Prezydenckie limuzyny poszły pod młotek. Za bezcen

| Aktualizacja:

Wyprzedaż limuzyn u prezydenta Komorowskiego. Auta rozeszły się błyskawicznie. Zastanawiacie się ile kosztowały samochody, które służyły głowom naszego państwa m.in. Lechowi Kaczyńskiemu…

wróć do artykułu
  • ~Dromek
    (2010-12-30 00:15)
    -
    i słusznie zrobiono z tymi samochodami
    -
    -
    DO ŻADNEGO Z NICH KASZALOT SIĘ NIE ZMIEŚCI
    -
  • ~JJ
    (2010-12-29 21:44)
    "Limuzyny"? Teraz bronko będzie musiał pedałować.
  • ~rob
    (2011-01-03 17:09)
    Limuzyny sprzedane dla KOLESI Z PELO. Gdzie i kiedy oglaszali, za 7.000 to nie kupisz nawet " przedwojennego "Poloneza.
  • ~~ BACA
    (2010-12-30 19:23)
    Mieszkam na prowincji , NIE WIE KTOŚ Z WAS czy są jeszcze jakieś GRUCHOTY do upłynnienia ?. Mógłbym sobie jeszcze trochę po BRYKAĆ po starym BYŁYM PASTWISKU KURJI + krakowskiej . I CZY SĄ TYLKO SZWABSKIE + GRUCHOTY - Merole i Będziesz Miał Wydatki ! ! !
  • ~kuba
    (2010-12-29 23:43)
    Rezydent gafa Komorowski ,musi miec wszystko nowe,a pieniedzy coraz mniej.
    Mam nadzieje ze lasy zostawia w spokoju bo to przecie mysliwy.
  • ~spokojny_obserwator
    (2010-12-29 22:12)
    No cóż! Żyrandolowo-dywanowa prezydentura Komorowskiego przebiega i rozwija się zgodnie z przewidywaniami.Trwa nieustające święto, wymiana wszystkiego co może kojarzyć się z poprzednikiem, a ustawy są podpisywane nawet przed ich uchwaleniem. Tak trzymać! Przecież "zgoda buduje, niezgoda rujnuje!" Przykład współpracy modelowy-europejski.
  • ~embet
    (2010-12-29 22:02)
    TOMEK ale ty jestes madry.Wydaje mi sie ze moze Cie przrscignac tylko Brone K.
    Rozwijaj sie,bedziesz kims.
  • ~hanemann
    (2010-12-29 21:58)
    Już nie zaglądam na tą stronę, bo manipulujecie. Zdjęcie rzadowej beemy, w tytule o limuzynach, a w tekście o kangoo...A taką fajną gazetą był dziennik
  • ~Mysia 1107
    (2010-12-29 21:48)
    re: Anna

    też miałam taką nadzieję...
  • ~mir67
    (2010-12-29 21:40)
    POlaska kraj kolesi dla kolesiów inaczej PEL PO tuningu
  • ~karuzela
    (2010-12-30 05:13)
    PO ilości osób biorących udział w licytacji można wnioskować o "gospodarności" gos(po)darza. Tylko debil i krętacz zrobi taki przetarg w okresie świąt. Brałem udział w wielu przetargach w tym samochodowych i nigdy nie zdarzyło mi się trafić na taki przekręt.
  • ~celownik
    (2010-12-29 21:36)
    Do Komornik
    Wystarczy kilka minut poświęcić. Ogłoszenie o przetargu datowane jest na sierpień 2009...:)
    PS. http://www.prezydent.pl/bip/zbedne-lub-zuzyte-skladniki-majatku-ruchomego/
  • ~tomek
    (2010-12-29 21:21)
    Lolek na tej stronie sie zapedzil, przeciez te samochody jak kangoru na przyklad fizycznie byly przypisane do Kaczynskiego ale do wozenia kartofli. Nie irytuj sie LOLEK
  • ~deputy
    (2010-12-29 21:06)
    re wiarus - To raczej dziennikarz nie wie o czym pisze, a w zasadzie koloryzuje.
    Można było dać tytuł - Papieskie limuzyny na soprzedaż - bo Papiez też był w Polsce i jeździł samochodami BOR.
  • ~wiarus
    (2010-12-29 20:44)
    re lolek-okazuje sie, że PO sprzedaje wszystko nawet nie umiejąc nazwać po imieniu tego czym obraca
  • ~anna
    (2010-12-29 20:43)
    ... nikt nie kupil prezydenta?
  • ~bolek
    (2010-12-29 20:42)
    i daltego teraz PR.Komorowski jezdzi na nartach a nie samochodem
  • ~Komornik
    (2010-12-29 20:20)
    A gdzie i kiedy sie uikazalo ogloszenie z podaniem daty i miejsca licytacji!???
  • ~lolek
    (2010-12-29 20:18)
    Ale głupoty piszecie Prezydent Lech Kaczyński wożony był Renaultem Kangoo, oraz Nissanem maxima kogoś tu porąbało Byle w tytule było że Lecha samochody sprzedawano - cytat " które służyły głowom naszego państwa m.in. Lechowi Kaczyńskiemu… "
  • ~Lublinianin
    (2011-01-03 20:50)
    Jaki prezydent taki rzad i taki przetarg nic tu dziwnego.

Może zainteresować Cię też: