Dubieniecki wpadł na gorącym uczynku. Gdy odwiedzał grób…

| Aktualizacja:

Takiej wpadki Marcin Dubieniecki się nie spodziewał! Wszystko wydarzyło się kiedy razem z żoną Marta odwiedził grób Lecha i Marii Kaczyńskich…

wróć do artykułu
  • ~emeryt 2009
    (2012-07-17 13:37)
    to przykład prawicowego bufona i ********* który żeruje na immunitecie oraz koneksjach rodzinnych. Oto Polska tylko dla prawdziwych Polaków a la Kaczyński i Macierewicz !!!
  • ~jurasmysz
    (2012-05-22 17:40)
    no i kto Dubienieckiemu podskoczy???
    NAIWNIAKI...hihi!
  • ~ZB
    (2012-04-27 22:30)
    TO PRYMITYWNE POLOWANIE NA CZROWNI...KA !? BIEDNY FACET,BO STOS JUŻ DAWNO PRZYGOTOWAŁA MU PARTIA RZĄDZĄCA.
  • ~Etertno Vagabundo
    (2012-04-24 13:08)
    Oj zleźcie wszyscy
    Z Dubienieckiego,
    Skończcie polować
    W końcu na niego.

    Widać, dziecięcy
    Rozum macie,
    Znaczy, w rozwoju
    Się cofacie.

    Kto na zło, czynem
    Złym odpowiada,
    Ten w infantylizm
    Wtórny popada.
  • ~Mecenas
    (2012-04-05 12:01)
    Pan Dubieniecki niestety własną osobą może reprezentować stanowisko co najwyżej pseudokibiców na meczach 4-ligi Somalii. Toatalne zero, które wypłynęło dzięki małżeństwu ze znanym zerem.
  • ~NORMALNI
    (2011-11-27 10:29)
    BEZ KOMENTARZ BO I TAK WIEM KTO WYPISUJE TE BREDNIEE,BRAWO P MY JESTEŚMY Z PANANIEM.DLACZEGO SOKOŁOWSKI NIE ROBI ZASADZKI NA SWOICH KELEŚIÓW KTÓRZ JEŻDZĄ BEZ PRAWA JAZDY A DZIENNIKARZ TO JAK PLUSKWY PRZEKRACZAJĄ PRZEPISY I CO JAJCO
  • ~dwe
    (2011-11-11 20:53)
    psudo prawnik komu pomogl skad ma kase na te auta pytams ie skad???! do pierdla i na mydlo ziomka! a martusia oddawaj te 3mln co za skorke dostalas!!!
  • ~siesiek
    (2011-11-08 07:40)
    przy przekroczeniu limitu punktów powinni być wszyscy równi wobec prawa przy następnej kontroli b. prawa jazdy pojazd powinien być zabrany.
  • ~Chycen
    (2011-11-08 06:49)
    ~Awatar2011-11-08 06:28

    Ciekwa jestem jakiego państwa rezydentem jest ten pseudoprawnik?. Nic na ten temat "wolne media" nie piszą. W grę wchodzi zatem alb Rosja albo Izrael. W obu przypadkach poprawność polityczna jest na wagę życia facetów żyjących z wierzówki. Ogólniejsza refleksja: w tym kraju szczęśliwych obywateli prawo i jego przepisy są dla maluczkich. A pan Dubaniecki, no cóż dobrze się ożenił.

    A ja mysle, ze sie raczej ozenil bardzo zle i na dodatek coraz gorzej, az w koncu bedzie przeklinal dzien swego slubu i dzien w ktorym zrobil pierwsze prawo jazdy!!!

    Zwlaszcza w nadchodzacych ciezkich dla PO czasach, kiedy rozni Dubienieccy zostana kolejno przez media zmieleni i rozpyleni jako gaz lzawiacy dla wyborcow...
  • ~Komuszek
    (2011-11-08 06:43)
    W miare uplywu lat coraz bardziej sie utwierdzam w przekonaniu, ze za tak zwanej komuny procentowy udzial idiotow w spoleczenstwie byl w porownaniu ze stanem obecnym znikomy!

