Dubieniecki wpadł na gorącym uczynku. Gdy odwiedzał grób…

| Aktualizacja:

Takiej wpadki Marcin Dubieniecki się nie spodziewał! Wszystko wydarzyło się kiedy razem z żoną Marta odwiedził grób Lecha i Marii Kaczyńskich…

wróć do artykułu
  • ~Marq
    (2011-11-07 11:18)
    Ten Dupieniecki mysli, ze stoi ponad prawem. Czemu policja nic nie robi by ukarac tego bufona? Bo co? Martusia go kryje? Fuj!
  • ~Nielot Mieciu
    (2011-11-07 12:27)
    Udzielny ksiaze Dubieniecki mysli, ze mu wszystko wolno, a tymczasem pismaki czuwaja. Na pismakow nawet kaczy prezio nie pomoze.
  • ~Ancymon
    (2011-11-07 12:29)
    to się udał menżusio świątobliwej siostrzenicy świątobliwego męża stanu
  • ~PO
    (2011-11-07 12:33)
    Ile PIANYCH kierowców jest na polskich drogach i nic! Jezdzili i będą jezdzić! Co na to policja - NIC!
  • ~zbigniew jan
    (2011-11-07 12:35)
    wyrazne przekrety pana z elity wymiaru sprawiedliwosci i adwokatury, jezeli wszyscy z tego elitarnego klubu dokonuja wykroczen to kto ma dbac o porzadek w tym kraju...
  • ~Adyta
    (2011-11-07 12:41)
    To kogo oni odwiedzali w tym pustym grobie, bo nie zrozumiałam?
  • ~wyborca
    (2011-11-07 12:47)
    zostawcie juz raz na zawsze tego czlowiekaa,piszcie o Kopacz ,Schetynie,Nowaku,Fedek
  • ~Tofik
    (2011-11-07 12:54)
    Ponad prawem to jeździ w Polsce kilkadziesiąt tysięcy nałogowych alkoholików, którzy mimo utraty prawa jazdy mają policję w doopie. Jak można porównywać gadanie przez telefon z jazdą na podwójnym gazie. Zajmijcie się lepiej tym problemem.
  • ~rychu
    (2011-11-07 12:58)
    Marcinek do sekty nie nalezy, ale prawo depcze tak jak oni !!!
  • ~eman
    (2011-11-07 13:08)
    Nastepny temat zastepczy ..
    a co z gospodarka i kryzysem pismaki?a gdzie donald ,w gałe wali...
  • ~hum-bak
    (2011-11-07 13:12)
    Radny wypił, alkomat podejrzany

    Od czasu zatrzymania przez policję Wojciecha J., szefa Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Kole, za pijacki rajd samochodem po ulicach miasta mija siedem miesięcy. Kiedy poniesie konsekwencje prawne? Nie wiadomo. Na pierwszej rozprawie sąd przychylił się do wniosku oskarżonego, by uzupełnić materiał dowodowy dotyczący rodzaju sprzętu, którym dokonano testu na obecność alkoholu we krwi.
    > Więcej <
  • ~atech-Ontario
    (2011-11-07 13:12)
    Ten garnitur to wyraznie z mlodszego brata...
  • ~lodziaz
    (2011-11-07 13:14)
    Jakos dziwnie pismaki tylko tych POdejzanych ,zwiazanych z PISem zauwazaja ,a innych nie..

    Radny wypił, alkomat podejrzany

    Od czasu zatrzymania przez policję Wojciecha J., szefa Sojuszu Lewicy Demokratycznej w Kole, za pijacki rajd samochodem po ulicach miasta mija siedem miesięcy. Kiedy poniesie konsekwencje prawne? Nie wiadomo. Na pierwszej rozprawie sąd przychylił się do wniosku oskarżonego, by uzupełnić materiał dowodowy dotyczący rodzaju sprzętu, którym dokonano testu na obecność alkoholu we krwi.
    > Więcej <
  • ~spostrzegawczy
    (2011-11-07 13:20)
    Jest bzdurą i nieprawdą co opowiada Pan Rzecznik Policji, bowiem zgodnie z art.94 ust. 1 pkt 1 Ustawy z dnia 20 czerwca 1997 r. Prawo o ruchu drogowym (tekst jedn. Dz. U. z 2005 r. Nr 108, poz. 908 zpóźn. zm.) na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej odpowiednim pojazdem silnikowym może kierować osoba posiadająca ważne zagraniczne prawo jazdy wydane m. in. przez państwo członkowskie Unii Europejskiej - w okresie ważności prawa jazdy.
  • ~spostrzegawczy
    (2011-11-07 13:28)
    Dla słabszych: Gdyby kierujący pojazdem pod wpływem alkoholu otrzymał wyrok sądu z zakazem prowadzenia pojazdu wruchu lądowym naprzykład na trzy lata, to posługując się zagranicznym prawem jazdy naruszyłby postanowienia sądu, ale po tych trzech latach zakazu może on posługiwać się tym zagranicznym prawem jazdy. Ponieważ zatrzymanie prawa jazdy Pana Dubienieckiego nie jest wyrokiem sądowym, a jedynie postanowieniem administracyjnym, może on posługiwać się zagranicznym prawem jazdy.
    Tyle w temacie.
  • ~@atech ontario
    (2011-11-07 13:34)
    A ty PO kim nosisz garnitury??

    Czy wszystko ze sklepow charytatywnych, zwach szumnie SZMATEKSEM???
  • ~@zbigniew jan
    (2011-11-07 13:35)
    A ty to co - ELYTA sPOd KORYTA???

    Jak nie masz nic madrego do POwiedzenia ...TO STUL WREDNY PYSK!
  • ~PORUSZANIE SIE PO POLSKICH MIEDZACH
    (2011-11-07 13:44)
    POLSCY POLICJANCI TO NAJBARDZIEJ NIEWYKSZTALCONY SEGMENT POLSKIEGO SPOLECZENSTWA. OBCOKRAJOWCY PODROZUJACY DO POLSKI NIE MUSZA POSIADAC POLSKIEGO PRAWA JAZDY I MAJA PRAWO DO PORUSZANIA SIE PO POLSKICH MIEDZACH. W NIEKTORYCH KRAJACH JAK NP. WLOCHY WYMAGANE JEST PRAWO JAZDY MIEDZYNARODOWE, KTORE W USA KOSZTUJE OK. 10 DOLAROW I MA ROK WAZNOSCI. ZRESZTA O JAKICH POLSKICH DROGACH CI MILICJANCI MOWIA. W POLSCE NIE MA DROG. SA MIEDZE Z DZIURAMI DLA WOZOW KONNYCH. A DZISIEJSZA POLSKA POLICJA TO SPADKOBIERCZYNI MO, ORMO, ZOMO, UB, SB I INNEGO TALATAJSTWA.
  • ~hel60
    (2011-11-07 13:51)
    a ta posłanka z platformy co to po syropku na spirytusie spowodowała wypadek to co, dalej jeździ???
  • ~Dyzma
    (2011-11-07 13:52)
    To dlaczego nie zabrano drugiego prawa jazdy.