Minister o popękanych autostradach: Normalne w naszym klimacie

| Aktualizacja:

Minister transportu nie dramatyzuje z powodu popękanych autostrad. Jego zdaniem sytuacja jest pod kontrolą, a szczeliny to rzecz normalna w naszym klimacie.

wróć do artykułu
  • ~ozon
    (2012-02-23 14:48)
    Nowakowi chyba pękło.
  • ~Britta
    (2012-02-23 15:00)
    Polaku, sam głosowałeś na dziurawe autostrady, na benzynę po 6 zł., na pracę do 67 roku życia za 400 euro miesięcznie, na podwyżkę podatków, na kolejki do lekarzy, na wysyłanie do Grecji twoich pieniędzy, na prezydenta, który robi błędy ortograficzne i nie umie się zachować przy stole. TY sam wybrałeś tą DZICZ już na drugą kadencję, to co się dziwisz, że jakiś Nowak wciska ci kity. Łykaj i nie marudź.
  • ~Majka
    (2012-02-23 14:53)
    Grunt to dobry PijaR, dobra gadka, dobry garnitur, przeszczep włosów na łysinke - tyle wystarcza Polskiemu wyborcy. Dać mu 75% poparcia w sondażach!
  • ~gangster
    (2012-02-23 14:47)
    trzeba byc kołkiem, żeby takie brednie gadać. Ten Nowak to g..umie i na g...się zna, co potwierdza fakt, że Komorowski Bronisław wywalił go na zbity pysk
  • ~2
    (2012-02-23 14:52)
    ciekawe ile juz nagród i premii wziął,
  • ~Celtic
    (2012-02-23 14:52)
    Niech minister poszuka głupszych od siebie.
  • ~i tyle
    (2012-02-23 14:49)
    Delikatnie rzecz ujmując, ten minister to debil.
  • ~ateista
    (2012-02-23 14:50)
    NOWAK za taką wypowiedź od tej chwili powinien być zdymisjonowany,na pole sadzić buraki-tylko korzeniem nie do góry!!!
  • ~maja
    (2012-02-23 14:50)
    Panie Nowak, niech pan jedzie do Norgwegii i sprawdzi ich drogi budowane m.in. przez polskie firmy. Tam jest większy mróz i o wiele dłuższa zima a drogi są idealnie równe. Z pana taki fachowiec jak z koziej d..py trąba, jak mówiła moja babcia.
  • ~POdode
    (2012-02-23 14:51)
    Kretyni w rządzie, to normalne w Tuskolandii
  • ~baca
    (2012-02-23 14:54)
    "Ten miś odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa" s.Bareja
  • ~olo
    (2012-02-23 14:54)
    Przecież to normalka, że droga ledwo wybudowana a już ją szlag trafił nim pierwsze auto zdążyło przejechać.
  • ~bolek
    (2012-02-23 15:00)
    Panie Nowak a gdzie jest kontrola za co bierze kase przeciez jest powołany specyjalny zespół ludzi by takie usterki wczersniej zobaczyc Dlaczego w tych zespołach nie ma fachowców tylko sami kolesie i stąd te wieczne błedy bardzo kosztowne a koledzy sie smieja i po premię stoja
  • ~atka
    (2012-02-23 15:00)
    Powiem więcej. Rząd zaplanował te dziury w autostradzie.
  • ~Janusz
    (2012-02-23 15:00)
    Jeśli ci ktorzy krytykują rząd za pekniecia na autostradach sądzą że w Niemczech nie ma peknieć sa burakami. Mieszkam w Niemczech obok wyremontowanego właśnie odcinka autostrady A-5 ,peknięc sa tysiące Właśnie dziś jest gigantyczny korek bo pobierają probki..Polak krytykuje nawet wlasną matkę za to że go urodzila. Koszmar.
  • ~Aculeus
    (2012-02-23 14:43)
    Jak to dobrze, ze przynajmniej Nowak nie peka.
  • ~lobo
    (2012-02-23 15:02)
    ...no i człowiek po twarzy trampka się odezwał , hm miodzio
  • ~debile nami rządzą
    (2012-02-23 15:07)
    Nowak to Mucha bis.
    Tusku - współczuję ci - hahaha
    Parafrazując słowami Bronka Komorowskiego: jaki prezydent, taki zamach, ja mówię jaki premier, tacy ministrowie.
    Idzcie wy w cholerę - debile z PO
  • ~drogowiec
    (2012-02-23 15:09)
    dziwne, ze w Niemczech nie pekaja, a sa ich tysiace kilometrow
  • ~tommy
    (2012-02-23 15:09)
    Boze !!! Za co pokarales ten biedny kraj takimi indywiduami !!!