Minister o popękanych autostradach: Normalne w naszym klimacie

| Aktualizacja:

Minister transportu nie dramatyzuje z powodu popękanych autostrad. Jego zdaniem sytuacja jest pod kontrolą, a szczeliny to rzecz normalna w naszym klimacie.

wróć do artykułu
  • ~kol
    (2012-03-10 08:52)
    Panie ministrze jedz Pan do przyjaciół Jankesow zobaczy pan jak się buduje autostrady.Przestań Pan pleść bzdury
  • ~Tusk - codziennie jakaś "wpada"
    (2012-02-24 00:20)
    do d...z takim ministrem - panie Tusku.
  • ~Zenek
    (2012-02-23 22:31)
    Wypowiedzi Nowaka są żenujące ale mówi te dyrdymały,bo tylko durnie mogły głosować na tych nieudaczników POmatołów - więc wyjaśnienia jak dla debilów.
    Banda Rudego jest bezkarna,nikt za nic nie odpowiada,otrzymują gigantyczne premie i niesłychanie wysokie zarobki.Nowak był modelem i piekarzem - w piekarni to na pewno odpowiednie miejsce pracy dla niego i taki bałwan został ministrem.
    Tusek jednak chwali wszystkich ministrów i nikogo nie będzie zmieniał,bo im bardziej
    będzie działał na szkodę Polski i Polaków ten czy inny minister to zyska tym większe uznanie premiera,który kominy wymiatał więc kolesiów rozumie i dba o to aby im żyło się lepiej.Psychiatra był już ministrem obrony i rozłożył armię,Grabarczyk rozłożył PKP i drogi co Nowak kontynuuje,fryzjer został teraz wiceszefem Centralnego Ośrodka Sportowego,Mucha nie ma zielonego pojęcia
    o pracy na swoim stanowisku,taki oto mamy TEATR KOMEDII w wydaniu POmatołów.CYRK NA KÓŁKACH.Za głosowanie na POmatołów zapłacicie teraz
    wysoką cenę.
  • ~parasolka
    (2012-02-23 20:19)
    Panie Nowak te pana wypowiedzi ,że to jest normalne bo klimat itd.to wsadź sobie w d...e i nie rób z obywateli takich debili jak jest pan i ta cała zgraja PO.
    Przecież pan sam w to niewierzy,a najlepiej spytaj sie pan swojej rodziny co sądzą o pana debilnych wypowiedziach.
  • ~vitek
    (2012-02-23 16:28)
    Jaki minister takie drogi.
  • ~emigrant
    (2012-02-23 15:38)
    kupujcie furmanki rodacy !!! wtedy dziury niestraszne
  • ~kargul
    (2012-02-23 15:35)
    dlaczego to nie jest normalne w Niemczech ??? , taki sam klimat
  • ~CZYTELNIK
    (2012-02-23 15:35)
    Chwała Bogu, że w Norwegii, Szwecji, Finlandii, Szkocji (Highlands), Kanadzie nie ma "amplitud temperatur", a klimat jest bardzo łagodny! Tam autostrady trwają bez remontowania dziesiątki lat, od chwili powstania. Ale też oni nie mają ministrów Nowaków, Grabarczyków... No i oprócz tego: nawierzchnia autostrad nie składa się w 60% z piasku! Czy możecie sobie wyobrazić, że w tych krajach nie daje się 10-20 procent łapówki za wzięcie kontraktu na cośkolwiek? Trudno pomyśleć, że takie kraje istnieją - nieprawdaż???
  • ~pol anka
    (2012-02-23 15:34)
    no to sprawa wlokących się inwestycji drogowych jest wyjaśniona, projektanci dążąc do doskonałości musieli uwzględnić podobne uchybienia jak w autostradach niemieckich. Jak zauważył -Janusz spękania to trend na niemieckich autostradach, My Polacy nie gorsi postanowiliśmy dorównać a nawet prześcignąć Niemców, pomimo kolosalnej podwyżce kosztów uzyskaliśmy nawierznię artystycznie spękaną z poprzecznymi ( o te to majsterstyck ) na całą szerokość jezdni pęknięciami aż do podsypki ( cudo ). Kolejne odcinki zostaną oddane w bajecznej technologii " pajęczyna ". Nikomu na świecie nie udało sie uzyskać efektu, dla nieużytkowanej autostrady, bezwzględnej nieprzejezdności - spękania oraz pod wpływem wiatru unoszące się nad jezdnią chmury zmieloego asfaltu, dla komfortu Komisji Odbierającej Odcinek, zmieszanego z świeżo zmielonym cynamonem. Kompletny odlot
  • ~tommy
    (2012-02-23 15:09)
    Boze !!! Za co pokarales ten biedny kraj takimi indywiduami !!!
  • ~drogowiec
    (2012-02-23 15:09)
    dziwne, ze w Niemczech nie pekaja, a sa ich tysiace kilometrow
  • ~debile nami rządzą
    (2012-02-23 15:07)
    Nowak to Mucha bis.
    Tusku - współczuję ci - hahaha
    Parafrazując słowami Bronka Komorowskiego: jaki prezydent, taki zamach, ja mówię jaki premier, tacy ministrowie.
    Idzcie wy w cholerę - debile z PO
  • ~lobo
    (2012-02-23 15:02)
    ...no i człowiek po twarzy trampka się odezwał , hm miodzio
  • ~Janusz
    (2012-02-23 15:00)
    Jeśli ci ktorzy krytykują rząd za pekniecia na autostradach sądzą że w Niemczech nie ma peknieć sa burakami. Mieszkam w Niemczech obok wyremontowanego właśnie odcinka autostrady A-5 ,peknięc sa tysiące Właśnie dziś jest gigantyczny korek bo pobierają probki..Polak krytykuje nawet wlasną matkę za to że go urodzila. Koszmar.
  • ~Britta
    (2012-02-23 15:00)
    Polaku, sam głosowałeś na dziurawe autostrady, na benzynę po 6 zł., na pracę do 67 roku życia za 400 euro miesięcznie, na podwyżkę podatków, na kolejki do lekarzy, na wysyłanie do Grecji twoich pieniędzy, na prezydenta, który robi błędy ortograficzne i nie umie się zachować przy stole. TY sam wybrałeś tą DZICZ już na drugą kadencję, to co się dziwisz, że jakiś Nowak wciska ci kity. Łykaj i nie marudź.
  • ~atka
    (2012-02-23 15:00)
    Powiem więcej. Rząd zaplanował te dziury w autostradzie.
  • ~bolek
    (2012-02-23 15:00)
    Panie Nowak a gdzie jest kontrola za co bierze kase przeciez jest powołany specyjalny zespół ludzi by takie usterki wczersniej zobaczyc Dlaczego w tych zespołach nie ma fachowców tylko sami kolesie i stąd te wieczne błedy bardzo kosztowne a koledzy sie smieja i po premię stoja
  • ~olo
    (2012-02-23 14:54)
    Przecież to normalka, że droga ledwo wybudowana a już ją szlag trafił nim pierwsze auto zdążyło przejechać.
  • ~baca
    (2012-02-23 14:54)
    "Ten miś odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa" s.Bareja
  • ~Majka
    (2012-02-23 14:53)
    Grunt to dobry PijaR, dobra gadka, dobry garnitur, przeszczep włosów na łysinke - tyle wystarcza Polskiemu wyborcy. Dać mu 75% poparcia w sondażach!