Nowak w programie Lisa: Tabloidy są dla pana autorytetem

Do tej pory docinali sobie za pośrednictwem mediów, teraz spotkali się twarzą w twarz w studiu. "Większość kierowców nie łamie przepisów, może tu chodzi o pieniądze?" - dopytywał Tomasz Lis ministra transportu i infrastruktury. Sławomir Nowak pozwolił sobie na złośliwość wobec prowadzącego.

wróć do artykułu
  • ~sssfffsg
    (2013-01-15 11:36)
    Ale ustawka, wszystko musiało być uzgodnione wcześniej, Lis tylko gra dla jednej partii dla Pełowców Wermachtowców
  • ~jaś
    (2013-01-15 11:36)
    ~chlewik konsumik - prawdziwym chlwikiem są Trwam, ND, w sieci, fronda oraz chamstwa Jojo, niema hofmana płaszczaka no i samego guru "kaczafiego"
  • ~www
    (2013-01-15 11:35)
    Przypadkowe spotkanie

    W poniedziałek obaj - Owsiak i Terlikowski - zaproszeni byli do dwóch różnych programów TVN24. Owsiak był o 19.26 gościem "Faktów po faktach". Gdy wychodził ze stacji, w foyer wpadł na Terlikowskiego zaproszonego na 20 do "Kropki nad i".

    - To pan tak, to pan? Dlaczego pan mnie tak nienawidzi? - zagadnął Owsiak.

    - Ale ja pana wcale nie nienawidzę - odpowiedział redaktor naczelny "Frondy" i próbował tłumaczyć: - Ale czytał pan tekst? Dwie trzecie tekstu jest dobrze, jedna trzecia jest o eutanazji.

    Owsiak nie dał się przekonać i odpowiedział: - Czytałem. Pan mi zarzuca zabijanie. Proszę pana! Wie pan, co trzeba? Rock and roll może tylko pana uratować. Niech pan poprosi rodziców, żeby pana puścili na Przystanek Woodstock. Niech pan ich poprosi i przyjedzie. Pan musi kochać ludzi.

    - Ale ja kocham ludzi - oburzył się Terlikowski.

    - Panu się tak wydaje, pan nie kocha ludzi - powtórzył Owsiak i odszedł.
  • ~dokładnie
    (2013-01-15 11:17)
    ~MONIKA2013-01-15 11:10

