Nowe autostrady i trasy ekspresowe! Zobacz, gdzie i kiedy powstaną

| Aktualizacja:

Prawie 575 km nowych dróg zostało dopisanych do listy priorytetowych inwestycji. Zostanie na nie przeznaczone 25 mld zł. Tak wynika z nowelizacji uchwały w sprawie ustanowienia "Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011–2015", którą wczoraj przyjął rząd.

wróć do artykułu
  • ~Korekta
    (2014-03-06 10:36)
    Tytuł mocno koloryzujący plany! Powinno być: "NOWA AUTOSTRADA i trasy ekspresowe". Dziękujemy Dziennikowi za pomoc Premierowi!
  • ~Ciekawa
    (2014-03-06 10:54)
    Czy też będą najdroższe i najgorsze na świecie?
  • ~koko
    (2014-03-06 11:08)
    Świat szykuje się do wojny a polatcwo planuje nadal i tylko planuje.
  • ~Piter
    (2014-03-06 11:24)
    Może niech najpierw dokończą stare...
  • ~Robnad
    (2014-03-06 11:25)
    "Tak wynika z nowelizacji uchwały w sprawie ustanowienia "Programu Budowy Dróg Krajowych na lata 2011–2015", którą wczoraj przyjął rząd", których zakończenie przewidujemy w 2020. też nieźle.
  • ~Templariusz
    (2014-03-06 11:43)
    re~derek2014-03-06 11:15
    Walnąłeś jak chory w miskę klozetową. Są dwa razy droższe niż w Niemczech i trzy razy droższe niż w USA. Nie na darmo mafia przejęła piaskarnie, a WSI asfalciarnie. Kostka brukowa w Niemczech jest dwa razy tańsza niż w Polsce.
  • ~POdode
    (2014-03-06 11:49)
    Tusk jak zwykle obiecuje. Na szczęście zrealizuje już rząd J.Kaczyńskiego.
  • ~autostrada do nieba dla tuska
    (2014-03-06 12:07)
    Przed wyborami tusk buduje wirtualne autostrady.Za późno za późno.
  • ~nieskundlony
    (2014-03-06 12:08)
    Proszę przypomnieć kiedy będzie euro bo jak mnie pamięć nie myli to A1,A4iA2 mialy być gotowe na euro tylko zapomnialem w którym roku .Jestem moherem i dlatego z pamięcią krucho.
  • ~iza
    (2014-03-06 12:14)
    kolejne obietnice
  • ~@verte
    (2014-03-06 12:23)
    TLUKU POmatolski - a ty POmagasz w 'konczeniu'???

    OBIECANKI, CACANKI A POmatolstwu radocha!
  • ~przywalmi
    (2014-03-06 12:25)
    koko2014-03-06 11:08
    Świat szykuje się do wojny a polatcwo planuje nadal i tylko planuje.
    koko debilu uciekaj z tego "polactwa" najlepiej do batiuszki cara Putina albo do Merkelowej na plantacje szparag
  • ~psychiatra Macierewicza
    (2014-03-06 12:33)
    :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-)
    W swojej historii Polska nie miała porządnych dróg ale miała spokuj, a teraz kiedy jak nigdy powstają i będą powstawać drogi najwyższej jakości, wszelakie PISiorki i inne robactwo :-) zdychają w lamentach i krytyce :-) :-) :-)
  • ~fduPO im
    (2014-03-06 12:35)
    Sory - taki mamy nierząd !!
  • ~Robnad
    (2014-03-06 12:43)
    E7 do Gdańska to niby kiedy, bo według Sławku Nowaku miała być na Euro, później w 2017?
  • ~Driver
    (2014-03-06 12:44)
    A mi to wszystko wisi jezdzilem 42 lata po Polsce po ciasnych i zepsutych drogach,
    teraz kiedy ide na emeryture to moga sobie w doope wsadzc.
  • ~jazu
    (2014-03-06 12:55)
    "Pozwoli to na zachowanie płynności w procesie inwestycyjnym", co pozwoli doprowadzic do bankructwa firmy wykonawcze.

    Planuje sie takze budowe pierwszych chodnikow platnych ze strefowa kontrola predkosci na wybranych odcnkach.

    Dla rowerzystow bedzie produkowany nowy model rowera o wdziecznej nazwie "Gender".
  • ~Kielczanin
    (2014-03-06 13:02)
    Pieniądze wypływają z kazy zgodnie z planem, a postep inwestycji jest jak widać niezwykle powolny. To co miało być gotowe dwa lata temu, bedzie gotowe w nieokreslonej przyszłości.
    Nieokreślonej, bo plany rządu sa całkiem niwiarygodne.
    Pewne jest tylko to, że większość pieniędzy przewidzianych na te inwestycje rozpłynie sie we mgle w przewidzianym czasie, a wykonawcy zbankrutują, bo gdzieś po drodze do nich pieniądze znikną.
  • ~JKa
    (2014-03-06 13:06)
    Polska byla pieknym krajem furmanki jezdzily po drogach bylo spokojnie , nikomu sie nie spieszylo,ludzie byli sobie zyczliwi ,nikt nikomu nie zazdroscil bo wszyscy byli biedni,
    oj co sie narobilo
    ja chce zeby znowu tak fajnie bylo
    bende glosowal na >PIS
  • ~jasia