Oto polska seksbomba i jej nowe argumenty! Zobacz zdjęcia

| Aktualizacja:

Jej walory przyciągają facetów i denerwują kobiety. Oto seksowna modelka postawiała na radykalną zmianę w życiu. Na ten widok panowie rozmarzą się a panie pękną z zazdrości. Dowodem są zdjęcia…

wróć do artykułu
  • ~bz
    (2011-08-09 22:59)
    jaka gwiazda ...takie cacko...[ samochod}
  • ~żyćprawdą
    (2011-08-09 15:48)
    Odwieczne "mieć a być"...ja lubię być...kimś z wartościami prawdziwych chrześcijan czyli Świadków Jehowy! Auto niszczeje tak samo jak "uroda" a zycie wieczne to COŚ!
  • ~Podlasie tańczy i śpiewa
    (2011-08-09 15:26)
    Jaka seksbomba taki i "luksusowy" samochód...
  • ~Tade
    (2011-08-09 12:22)
    Powinni dla porównania podawać ile ten samochód kosztuje w Stanach. Podają tylko niesłychaną cenę dla ograbianych Polaków.
  • ~motek
    (2011-08-09 10:15)
    wiesio13 , ja wiedziałem że lubisz chłopców bo jesteś pedzio , dobrze że się przyznałeś
  • ~pannikt
    (2011-08-09 10:00)
    Wiecie co to jest masakra intelektualana ? Jak przeczytaliście to co powyżej napisane to już wiecie...
  • ~Wiesio13 bicz na PISiory
    (2011-08-09 09:33)
    Ja tam wolę muskularnych chłopców
  • ~pytam tylko
    (2011-08-09 09:26)
    ~motek2011-08-09 09:00
    dwie dewoty
    ******************************
    skąd tyle nienawiści? Takie ostre słowa? Tyle jadu? A mówili, że ci tęczowi z PO są tacy łagodni...
  • ~Kaszebe
    (2011-08-09 09:20)
    Jakaż to seksbomba? Ot,dziewczątko urody raczej nie nachalnej a autko klasy poniżej średniej.Kogo i co tutaj lansować?
  • ~motek
    (2011-08-09 09:00)
    dwie dewoty
  • ~pytam tylko
    (2011-08-09 08:20)
    Czy to jest artykuł sponsorowany?
    Czy pani Krupa dała na niego kasę (lans za wszelką cenę) czy też firma, która wyprodukowała ten d-powóz (sprzedaż pada)?
  • ~andel
    (2011-08-09 08:11)
    Pierwsza lepsza ładniejsza i zgrabniejsza panna z ulicy wyglądałaby lepiej niż te polskie pokraki - celebrytki.
  • ~Darcyś
    (2011-08-09 07:59)
    Sprostujmy dwie pomyłki: jaka ona polska i jaka ona seksbomba :) Rozumiem że tytuł ma przyciągać czytelnika, ale to już zakrawa na robienie z ludzi baranów. Chyba się normalnie obrażę.
  • ~amoo
    (2011-08-09 07:56)
    Zgadzam sie z komentarzxami, tez mieszkam po drugiej stronie Oceanu i jazda Chevroletem to nie jest powod do domy raczej :) To taka stara milosc mechanikow-bo wlasciciele tych amerykanskich smietnikow czesto do serwisow zagladaja-czesci sa tanie i ogolnodostepne, ale czy o to chodzi? Ladny design to nie wszystko-jakosc jest ponizej normy wiec i auto jest raczej dla gorzej sytuowanych. Tak bylo i jest . Artykul byl pisany przez ignoranta, ktoremu placa chyba od slowa, bo tresci tu zadnej :(
  • ~Joanna S.
    (2011-08-09 07:53)
    Masz racje TadF- jedyny konkret tego artykułu to jest info ze Ona potrzebuje...
    bezpośredniego wtrysku. z turbodoładowaniem
  • ~parasolka
    (2011-08-09 07:33)
    A ta niby seksbomba przypomina mi te które okupują nasze drogi!cha,cha
  • ~TadF
    (2011-08-09 07:30)
    Jak wiadomo, Chevrolet w Stanach to legenda... Tak moze napisac tylko idiota, ktory nigdy nie byl w Stanach. Ten zlom kupuje tylko biedota ktora nie stac na prawdziwy samochod... Kolejny artykulik bez podpisu jedynie "Źródło: Własne" - raczej zrodelko - bez pokrycia w rzeczywistosci...
  • ~nyc dude
    (2011-08-08 20:26)
    ale mi cacko
    Mialem takie auto, w lease 5 lat temu, na szczescie lease trwal tylko 2 lata i oddalem . Totalna kicha...tzw. "entry level' jesli chodzi o SUV. Model z USA ma wiekszy silnik i lepsze wyposazenie niz te w Polsce ale wszystko jedno jest to niewypal a chnskim silnikiem sygnowany jako GM
    Dodam ze ten model nie jest juz produkowany przez GM, GM oddal ten model dla Suzuki bo byl juz przestarzaly i teraz Suzuki wali ludzi w banie .
    Toyota i Honda to jest to czym sie powinno jezdzic a nie jakies Chevy z silnikami starej generacji z Chin