Tak władza daje furę! Zobacz, czym wozi się Tusk i spółka

| Aktualizacja:

Polak patrzy politykom nie tylko na ręce - zagląda też do ich portfela i... garażu. Sprawdź czym jeżdżą ludzie ze świecznika - Tusk, ludzie PO, PiS i inni…

wróć do artykułu
  • ~CHLOPA CIAGNIE DO WOZU
    (2011-09-22 10:29)
    ALE BOGACTWO. POSLOWIE Z KRAJOW AFRYKI SA ZDECYDOWANIE BIEDNIEJSI.
  • ~lotKA
    (2011-09-22 10:34)
    PACANY z pelo POwinni wsiasc na drzwi od ruskiej stodoly i ODLECIEC NA ...WSJEGDA!!
  • ~wyborca
    (2011-09-22 10:38)
    Szanowny Dzienniku. Jeśli zależy Ci na zaufaniu czytelników, zwróć uwagę na amatorską stylistykę zamieszczanych artykułów.
  • ~Qwertus
    (2011-09-22 10:49)
    zróbcie porządek z tymi waszymi pismakami - co to za bzdety? gdzie tusk?
  • ~antysystem
    (2011-09-22 11:01)
    Tusk i ferajna przy korycie, jak świnie.
  • ~Da.
    (2011-09-22 11:11)
    Spodziewałem się lepszych aut, a tu przeciętniaki... Można by pomyśleć, że na wiejskiej panuje bieda... A jakie auta mają pociechy i małżonkowie parlamentarzystów?
  • ~Zibol
    (2011-09-22 11:13)
    ja pierdziu - nie jestem posłem a mam dwa dobrej marki auta , czyli co - trzeba mnie zastrzelić !!!
  • ~Helmut
    (2011-09-22 11:14)
    Premirr Tusk jest na czele rządu PO-PSl i zarządza 37 milionowym krajem .
    TERAZ PORA NAPISAC ZA CO ŻYJE JAROSŁAW K
    -
    JAKĄ JEZDZI FURA(Jaroslaw Kaczyński) I ILE PIENIEDZY JEST MARNOTRAWIONYCH NA WROGA POLAKÓW I WSZYSKIEGO CO DOBREGO DZIEJE SIE W POLSCE .
    -
    Teraz pora abyście Wy, szlachetni dziennikarze w z Dziennika , napisali o Napieralskim i Kaczyńskim .Ile to pieniędzy jest marnotrawionych na nich .Napiszcie tez ile pieniedzy idzie na utrzymanie pani merkel i jakim wózkiem ją wożą !To do pracy obiektywni i szlachetni dziennikarze .
  • ~sPiSek
    (2011-09-22 11:18)
    Czy trzeba przedstawić zaświadczenie od lekarza, że jest się idiotą, żeby zostać redaktorem dziennika?
  • ~normalny
    (2011-09-22 11:25)
    No to, że mają. Jeśli nie ukradli, to wszystko w porządku gazeto z magla.
  • ~ja ja
    (2011-09-22 11:32)
    Tuskobus zwany też ********* to kolejna ściema dla POmatolskich fanów. Bonzowie wożą doopska luksusowymi samochodami lub samolotami , a przed docelowym przystankiem przesiadają się do ******** .
  • ~Stif
    (2011-09-22 12:10)
    Idiotę piszącego artykuł...popier...ło...Zero treści i sensu...Zwykły Polak ma często po dwie fury ... więc co ten gamoń chce od polityków...Rozumiem...że PIS-dzielec Kaczyński nie ma nic...więc to jest O.K.
  • ~"gratulacje"
    (2011-09-22 12:35)
    ale rzeczywiscie autor tego news`a tfu znaczy tego g..wna to naprawde debil.
    poczawszy od tytułu do końca jego treści. fuck
  • ~irenka34
    (2011-09-22 12:38)
    Do naczelnego p. Wróblewskiego .Poziom artykułów a zwłaszcza dobór tytułów w panskeij gazecie to jakiś koszmarny magiel. Jak Pan może na to pozwalać . Wydawało mi się ,że jest pan dziennikarzem na jakimś poziomie a ta gazeta robi się śmieciowa!!!
  • ~dozorca domu Grasia
    (2011-09-22 13:12)
    .
    Tusk przybył z niespodziewaną wizytą duszpasterską do Jasionnej, nieuprzedzeni żurnaliści stawili się licznie na niezapowiedzianym spotkaniu,
    a telewizja tam była i lizusowski reportaż zrobiła
  • ~wikcytat