    1000/1000
  • ~chlewik konsumik
    (2013-01-15 11:16)
    Lis doskonale wie, że tylko za TEJ WŁADZY może doić z cycka razem z hanką do woli. Wszystkie służalcze media boją się Kaczyńskiego i dlatego jest ogólnonarodowy związek bicia piany kaczystowskiej i ochrony prorządowej. Władza potrzebuje mediów, media potrzebują władzy. To na prawdę proste. Powiem więcej, gdyby hipotetycznie Kaczyński doszedł do władzy to te media zniszczą go w pół roku... tak działa układ wzajemnej adoracji GieWu, Njusłik, Wprost, Polityka, TVP1,2,3, TVN, onety, dupelki i inne bzdety typu NIE, Superstacja... długo można ciągnąć. Nic do nich bardziej nie przemawia jak utrata koryta. Z jednym trzeba się zgodzić u J. Korwina-Mikke TRZEBA ZLIKWIDOWAĆ KORYTO...
  • ~kawu1
    (2013-01-15 11:16)
    ...dyscyplina partyjna i budżetowa - pan Nowak to koziołek ofiarny tego beznadziejnego rządu...już niedługo zagoszczą z panem Tuskiem w Brukseli...ręce opadają...
  • ~więcej punktów mniej kasy
    (2013-01-15 11:14)
    widać jaki żenujący był Nowak u Lisa, kolesma IQ poniżej średniej krajowej , redaktor zadaje pytania a ten czyta ksiązki, generalnie dramat, widać, że PO nie ma żadnej wizji Polski poza łupieniem Polakow
  • ~roman cyklista
    (2013-01-15 11:14)
    W takim programie i w takiej sprawie powinni uczestniczyc np. zwolennicy i przeciwnicy fotoradarow , a prowadzący nie powinien byc stroną!Pan Lis prowadził program skrajnie nieprofesjonalnie ,Kłocił się jak stara przekupa .WSTYD !Takich jak on trzeba tępic !Z własnego doswiadczenia wiem jak jezdża ul. Przyczołkową panowie z Konstancina .To czesto drogowi BAndyci .Radary i surowe kary są niezbęne !Życie ludzkie nie ma ceny panie Lis !
  • ~MONIKA
    (2013-01-15 11:10)
    TO TYLKO STWARZANIE POzorow. JEDEN DRUGIEGO WART. MEDIALNA PAPKA DLA OGLUPIANIA CIEMNEGO LUDU . OBYDWAJ KASUJA TAKA KASE, ZE NIE STRASZNE IM MANDATY PUNKTY KARNE. PO PROGRAMIE ZAPEWNE POklepali SIE PO PLECACH I POszli na dobra kolacje. na .pewno do DOMU WRACALI Z PRZEPISOWA PREDKOSCIA W SWOICH LUKSUSOWYCH SLUZBOWYCH AUTACH ZA PIENIADZE PODATNIKOW
  • ~LISol
    (2013-01-15 11:09)
    Solennie przyrzekam, że w następnym programie POjadę PO Kaczyńskim.
  • ~adam
    (2013-01-15 11:08)
    Wiecie jak prosto można rozmontować ten POparański rząd i całe PO? Wystarczy jeździć zgodnie z prezpisami, nie kupować alkoholu i papierosów przez kwartał i cały ich budżet wali się.
  • ~PO to DNO
    (2013-01-15 11:06)
    Coś tam pieprzył, że mamy "najtańsze w europie" mandaty. Te, koloooooo... a płace to niby jakie mamy... wiem u tuskaczenki mają gorzej. OMG propaganda spotkała się z propagandą.
  • ~wolf
    (2013-01-15 11:01)
    Oczym właściwie jest ta gadka?
    Od 5 lat tzw obywatele z obywatelskiej platformy poza dojeniem Polaków i
    kręceniem lodów robią nic.
    Nowe restrykcje, nowe utrudnianie życia.
    Panie i Panowie w Holandii nawet wiejska droga ma ścieżkę rowerową.
    We Wrocławiu, na ul. Ruskiej, gdzie z trudem poruszają się obok siebie dwa
    auta, między nimi uprawia ekwilibrystykę cyrkową na rowerze facet.
    Jak chcecie dbać o bezpieczeństwo ludzi, to trzeba było wydać 68 mld euro
    na koleje i drogi, a nie na nowych milionerów.
  • ~007
    (2013-01-15 11:00)
    Jedna świnia sPOtkała drugą i rozprawiały o chlewie.
  • ~dobro
    (2013-01-15 10:57)
    to koniec PO -i to jedyny plus tej audycji
  • ~SLOWIANIN GOSC VIKINGOW
    (2013-01-15 10:53)
    Albo to wielka mistyfikacja,,,albo tej bandzie już tak brakuje zlobu do rozkradania ze bierze się za lby...
  • ~kierowca
    (2013-01-15 10:48)
    Ja wiem jedno. Nie należę do niedzielnych kierowców ,ale jeżdżę od 32 lat i to sporo i nie zapłaciłem nigdy mandatu. Jak teren zabudowany to od czarnej tablicy do czarnej jadę według przepisu tj. 50 km/h. Gdyby tak wszyscy jeżdzili to narazilibyśmy nasze kochane peństwo na potężne straty związane z postawieniem i utrzymaniem radarów a i minister Rostowski musiałby te półtora miliarda wyczepać z kieszeni bo do kasy wpłyneło by zero. Dlaczego większość kierowców chce jeżdzić np w terenie zabudowanym 150 km na godzine. Czy to idioci
  • ~Al Paga
    (2013-01-15 10:40)
    CIENKI BOLEK TEN NOWAK ...
  • ~arma
    (2013-01-15 10:38)
    ten lis to dno, poziom rozmowy z jego strony był podwórkowy i to łagodne określenie.
  • ~plenum PO
    (2013-01-15 10:35)
    Liz udaje że krytykuje rząd a w rzeczywistości liże doopę i szuka okazji do ataku na Kaczyńskiego. I za to was lubimy towarzyszu liz. Możecie byc pewni, że wy i wasza żona pozostaniecie na drogich kontraktach w telewizji dopuki my rządzimy. Wasze srebrniki są niezagrożone!