drogach.
    Bo wszystko im wolno, rodzice papiery załatwiali, to nauczyciele pyłek z podłogi przed nimi usuwali, bo to nauczyciele muszą się martwić żeby bezczelna istota dostała ocenę pozytywną z przedmiotu, ..
    Tym sposobem hołubione chamstwo pokazuje swoje prawdziwe oblicze,...

    W jednym ze LO 16 chłopaków z klasy maturalnej się umówiło, w 4 literach mamy angielski, wszystkiich nas nie posadzi, niech się tłumaczy, ...nie będziemy się uczyć!
    Przeliczyli się ale na poprawkę tez nie zamierzają się uczyć
  • ~@weekend w republice kolesi2014-07-20 19:56
    (2014-07-20 20:33)
    oj, to w USA to jest dopiero bezprawie, a przecież pis tak do nich ciągnie


    rozumiem za za pis nie było morderców, piratów drogowych i innych przestępców?


    Nie rób z siebie błazna. Byli i to nawet w czasach gdy karano śmiercią, torturami , odrąbywaniem rak, ćwiartowaniem.

    nawet pis nic by nie zmienił, bo przecież nie wprowadziłby kar ze średniowiecza
  • ~bubu
    (2014-07-20 20:27)
    Biegły stwierdzi że nie było zagrożenia dla ludzi bo gości jest zwiazany z sądem.lub prokuratorem
  • ~weekend w republice kolesi
    (2014-07-20 19:56)
    no tak wygląda weekend w panstwie bezprawia, republice kolesi. w Polsce lepiej po zmorku nie wychodzić z domu. albo cię napadną i zadźgają nożem albo rozjadą na przejściu albo na chodniku. naćpani i pijani ludzie za kółkami. część narodu to po prostu osoby obłąkane lub alkoholicy.
  • ~bagiio
    (2014-07-20 19:37)
    W naszym kraju obowiazują dwie zasady
    1Kto ma kasę nie siedzi
    2 Prawo jest dla biednych i tylko tych się kara ... bo nie dał
  • ~Filutek
    (2014-07-20 19:34)
    ""Oby zgnił w więzieniu drań jeden!!!""

    Maryla ! Nie rób sobie żartów. Gdy go posadzą, to będzie trzeba taką mendę jeszcze utrzymywać. Płacić za jego żarcie, za opierunek, lekarza, abonament RTV i jeszcze będzie memoriały do Brukseli wypisywał, że go tu gnębią i że ma za mały metraż albo zażąda osobistej celi, bo mu palący przeszkadzają. A upieprzyć łeb koło samego tyłka i będzie taniej, albo z Putinem się dogadać aby zechciał takie łajzy wysyłać na bardzo daleką Syberię.

Może zainteresować Cię też: