Budował autostradę w Polsce. Skazano go na śmierć za korupcję

| Aktualizacja:

Był wśród najbardziej wpływowych ludzi w Chinach - modernizował koleje i nadzorował spółkę budującą A2 w Polsce - Covec. Okazało się, że brał gigantyczne łapówki - miał kilkanaście kochanek i 350 mieszkań. Skazano go więc na karę śmierci.

wróć do artykułu
  • ~mmm
    (2013-07-09 08:45)
    U nas brak paragrafów, Sawicka, i wielu innych niewinni.
    Najgorzej to maja ci co mało biorą i mało kradną
  • ~ads
    (2013-07-09 08:48)
    ministerialny złodziej i nie ma imunitetu ,musi zmienić kraj na polskę tu będzie kradl z imunitetem
  • ~CWP
    (2013-07-09 08:50)
    A kiedy u nas za korupcję będą wyroki kary śmierci ! ! !
    Przed wojną u Nas też był wyrok śmierci ( przez rozstrzelanie) dla urzędnika państwowego, który dopuścił się malwersacji.
    Kiedy powrócą te dobre czasy !
  • ~sliski
    (2013-07-09 08:55)
    A co tak mało dzisiaj o tym księdzu banicie. Acha okazało się że nie był molestowany a jedynie broni swoich urażonych ambicji.
  • ~sokular
    (2013-07-09 08:56)
    W Chinach dwie rzeczy są makabryczne:kara śmierci i aborcje-nawet w zaawansowanej ciąży (restrykcyjna regulacja urodzeń).Niestety światu to jest obojętne...dotyczy potężnego partnera handlowego i to się liczy.W innych aspektach Chiny mogą być wzorcem-zarządzanie,"religia" pracy,mobilność="tygrysy wschodu".Kraj arcyciekawy,ZABYTKI!!!
  • ~emerytka
    (2013-07-09 08:58)
    W latach 50 tych w pokazowej aferze mięsnej na kilku osobach wykonano karę śmierci. Jeśli nie będzie kary śmierci to świat się stoczy na dno będą żyć tylko złodzieje- miliarderzy i biedota.
  • ~akogo
    (2013-07-09 09:12)
    musicie zrozumieć że to służby spec tym rządzą, i ten ludzik prawdopodobnie niczym nie zawinił. Kazano mu robić co robił, a potem się wypięto i skazano.
  • ~Jastrzębiec
    (2013-07-22 06:35)
    Minister kolenictwa Chin wyleciał ze stanowiska z hukiem!. A co bedzie z Michalem Tuskiem,ktory był w Chinach na ich zaproszenie jako specjalista od koleji duzych predkosci oraz dziennikarz Gazety Wyborczej.Wyjazd ten sponso- wała własnie firma COVEC.Potem byla firma Amber Gold i nic Mu się nie stałó!.

Może zainteresować Cię też: