Kratka zwiększa sprzedaż nowych aut

| Aktualizacja:

Dzięki samochodom z kratką, dającym pełen odpis VAT, po raz pierwszy w tym roku sprzedano ponad 30 tys. samochodów w jeden miesiąc.

wróć do artykułu
 • ~Janek
  (2010-11-18 15:46)
  Mi udało się wziąć dosłownie ostatni model w salonie Volvo;)
  Akurat i tak miałem w planach leasing auta, ale niektórzy przesuwają swoje decyzje nawet o kilka miesięcy, aby zdarzyć co stwarza niezly ruch w salonach. W firmach leasingowych też jest ruch, w sumie dwa dni zajęły mi formalność leasingowe w efl, ale to nie jest moja pierwsza umowa leasingowa.
 • ~bolek
  (2010-11-09 10:38)
  stat,a jestes zainteresowany kupienie auta? za gotowke, wzieciem w leasing?
 • ~stat
  (2010-11-08 19:12)
  Tylko co będzie w przyszłym roku. Pewnie niższa sprzedaż. Już teraz chodzą słuchy, że obecnie podwyższona sprzedaż spowoduje brak upustów z końcem, początkiem roku.
  Skoda, VW dobrze się sprzedają i nie ma co liczyć na ekstra ceny. Tych aut nie ma na stanie. Może jedynie będzie wybór w schodzącej wersji Passata. Jeśli utrzymają obecne upusty to na pewno będzie wart uwagi.
 • ~bolek
  (2010-11-08 10:47)
  mysle, ze banki czy firmy leasingowe dokonaja tym bardziej dokladnej weryfikacji klientow w przypadku takiej zwiekszonej aktywnosci, tym bardziej, ze od poczatku nowego roku mozliwosc kupowania aut z kratka nie daje juz mowlisci odpisania calego vatu. gdy ja bralem samochod w leasing doradca staral sie tak dobrac oferte, abym nie pzeliczyl wlasnie moich mozliwosci finansowych w przyszlosci.
 • ~jaro
  (2010-11-07 20:39)
  Po ilości sprzedanych samochodów widać że ludzie nie tylko starają się płacić mniej ale też nie chcą tracić miejsc w samochodzie, tak jak Skoda z Octavią tak samo VW posiada prawie wszystkie modele gdzie po założeniu homologacji ilość miejsc zostaje taka sama, czy to Tiguan czy Touareg nie tracą jednego miejsca na rzecz kraty tylko zostaje auto z homologacją 5cio osobową
 • ~Piotr
  (2010-11-06 00:23)
  Teraz dzięki kratce sprzedają dużo samochodów.Zarabiają wszyscy <sprzedawcy,banki,firmy leasingowe...
  po nowym roku przyjdzie ,,kryzys na sprzedaż ,a
  niejeden ,,Kowalski"może się obudzić z ręką w ,,nocniku"bo nie będzie z czego spłacać.Oby nie.