Sromotna porażka partii Kaczyńskiego. Rząd Tuska górą

To nie jest dobry dzień dla Prawa i Sprawiedliwości. Poległ głośny pomysł partii Jarosława Kaczyńskiego, który celował w rząd a który miał zadbać o pieniądze Polaków. W tym starciu wygrała partia Donalda Tuska...

wróć do artykułu
  • ~pis
    (2012-07-04 14:12)
    koniec pis :(
  • ~polak maly
    (2012-07-02 20:14)
    grzegorz na premiera!
  • ~iks
    (2012-07-01 22:21)
    A następna ustawa będzie dotyczyło podwykonawców budujących mosty, nastepna bloki mieszkalne, inna budowle użytecności publicznej , acha a co z dworcami i lotniskami. Czy tam jest inaczej
  • ~laurenty
    (2012-07-01 12:18)
    PRECZ Z KACZYNSKIM I JEGO BANDYCKA SEKTA PIS..
  • ~powst.w-ski
    (2012-06-29 21:16)
    NA WARCHOŁA NIE MA LEKARSTWA AANI ODTRÓTKI...JESTESMY SKAZANI NA TEGO "ANTY POLAKA I JEFO SFORE" DO NASTEPNYCH WYBORÓW ...MOZE ZNAJDZIE SIE TAKA WIEKSZOŚC ŻE WYELEMINUJE TYCH HAMULCOWYCH A NASZEGO ŻYCIA POLITYCZNEGO..W INNYN WYPADKU CZEKA NAS BIAŁORÓŚ LUB KAZKSTAN Z WATASZKĄ JROSŁAWEM..
  • ~Katolik i Komunista J.Kaczynskij
    (2012-06-29 16:11)
    Pan J.Kaczynski to prawdziwy Polak katolik i jednocześnie komunista.jedni i drudzy rozdawali w ramach miłości do innych nie swoje czyli kradzione.Jednocześnie bez skrupółów kradli skolko ugodno.I tak biedny Trocki zaosczedził zaledwie 96 mln.Chf przed wojną.
  • ~don wasyl
    (2012-06-29 12:55)
    AUTOR TEGO ARTYKUŁU TO GŁĄB.
  • ~obywatel
    (2012-06-29 12:07)
    banda oszustów jesr na razie bezkarna...
  • ~pytek
    (2012-06-29 09:55)
    Cieszyć się z tego może albo chory umysłowo idiota, albo ktoś organicznie nienawidzący zwykłych ludzi, którzy zostali oszukani i doprowadzeni do ruiny.
    Czy czasem DSSnie była wybrana po za przetargiem i miała świetne rekomendacje ze strony rządu?
  • ~obserwator
    (2012-06-29 09:39)
    Tytuł zwiastuje, że PO ma 95% poparcia a PiS się rozwiązało. Po treści artykułu widać wyraźnie, że przegrała lepsza koncepcja, zgłoszona prze PiS. Ale część ludzi czyta tylk tytuły i chyba o to chodzi... Oj Dziennik stacza się, stacza...
  • ~Pinkie
    (2012-06-29 09:17)
    Dlaczego Dziennik uprawia prostytucję dziennikarską?

    Jaka sromotna? Czyjaż ta POrażka jest? PiSu? Czy może przegrały Polskie firmy budowlane? Co za gnój!
  • ~motor
    (2012-06-29 09:00)
    SROMOTNA PROPAGANDA Partii Oszustow!!!
  • ~dlaczego sromotna?
    (2012-06-28 23:36)
    ..224/210 ...trudno nazwać taki podział głosów "sromotna porażką"...poza tym jesli już porazka... to przede wszystkim tych firm, które za swoje usługi...nie dostaną prawdopodobnie pieniędzy...
  • ~@
    (2012-06-28 22:17)
    To niewiarygodne ! !!! Chcemy wiedzieć ,którzy posłowie głosowali za projektem rządowym . ZMIAŻDŻYLI najsłabsze ogniwo ,czyli najmniejsze firmy budujące autostrady .Wiedzieli już dawno jak wygląda sytuacja ! NIE ZROBILI NIC !!! PRECZ Z PARLAMENTARNYMI PRZESTĘPCAMI NISZCZĄCYMI WŁASNY NARÓD !!!
  • ~obserwator
    (2012-06-28 21:38)
    No moze wreszcie rozsadek zwyciezy.Dlaczego p Kaczynski nie usiadzie sobie w spokoju.Przeciez on postrzega wiele spraw opacznie!!! Ma prawo .Rzeczywiscie w nie szczesliwym wypadku zginal Jego Brat blizniak,To na pewno Jego osobisty smutek.Ale na milosc Boska kto mu dal prawo nas meczyc swoimi spostrzezeniami, domyslami???
  • ~Lidia
    (2012-06-28 17:45)
    Jak zwykle przegrała sprawiedliwość.Nie wiem z czego ma być tak bardzo dumny rząd Tuska.i co tak naprawdę wygrał? Już ci dziennikarze niech przestaną kadzić temu Tuskowi,bo jak odejdzie to zostanie im zielona trawa ze stadionów i orlików.
  • ~Kazik
    (2012-06-28 16:50)
    to tylko POdczerwien a wszystko sie wali oni sie tylko łapią za kieszenie biedaków
  • ~zz
    (2012-06-28 14:47)
    a co takiego " dobrego" rząd Tuska wygrał? ?? sromotna porażka to jest tych wszystkich podwykonawców a nie PiS-u
  • ~optymail
    (2012-06-28 12:48)
    W tym starciu wygrała partia Tuska a Polacy znowu przegrali.
  • ~KONFESION
    (2012-06-28 12:41)
    ...Madrale-A JAK ma NIE przegrac,SAMA przeciw WSZYSTKIM!!! Zobaczymy gdy ludzie WYJDA na ULICE...kto WTEDY...wygra???