Nowak w programie Lisa: Tabloidy są dla pana autorytetem

Do tej pory docinali sobie za pośrednictwem mediów, teraz spotkali się twarzą w twarz w studiu. "Większość kierowców nie łamie przepisów, może tu chodzi o pieniądze?" - dopytywał Tomasz Lis ministra transportu i infrastruktury. Sławomir Nowak pozwolił sobie na złośliwość wobec prowadzącego.

wróć do artykułu
  • ~malkontent
    (2013-01-15 10:34)
    Tak we Francji i Niemczek jest po 3-4tys fotoradarów tylko, ze najpierw powstały autostrady a fotoradary zostały postawione nie do łupienia kierowców ale by obsługa miała podgląd na ruch i wypadki na autostradzie i mogła reagować. Mandaty dla łamiących prawo jest tam na dalekim miejscu gdyz jak kierowca ma do przejechania z Paryża do Marsylii jadąc autostradą 800km wie że jak nie będzie korków to po 6-8 godzinach jest nad morzem. W Polsce jak masz do przejechania 800km to wiesz że jak dobrze bedzie to masz 14-16 godzin jazdy. Dlatego jedziesz 40km/h przez wioskę i wyjeżdzasz z terenu zabudowanego ale znak koniec terenu zabudowanego jest 700m za ostatnimi domami więc zaczynasz rozpędzać auto i już Cię maja gdyz na 650m za wioską jest zamaskowany patrol z fotoradarem. Wiem bo mnie tak stzrelili jak do jelenia z zasadzki.
  • ~europa
    (2013-01-15 10:32)
    Czytając to wszystko nie rozumiem niczego . Dlaczego wy Polacy tak boicie sie
    porządku jak jest 50 trzeba jechać 50 ja 90 trzeba 90 i po ptokach z radarami i Novakiem . Nie jestem Niemcem ale to co wydziwiacie nazywa sie polnische schweineriei czy tak jakoś, A propo kdyby lotnicy w Smoleńsku dotrzymywali przedpisy to ... .Ale to już chyba macie w genach
  • ~ciekawski
    (2013-01-15 10:29)
    Lemingi piały z zachwytu gdy Lis tak podchodził do Kempy lub Brudzińskiego,dzis już nie pieją?Lis się nie POdoba?
  • ~POlak
    (2013-01-15 10:28)
    Pewnie T Lis może już oglądać się za innym miejscem pracy.Kto zadziera z nami czyli PO ten musi liczyć się ze skutkami.
  • ~bolo
    (2013-01-15 10:28)
    Nie cierpię Lisa, ale tym razem oburzenie pomatolstwa jest nieuzasadnione. On tak rozmawia z opozycją, z tym że tym razem argumenty pismaka były
    uzasadnione. Przecież ten dziubdziuś, z tzw obywatelskiego donosu powinien
    dostać 10 pkt za jazdę po warszawce na 50 - tce i 500 zł.
    Gdzie było tvn -pirat?
  • ~MAX
    (2013-01-15 10:27)
    ogladałem ten program i całkowicie zgadzam sie z p Lisem nie chodzi o bezpieczenstwo tylko o kase Minister Nowak mimo wielokrotnych pytan p Lisa nie odpowiedział dlaczego za kase mozna uniknąc punktow karnych podobnie jak odniosł sie do bezkarnosci na drogach posłow ,to p Nowak powiedział ze Lis przygotowywał sie do programu póltorej godziny a ryposta byłataka ze Nowak npisał swoj program bezpieczenstwa w 1,5 godz Brawo p LIS
  • ~RIMET
    (2013-01-15 10:27)
    DWA BYDLAKI WZIELY SIE ZA LBY...I DOBRZE ...CHWD IM...
  • ~lolek1
    (2013-01-15 10:24)
    Najlepszy był dzisiaj Grupiński. Pytany w Polsacie, czy zdarza mu się płacić mandaty za nadmierną predkość, powiedział, że tak. Mało tego, dodał, że płaci od razu na miejscu, ponieważ nie lubi mieć zaległości :) No kuśfa! Dobre sobie! Przecież policja od kilku lat nie bierze kasy do ręki;) Panie Grupiński! Czy pan wręcza łapówki policjantom za odstąpienie od mandatu? :) Albo korumpuje, albo co pysk otworzy to łże :)
  • ~tadek
    (2013-01-15 10:23)
    To ludzie podobnego pokroju, bardzo wiele ich łączy. Lubię gdy gryzą się psy.
  • ~zorro
    (2013-01-15 10:23)
    oj tam, oj tam, zwykła sprzeczka kochanków i tyle
  • ~propozycja
    (2013-01-15 10:22)
    OGLĄDAŁEM - emocjonująca końcówka- myślę, że dialog tych panów POwinien być kontynuowany - a może zamiast POtyczki -Gołota -Saleta - starcie -lis-nowak
  • ~Lesio
    (2013-01-15 10:20)
    No, Lis!
    Wreszcie pokazałeś, że można kąsnąć rządowego parobka.
  • ~bolek
    (2013-01-15 10:20)
    bajeczkę POczytaj mi mamo...
  • ~WuPe
    (2013-01-15 10:20)
    Bo Lisowi woda sodowa zastąpiła mózg i od jakiegoś czasu równa w dół, w dół... Pewnie by go dawno wywalili, ale widać ktoś ma w nim interes.
  • ~jaro
    (2013-01-15 10:18)
    Przecież, ten Nowak to typowy nieudacznik.
    Co to za porównanie, ilości radarów w Niemczech i POlsce.
    Najpierw porównajcie długość autostrad ( bezpłatnych) w Niemczech i
    Polsce.
    Facet po politologii buduje nam drogi a o kolejach lepiej zapomnieć.
  • ~Tomek z W-wy
    (2013-01-15 10:18)
    Tomasz Lis - jaki jest - każdy widzi!!
    A czego naiwna pani "Marylka" oczekiwała od tego zarozumialca??
  • ~OBYWATEL
    (2013-01-15 10:17)
    NOWAK W CALE NIE WYTYKA.
    NOWAK W PROSTACKI ATAKUJE LISA.
    TO JEST NIENAWISTNA NAPAŚĆ FUNKCJONARIUSZA WŁADZY NA DZIENNIKARZA
  • ~kontra
    (2013-01-15 10:16)
    lis z etyką dziennikarska-kulturą itd. mija się o miliony lat świetlnych- ale trafił swój na swojego- morał z programu PO się sypie!!!
  • ~rotwajler
    (2013-01-15 10:13)
    oboje psa warci
  • ~power
    (2013-01-15 10:11)
    PO mota się i nie wie, że źle robi!