Nowak w programie Lisa: Tabloidy są dla pana autorytetem

Do tej pory docinali sobie za pośrednictwem mediów, teraz spotkali się twarzą w twarz w studiu. "Większość kierowców nie łamie przepisów, może tu chodzi o pieniądze?" - dopytywał Tomasz Lis ministra transportu i infrastruktury. Sławomir Nowak pozwolił sobie na złośliwość wobec prowadzącego.

wróć do artykułu
  • ~kawu1
    (2013-01-15 11:16)
    ...dyscyplina partyjna i budżetowa - pan Nowak to koziołek ofiarny tego beznadziejnego rządu...już niedługo zagoszczą z panem Tuskiem w Brukseli...ręce opadają...
  • ~chlewik konsumik
    (2013-01-15 11:16)
    Lis doskonale wie, że tylko za TEJ WŁADZY może doić z cycka razem z hanką do woli. Wszystkie służalcze media boją się Kaczyńskiego i dlatego jest ogólnonarodowy związek bicia piany kaczystowskiej i ochrony prorządowej. Władza potrzebuje mediów, media potrzebują władzy. To na prawdę proste. Powiem więcej, gdyby hipotetycznie Kaczyński doszedł do władzy to te media zniszczą go w pół roku... tak działa układ wzajemnej adoracji GieWu, Njusłik, Wprost, Polityka, TVP1,2,3, TVN, onety, dupelki i inne bzdety typu NIE, Superstacja... długo można ciągnąć. Nic do nich bardziej nie przemawia jak utrata koryta. Z jednym trzeba się zgodzić u J. Korwina-Mikke TRZEBA ZLIKWIDOWAĆ KORYTO...
  • ~dokładnie
    (2013-01-15 11:17)
    ~MONIKA2013-01-15 11:10

    1000/1000
  • ~www
    (2013-01-15 11:35)
    Przypadkowe spotkanie

    W poniedziałek obaj - Owsiak i Terlikowski - zaproszeni byli do dwóch różnych programów TVN24. Owsiak był o 19.26 gościem "Faktów po faktach". Gdy wychodził ze stacji, w foyer wpadł na Terlikowskiego zaproszonego na 20 do "Kropki nad i".

    - To pan tak, to pan? Dlaczego pan mnie tak nienawidzi? - zagadnął Owsiak.

    - Ale ja pana wcale nie nienawidzę - odpowiedział redaktor naczelny "Frondy" i próbował tłumaczyć: - Ale czytał pan tekst? Dwie trzecie tekstu jest dobrze, jedna trzecia jest o eutanazji.

    Owsiak nie dał się przekonać i odpowiedział: - Czytałem. Pan mi zarzuca zabijanie. Proszę pana! Wie pan, co trzeba? Rock and roll może tylko pana uratować. Niech pan poprosi rodziców, żeby pana puścili na Przystanek Woodstock. Niech pan ich poprosi i przyjedzie. Pan musi kochać ludzi.

    - Ale ja kocham ludzi - oburzył się Terlikowski.

    - Panu się tak wydaje, pan nie kocha ludzi - powtórzył Owsiak i odszedł.
  • ~jaś
    (2013-01-15 11:36)
    ~chlewik konsumik - prawdziwym chlwikiem są Trwam, ND, w sieci, fronda oraz chamstwa Jojo, niema hofmana płaszczaka no i samego guru "kaczafiego"
  • ~sssfffsg
    (2013-01-15 11:36)
    Ale ustawka, wszystko musiało być uzgodnione wcześniej, Lis tylko gra dla jednej partii dla Pełowców Wermachtowców
  • ~antypełowiec
    (2013-01-15 11:37)
    Fotoradary mają powiększyć KORYTO dla pełowców
  • ~pingwin
    (2013-01-15 11:39)
    Wilk i Lis sie kasaja gra pozorow
  • ~głupim cię nie nazwę
    (2013-01-15 11:43)
    ~jaś2013-01-15 11:36

    czy to o tobie są dowcipy... jasiu? Jakoś szambo wali nie z tej dziury co ci się wydaje. A jak masz wątpliwości to zbadaj stan portfela dziś i sprzed pięciu lat...
  • ~bałagan24
    (2013-01-15 11:43)
    czy Nowak i Kopaczowa są parą? Bardzo do siebie pasują
  • ~haha
    (2013-01-15 11:47)
    ~Marylka2013-01-15 09:57

