Lech Wałęsa ponownie gwiazdą reklamy

| Aktualizacja:

Lech Wałęsa dał się poznać jako miłośnik motoryzacji. Sam testował najnowszy model Seata. Wstąpił też w reklamie luksusowej Lancii. A oto najnowsza reklamówka z byłym prezydentem Polski...

wróć do artykułu
  • ~Opinia Publiczna
    (2011-05-24 12:59)
    więc na pewno nie kupimy wyrobów firm wymienionych powyżej .
  • ~LD
    (2010-12-27 01:51)
    Kiedy ten Bolekprzestanie sie publicznie pokazywac.Zygac sie chce jak na niego patrze.
  • ~ATEISTA
    (2010-11-22 12:29)
    BOLEK COŚ REKLAMUJE , TO NA PEWNO SPRZEDAŻ
    TEJ FIRMIE SPADNIE .
    KTO CHCIAŁ BY BYĆ KOJARZONY Z TAKIM PROSTAKIEM .
  • ~seat
    (2010-11-19 20:46)
    Bardzo podoba mi się pomysł żanety, aby Lech Wałęsa wystąpił w "Tańcu z gwiazdami", może zatem przydał by się jakiś internetowy lobbing albo presing na organizatorów programu, aby zaprosili Lecha Wałęsę do tańca...wtedy bidula nie musiałby "dorabiać" do emerytury reklamówkami samochodowymi. Czyżby już nie zapraszały naszego eksportowego erudyty i mediatora-mędrca na odczyty oraz wykłady prestiżowe uniwersytety?
  • ~~ DAWID
    (2010-11-17 20:42)
    LECH W. ponownie gwiazdą reklamy pewnie ROZRÓSZNIKÓW SERCA !!! , który ma wszczepiony TO SIĘ NADAJE !!!
  • ~cygas
    (2010-11-17 19:02)
    Ten KMIOT już wszędzie wsadza gębę , tylko aby zarobić " Biedaczek " " NOBLISTA" Leming " legenda Solidarności i Bezpieki" Pomroczność Jasna
  • ~mamisynek
    (2010-11-17 18:40)
    Anonimie gniota... proszę... oszczędź... mam zajady...
  • ~komarek
    (2010-11-17 17:36)
    To Bolek ma prawo jazdy? Ja osobiście nie pozwoliłbym mu prowadzić nawet furmanki.
  • ~żaneta
    (2010-11-17 17:29)
    Jako gwiazda powinien wystąpić w progrmie tanecznym "taniec z gwiazdami" Duża prawwdopodobność że zajmie I miejsce
  • ~Bolek Zareklamuj Motorowke
    (2010-11-17 17:07)
    Czekam kiedy Bolek zacznie reklamowac motorowke, taka jaka go podwiozla na strajk. Plotu ktory podobno przeskoczyl nie bedzie reklamowac, bo mu dobrobyt przeszkadza.
  • ~Bolek i jego Traktory
    (2010-11-17 17:05)