Unia zagląda pod maskę twojego auta! Oto nowy obowiązek

| Aktualizacja:

Bruksela kolejny raz zagląda pod karoserię samochodów - także tych na polskich drogach. Efekt? Na wzór prawa w USA wprowadza nowy obowiązek…

wróć do artykułu
 • ~ja
  (2011-07-08 08:54)
  Ta cała UE to jakieś nieporozumienie.
 • ~navi
  (2011-07-06 13:23)
  Popieprzyło ich do końca. Może prędzej obowiązkowy alkotest ktory nie odpala samochodu.
 • ~g
  (2011-07-06 21:34)
  jest to wariactwo z Orwella.A co ich do k... nedzy obchodzi czy ja mam 2,2 czy 2,0 w oponie.Moze wyznacza mi limit herbaty na sniadanie lub piwa na wieczor,np.czujnik w lodowce,od 3 piw w gore lodowka nie otwiera sie az do rana.Mozliwy tez jest pomiar tluszczu w ciele i lodowka nie wyda kielbasy a na kolacje,otworzy tylko dzial mleczny.Za 30 lat pewnie beda obowiazkowe takie lodowki - dla zdrowia UE obywatela.W sypialni bedzie automat poboru prezerwatyw, 2 na dzien nie wolno, od 40 roku zycia jedna na miesiac wraz z programem zapobiegania wysokiemu cisnieniu krwi oraz porcja platkow owsianych po stosunku.
 • ~fr
  (2011-07-07 16:26)
  No i bardzo dobrze!! Kosztuje grosze, a większości kierowców (totalnych ignorantów) będzie przypominać o kontroli ciśnienia. Szkoda że nikt nie robi statystyk wypadków spowodowanych złym ciśnieniem w oponach. Na pewno w Polsce kilkadziesiąt ludzi ginie przez to w ciągu roku.
 • ~gr
  (2011-07-09 17:57)
  Jest racja że trzeba pilnować ciśnienia, ale prawdą jest że ci tam w Brukseli mają bzdury w głowie. Biorą olbrzymie pieniądze i zajmują się często mało ważnymi rzeczami. Oni myślą swoimi kategoriami. Taki jeden z drugim nie zna się na technice i wpada mu jakaś myśl znawcy domowego i forsuje to w parlamencie. A że inni mają taką samą wiedzę, to ustawa gotowa.