    I samo spoleczenstwo bylo jakby mniej "przypadkowe", a bardziej skonsolidowane!

    Bylo to bowiem spoleczenstwo w nieustannej ucieczce przed opresja i w nieustannej pogoni za wszelkimi wyraznie zaznaczonymi na skali wartosci "dobrami", nie wylaczajac tak zwanych "dobr wyzszego rzedu"!
    Ten powszechny "jogging" wyrabial spryt, kondycje i inteligencje!
    Tak jak u charta, ktory nieustannie poluje na zajace, a sam ucieka przed wilkami!
    Dzis wszystko jest dostepne w masowej sprzedazy - natomiast nie ma na rynku dobr naprawde pozadanych, o ktore warto zabiegac, o ktorych mozna marzyc i ktorych zdobycie daje satysfakcje i prestiz!!!

    Nie ma tez na rynku kategorii aktywnych stymulatorow "popytu", ktorzy dawniej byli okreslani mianem "gornych 10 000", ktorzy nadawali ton i stanowili swoisty "wzorzec metra" dla przejawiajacych jakiekolwiek ambicje "gornych 100 000"!
    Dzis nowego typu wzorzec metra ustanawia mimochodem w smolenskim blocie Ewa Kopacz i nawet nie wie, ze to czyni!
    A miliony zagapionych w telewizor idiotow wsysaja ten "wzorzec" jak makaron albo traktuja go jako cos w rodzaju gumy do zucia!
  • ~Awatar
    (2011-11-08 06:28)
    Ciekwa jestem jakiego państwa rezydentem jest ten pseudoprawnik?. Nic na ten temat "wolne media" nie piszą. W grę wchodzi zatem alb Rosja albo Izrael. W obu przypadkach poprawność polityczna jest na wagę życia facetów żyjących z wierzówki. Ogólniejsza refleksja: w tym kraju szczęśliwych obywateli prawo i jego przepisy są dla maluczkich. A pan Dubaniecki, no cóż dobrze się ożenił.
  • ~Komuszek
    (2011-11-08 05:22)
    W miare uplywu lat coraz bardziej sie utwierdzam w przekonaniu, ze za tak zwanej komuny procentowy udzial idiotow w spoleczenstwie byl w porownaniu ze stanem obecnym znikomy!

    I samo spoleczenstwo bylo jakby mniej "przypadkowe", a bardziej skonsolidowane!

    Bylo to bowiem spoleczenstwo w nieustannej ucieczce przed opresja i w nieustannej pogoni za wszelkimi wyraznie zaznaczonymi na skali wartosci "dobrami", nie wylaczajac tak zwanych "dobr wyzszego rzedu"!
    Ten powszechny "jogging" wyrabial spryt, kondycje i inteligencje!
    Tak jak u charta, ktory nieustannie poluje na zajace, a sam ucieka przed wilkami!
    Dzis wszystko jest dostepne w masowej sprzedazy - natomiast nie ma na rynku dobr naprawde pozadanych, o ktore warto zabiegac, o ktorych mozna marzyc i ktorych zdobycie daje satysfakcje i prestiz!!!

    Nie ma tez na rynku kategorii aktywnych stymulatorow "popytu", ktorzy dawniej byli okreslani mianem "gornych 10 000", ktorzy nadawali ton i stanowili swoisty "wzorzec metra" dla przejawiajacych jakiekolwiek ambicje "gornych 100 000"!
    Dzis nowego typu wzorzec metra ustanawia mimochodem w smolenskim blocie Ewa Kopacz i nawet nie wie, ze to czyni!
    A miliony zagapionych w telewizor idiotow wsysaja ten "wzorzec" jak makaron albo traktuja go jako cos w rodzaju gumy do zucia!
  • ~to do Krakowa już za daleko ?
    (2011-11-08 04:01)
    jakież to cwane i podłe towarzystwo !!!
  • ~Archiwista
    (2011-11-08 03:12)
    ~poddany2011-11-07 20:43

