Nowak o "drogowych" rządach PiS: Nierealne plany i bałagan

| Aktualizacja:

Skąd problemy z budową autostrad? Zdaniem Nowaka m.in. stąd, że rząd PO-PSL nie odziedziczył po poprzednikach "rozpędzonego planu budowy", ale nierealne plany i bałagan legislacyjny, a uporządkował to dopiero jego poprzednik Cezary Grabarczyk.

wróć do artykułu
  • ~KOPARA2000
    (2012-03-16 14:14)
    KRETYNA mamy nie ministra
  • ~mjk
    (2012-03-16 14:28)
    Te gdański "geniusz" zapomniał, że 5 lat to czas w którym zbudowano wiekszą część Gdyni a COP zbudowano od podstaw w 3 lata. No ale wtedy nie było komputerów, był Kwiatkowski a nie było Grabarczyka i Nowaka.
  • ~internautka50+
    (2012-03-16 14:29)
    A obecny prezydent w czasie kampanii wyborczej powiedział;
    wybudujemy 1000 kilometrów autostrad i to jest fakt.
    A teraz jak będą miel staczkę to też będzie wina PIS
  • ~JANUSZ
    (2012-03-16 14:46)
    Wiedziałem :-D. Wszystkiemu winien PIS!!! hahahhaha
    Kto się daje jeszcze na to nabrać???
  • ~BACA
    (2012-03-16 15:00)
    JAKIM TRZEBA BYĆ DEBILEM ŻEBY WYGADYWAĆ TAKIE DYRDYMAŁY ANO BYĆ W PLATFORMIE I W DODATKU BYĆ MINISTREM U HER FLIKA
  • ~ynak
    (2012-03-16 15:52)
    To jest po prostu LIZUS
  • ~czytelnik 2
    (2012-03-16 15:55)
    Każda wypowiedz PO zaczyna się od krytyki PiS-u.Nie potrafią rządzić to szukają winnego za ich nieudacznictwo.
  • ~Max
    (2012-03-16 16:09)
    Czy ten Slawomir Nowak , o wygladzie fryzjerczyka kpi czy o droge pyta ? ! Rzadza peowscy dranie juz piaty rok , a jak cos jest zle , to winien PiS ! To juz nie jest
    kabarat , to jest burdel , w ktorym role glownego wykidajly pelni Donaldino !
  • ~zgrywuz
    (2012-03-16 16:13)
    Nowak pajacu na co czekasz , wrecz Grabarczykowi kwiaty !
  • ~Tofik
    (2012-03-16 16:23)
    Gdyby minister Jerzy Polaczek nie przygotował inwestycji autostradowych i ich finansowania Grabarz Nowaka nawet kilometra autostrady by nie wybudował. To jest cała prawda panie kłamco Nowak.
  • ~putto
    (2012-03-16 16:29)
    Jak PIS umie budować to widać po pomnikach ofiar Smoleńskich i pomnikach Lecha Kaczyńskiego, drą gęby , pochody urządzają ale wybudować ma TUSK podobnie było z autostradami stadionami I 5 milionami mieszkań dla młodych co to Jarek obiecywał, a niech że zrobią zbiórkę kasy i wybudują nawet tak wielki jak Jezus Świebodziński
  • ~Ingo
    (2012-03-16 16:37)
    Jak się nie ma czym pochwalić to wtedy hop jak królik z kapelusza PiS i Ka-
    czyński.
    I to jest cała filozofia PO.
    Naprawdę niedobrze się robi kiedy się to słyszy.
  • ~gość
    (2012-03-16 16:56)
    Panie NOwak to że Pan jest nieudacznikiem i klamcą typu ZMP to widac i slychac aja Panu powiem to wina Rydzyka
  • ~lolo
    (2012-03-16 17:05)
    co ten facet ******** ******** go kompletnie
  • ~putto
    (2012-03-16 17:11)
    Tofik stać ciebie tylko na iście PISowskie argumenty a pomnika to sami nie umiecie wybudować TUSK ma go wam wybudować tylko dla tego bo ładnie chorągiewkami machacie i bluzgi miotacie, umiecie liczyć liczcie na siebie
  • ~antyleming
    (2012-03-16 18:10)
    ROTFL
    co za żenada.
    Tylko bezmózgie lemingi sa w stanie uwierzyć w te bzdury.
  • ~Adam
    (2012-03-16 18:47)
    Nowak to człek bez mózgu, Donald matoł to czego się spodziewać po reszcie.
  • ~Wiesio trzynastolatek picz na BISiory
    (2012-03-17 08:41)
    Niech ktoś przypomni: co było quasi polityczną podstawą do sformułowania wniosku o Trybunał Stanu dla Zbigniewa Ziobry i Jarosława Kaczyńskiego? Czy nie to np. – jak wyrażał to barwnie postkomunista Ryszard – „czerwony jaguar” – Kalisz: „stworzenie klimatu zagrożenia inwigilacją”?

    No to zapraszam do lektury.

    "Dziennik Gazeta Prawna":

    Pobiliśmy kolejny rekord: w 2011 r. tylko sama policja występowała o billingi Polaków 2 mln razy.(...) już dane za 2010 r. pokazywały, że jesteśmy najbardziej inwigilowanym narodem Europy. Wtedy podmiot uprawnione do występowania o dane telekomunikacyjne do operatorów komórkowych -policja, prokuratura i służby – sięgały po nie 1,3 mln razy.

    Czyli po odsunięciu od władzy PiSistów mających oczy przekrwione od inwigilowania niewinnych obywateli, na ich miejsce wskoczyli zadeklarowani cywilizowani Europejczycy, za rządów których co roku o 100 procent przyrasta poziom śledzenia wszystkiego i wszystkich.

    Wiosenne wróble ćwierkają, że Trybunał Stanu za czas rządów ekipy Tuska to może być za mało.
  • ~@putto
    (2012-03-17 11:10)
    A ciebie POmatolski IMBECYLU STAC JEDYNIE NA POmatolskie SZCZEKANI - jak ruska sobaka!

    WON Z FORUM!

    Za lopate i do budowy drog LENIE SKONCZONE co POtrafia jedynie ZWALAC WINE NA INNYCH!

    TRAGEDIA BEZMOZGOWIA!!
  • ~alek
    (2012-03-17 11:30)
    Panie Nowak przecież PO rządzi od czterech lat i ponad 100 dni.Coś się panu pomyliło z tym straszeniem PIS. Czyżby rządzący mieli aż taką sklerozę? Brak nadzoru to są główne przyczyny bubli drogowych i nie tylko.