    Oglądałam ten wczorajszy program. Nigdy, powtarzam NIGDY, nie spodziewałabym się, że pan Lis potrafi zachować się tak po chamsku, kiedy zarzucił ministrowi Nowakowi, że swój nowy program bezpieczeństwa na drogach pisal w półtorej godziny. Lis był w tym sporze adwersarzem pana Nowaka, ale był też jeszcze GOSPODARZEM tego programu. Od gospodarza programu MAMY PRAWO wymagać więcej KULTURY i OGLADY, po prostu, zwykłej kindersztuby!!
    ...
    a jak ubliżał i był agresywny w stosunku do członków PiS to ci pasował głupi ablondynko z PO?
    Wtedy było wszystko OK?
  • ~Yeti
    (2013-01-15 11:54)
    Nowak to straszny arogant! Bravo Panie Tomku dokopałeś temu chamowi
  • ~gość
    (2013-01-15 11:54)
    Jak tak bardzo się przystosowujemy do UE to może warto zacząć o zarobków emerytur i rent a nie od radarów.
  • ~sta-n
    (2013-01-15 11:56)
    Czyżby to p. Nowak uważał się autorytet dla Tomasza Lisa. Tabloidy, często
    gonią za sensacją, ale im także zdarzają się tematy nurtujące społeczeństwo.
  • ~Karmen
    (2013-01-15 11:59)
    Wczoraj totalna miernota-Terlikowski i dziwnie tabloidowo napastliwy-Lis. Taki kiepski dzień dla tych dziennikarzy telewizorowych. Lis dostaje napomnienie,a ten drugi (nadużywany przez media) na absolutny aut.
  • ~charcerzyk
    (2013-01-15 12:08)
    ..a co w tym temacie Lemingi ??
    Nie było materiałów wybuchowych na uczelni

    Tagi: zamach, Brunon K., ABW, agentura, kondominium
    Dodano: 15.01.2013 [07:41]

    foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
    Z wewnętrznej kontroli Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie wynika, że Brunon K. nie miał dostępu do materiału wybuchowego w ilości umożliwiającej zamach na polski parlament. Wyniki kontroli nie wskazują na fakt przechowywania materiałów wybuchowych na uczelni – poinformowała nas Izabella Majewska, rzecznik UR.

    Nie potwierdziły się doniesienia medialne, wskazujące, że Brunon K., domniemany zamachowiec przygotowujący zamach na Sejm i Senat, przetrzymywał materiały wybuchowe na uniwersytecie. Przypomnijmy, media, powołując się na źródła w ABW, donosiły, że Brunon K. jako wykładowca uczelni przetrzymywał materiały wybuchowe na terenie uczelni. Miał wykorzystywać fakt, że laboratoria uniwersytetu posiadały dostęp do substancji promieniotwórczych i wybuchowych. W związku z doniesieniami rektor UR prof. dr hab Włodzimierz Sady zlecił kontrolę uczelni ze szczególnym uwzględnieniem Katedry Chemii i Fizyki, w której pracował Brunon K. Dwie kontrole nie wykazały nieprawidłowości.

    – Wyniki obu kontroli nie wykazały większych uchybień. Brunon K. nie wyróżniał się, zarówno jeżeli chodzi o tematykę jego badań naukowych, jak i przeprowadzoną ocenę jego pracy naukowej i wyniki ankiet studenckich. Wyniki kontroli nie wskazują na fakt przechowywania materiałów wybuchowych na uczelni – poinformowała Izabella Majewska, rzecznik prasowy UR.
  • ~kolega " po fachu "
    (2013-01-15 12:10)
    Szanowny Panie Lis, jeżeli nie podoba się Panu zapis o skierowaniu kwot uzyskanych z mandatów do budżeyu , to dlaczego nie zaproponuje Pan zmiany tego zapisu i skierowania pieniędzy na inny cel, Ja wiem dlaczego: bo Panu wcale nie zależy na tym zapisie,Panu wcale nie zależy na prawdzie ,
    Panu wcale nie zależy na Państwie i Obywatelach, PANU ZALEŻY NA KASIE.
    Jeżeli jest to nieprawdą, to czy ma Pan odwagę na dyskusję w TV nt: ile jest warta praca takiego " udawacza " jak Pan.
  • ~Robnad
    (2013-01-15 12:23)
    wszystko zrozumiem.
    tylko czego ten cymbał coś łyka na wizji
  • ~Iron
    (2013-01-15 12:37)
    Lis zrobił z siebie błazna popierajacego piractwo drogowe.
  • ~Ironimuss
    (2013-01-15 12:38)
    Lis nie był gospodarzem spotkania. Był awanturnikiem podobnym do Terlikowskiego.