    Gdyby w Polsce wszystko szło prawnie i sprawiedliwie to ten pan nawet by nie pomyślał o wsiadaniu za kółko . No ale on nie jest zwykłym śmiertelnikiem . Prawo i sprawiedliwość to tylko puste hasełko najczęściej wykrzykiwane w okresie wyborów . Pani Marta Kaczyńska potwierdza tą zasadę siadając obok przestępcy prowadzącego samochód . Jej również wydaje się że jest z lepszej gliny - myli się .Obydwoje potwierdzają że są zwykłymi nadętymi bucami .


    *************
    W zasadzie - nic dodac i nic ujac!
    Ale co do "Pani Marty" - to mozna dorzucic cytat z wywiadu, ktorego udzielila w okresie swej szczytowej "popularnosci":, a w tymze wywiadzie mowila, jak dumna jest ze swojego aktualnego meza i jak podziwia jego przebojowosc i sile przebicia demonstrowana pod haslem, ze "wszystko jest dozwolone, co nie jest zabronione, ktore to haslo zacytowala doslownie i bezblednie z pamieci!
    Widocznie to haslo jest tzw. "household feature" w domu rodziny Kaczynskich-Dubienieckich, co - jak mniemam rozni ten dom zasadniczo od wiekszosci normalnych polskich domow, gdzie sie zazwyczaj kultywuje atmosfere uczciwosci i poszanowania zasad!
    Nie dziwi wiec fakt, a raczej "zdarzajaca sie" na przestrzeni wielu juz lat seria faktow inspirowanych i tworzonych osobiscie przez czlonkow tej rodziny: od afery "Ruchu" i slynnego juz dialogu zmarlego prezydenta ze zwyklym spokojnie zadajacym pytanie obywatelem (spieprzaj dziadu!) poprzez znane nam wszystkim z niegodnej opieszalosci "opuszczanie" palacu prezydenckiego przez Marte Kaczynska, az po wrogie wobec interesu Polski matactwa J Kaczynskiego w sprawie krzyza i w innych sprawach.
    Nie od rzeczy bedzie tez przytoczenie tu blyskotliwego powiedzonka Prezesa wygloszonego zaraz po wyborach prezydenckich: "Cnote stracilismy, a rubla nie zarobilismy!"
    Powiedzonko zaiste godne TIR-owki na przygranicznej trasie
    Ale przez wielu J.Kaczynski jest uznawany za "meza stanu"!!!

    Podobno jednak Dubieniecki przy swojej żonie to pikuś. Ta zarobiła miliony na handlu długami szpitali. Tatuś pilnował, żeby prywatyzacja służby zdrowia nie następowała, bo by córeczka nie miała na czym zarabiać
  • ~Syefan
    (2011-11-08 01:20)
    Naprawdę u was posucha. Piszecie bzdety a facet od tytułów miał chyba cieżkie dziecinstwo. Mnie juz wiecej głupim tytułem nie zwabicie. Pa
  • ~lelewidz
    (2011-11-08 00:52)
    zenada i kpiny PRECZ Z KACZYZMEM
  • ~PRAWNIK
    (2011-11-08 00:50)
    pani Martusia tez prawniczka (o ile sie nie myle) POPIERA LAMANIE PRAWA???
  • ~trew
    (2011-11-08 00:26)
    Jazda bez prawa jazdy to wykroczenie drogowe. Nie podlega pod Kodeks Karny. Dubieniecki na ma SĄDOWEGO ZAKAZU JAZDY lecz tylko BRAK PRAWA JAZDY.
  • ~Niezłe cwaniaki ta rodzinka........ Ale
    (2011-11-07 23:51)
    dlaczego policja to toleruje ?
  • ~ja jeżdzę trcohę lepszymi autami a
    (2011-11-07 23:47)
    nie mam żadnego punktu karnego !!!