Nowak w programie Lisa: Tabloidy są dla pana autorytetem

Do tej pory docinali sobie za pośrednictwem mediów, teraz spotkali się twarzą w twarz w studiu. "Większość kierowców nie łamie przepisów, może tu chodzi o pieniądze?" - dopytywał Tomasz Lis ministra transportu i infrastruktury. Sławomir Nowak pozwolił sobie na złośliwość wobec prowadzącego.

wróć do artykułu
  • ~Astra
    (2013-01-16 14:29)
    Jakie fotoradary to Świnki--- rządowe
  • ~Fatamorgana
    (2013-01-16 08:45)
    KTO TY JESTEŚ? Prosty-Tuska - JAKI ZNAK TWÓJ? MAK od RUSKA -

    KTO CIĘ DYMA? PIES FIUTINA - GDZIE CI TĘSKNO? DO GEJRLINA -

    TWA NORMALNOŚĆ? WEHRMACHT DZIADKA - TWOJA TWARDOŚĆ? KUPA RZADKA -

    KTO JEST WRÓG TWÓJ? POLSKI PIS - A TWÓJ SUKCES? KATYŃ BIS
  • ~technik krym,
    (2013-01-15 21:04)
    Brawo panie Tomku,Błyskotliwość pytań o mało włos doprowadziłaby do płaczu Nowaka,Tylko książka uchroniła go od spazmów,Ewidentnie tu chodzi o łupienie kierowców.Rosnące zbyt blisko jezdni drzewa są głównym czynnikiem śmiertelnych wypadków..=Na nich kierowcy kończą żywot.Nikt się tym nie zainteresuje,nawet nie prowadzi się statystyk.W/g mnie to około 50 proc
  • ~Elvis
    (2013-01-15 13:42)
    Na kłopoty z fotoradarem na pewno Yanosik coś poradzi - polecam.
  • ~oli
    (2013-01-15 13:33)
    popieram panie Tomku trzeba walczyc z ta patologia - brawo
  • ~Nawet milionera Lisa nie stać na mandaty!!!
    (2013-01-15 12:41)
    Nowak podnieś nam wynagrodzenia i emerytury Debilu to wtedy porozmawiamy o podnoszeniu mandatów i innych kar.!!!
    Pensje jak w Afryce a kary jak w Ameryce!!!
  • ~Ironimuss
    (2013-01-15 12:38)
    Lis nie był gospodarzem spotkania. Był awanturnikiem podobnym do Terlikowskiego.
  • ~Iron
    (2013-01-15 12:37)
    Lis zrobił z siebie błazna popierajacego piractwo drogowe.
  • ~Robnad
    (2013-01-15 12:23)
    wszystko zrozumiem.
    tylko czego ten cymbał coś łyka na wizji
  • ~kolega " po fachu "
    (2013-01-15 12:10)
    Szanowny Panie Lis, jeżeli nie podoba się Panu zapis o skierowaniu kwot uzyskanych z mandatów do budżeyu , to dlaczego nie zaproponuje Pan zmiany tego zapisu i skierowania pieniędzy na inny cel, Ja wiem dlaczego: bo Panu wcale nie zależy na tym zapisie,Panu wcale nie zależy na prawdzie ,
    Panu wcale nie zależy na Państwie i Obywatelach, PANU ZALEŻY NA KASIE.
    Jeżeli jest to nieprawdą, to czy ma Pan odwagę na dyskusję w TV nt: ile jest warta praca takiego " udawacza " jak Pan.
  • ~charcerzyk
    (2013-01-15 12:08)
    ..a co w tym temacie Lemingi ??
    Nie było materiałów wybuchowych na uczelni

    Tagi: zamach, Brunon K., ABW, agentura, kondominium
    Dodano: 15.01.2013 [07:41]

    foto: Zbyszek Kaczmarek/Gazeta Polska
    Z wewnętrznej kontroli Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie wynika, że Brunon K. nie miał dostępu do materiału wybuchowego w ilości umożliwiającej zamach na polski parlament. Wyniki kontroli nie wskazują na fakt przechowywania materiałów wybuchowych na uczelni – poinformowała nas Izabella Majewska, rzecznik UR.

    Nie potwierdziły się doniesienia medialne, wskazujące, że Brunon K., domniemany zamachowiec przygotowujący zamach na Sejm i Senat, przetrzymywał materiały wybuchowe na uniwersytecie. Przypomnijmy, media, powołując się na źródła w ABW, donosiły, że Brunon K. jako wykładowca uczelni przetrzymywał materiały wybuchowe na terenie uczelni. Miał wykorzystywać fakt, że laboratoria uniwersytetu posiadały dostęp do substancji promieniotwórczych i wybuchowych. W związku z doniesieniami rektor UR prof. dr hab Włodzimierz Sady zlecił kontrolę uczelni ze szczególnym uwzględnieniem Katedry Chemii i Fizyki, w której pracował Brunon K. Dwie kontrole nie wykazały nieprawidłowości.

    – Wyniki obu kontroli nie wykazały większych uchybień. Brunon K. nie wyróżniał się, zarówno jeżeli chodzi o tematykę jego badań naukowych, jak i przeprowadzoną ocenę jego pracy naukowej i wyniki ankiet studenckich. Wyniki kontroli nie wskazują na fakt przechowywania materiałów wybuchowych na uczelni – poinformowała Izabella Majewska, rzecznik prasowy UR.
  • ~Karmen
    (2013-01-15 11:59)
    Wczoraj totalna miernota-Terlikowski i dziwnie tabloidowo napastliwy-Lis. Taki kiepski dzień dla tych dziennikarzy telewizorowych. Lis dostaje napomnienie,a ten drugi (nadużywany przez media) na absolutny aut.
  • ~sta-n
    (2013-01-15 11:56)
    Czyżby to p. Nowak uważał się autorytet dla Tomasza Lisa. Tabloidy, często
    gonią za sensacją, ale im także zdarzają się tematy nurtujące społeczeństwo.
  • ~gość
    (2013-01-15 11:54)
    Jak tak bardzo się przystosowujemy do UE to może warto zacząć o zarobków emerytur i rent a nie od radarów.
  • ~Yeti
    (2013-01-15 11:54)
    Nowak to straszny arogant! Bravo Panie Tomku dokopałeś temu chamowi
  • ~haha
    (2013-01-15 11:47)
    ~Marylka2013-01-15 09:57

    Oglądałam ten wczorajszy program. Nigdy, powtarzam NIGDY, nie spodziewałabym się, że pan Lis potrafi zachować się tak po chamsku, kiedy zarzucił ministrowi Nowakowi, że swój nowy program bezpieczeństwa na drogach pisal w półtorej godziny. Lis był w tym sporze adwersarzem pana Nowaka, ale był też jeszcze GOSPODARZEM tego programu. Od gospodarza programu MAMY PRAWO wymagać więcej KULTURY i OGLADY, po prostu, zwykłej kindersztuby!!
    ...
    a jak ubliżał i był agresywny w stosunku do członków PiS to ci pasował głupi ablondynko z PO?
    Wtedy było wszystko OK?
  • ~bałagan24
    (2013-01-15 11:43)
    czy Nowak i Kopaczowa są parą? Bardzo do siebie pasują
  • ~głupim cię nie nazwę