• ~Bezsens całkowity
    (2019-06-10 07:31)
    Cdn sponsorowania niemieckiej gospodarki. Można było kupić dowolne 2x tańsze auta i użytek byłby ten sam. Z wcześniejszej dostawy już tylko połowa jeździ - reszta uszkodzone. Dymanie i sciemnianie Polaczkow.
  • ~Jula
    (2019-06-10 07:04)
    Oj! To widzę,ze pan Morawiecki wziął się zapolonizację Polski nie na.żarty nawet firma bawarska okazuje się być odwiecznie polska.Brawo PiS niech nasza piękna Polska zaczyna się w Bawarii a ciągnie się do Tobolska .
  • ~pipi
    (2019-06-10 09:46)
    żeby tylko krzywdy komuś nie zrobili miszcze kierownicy
  • ~A co, nie stać nas?
    (2019-06-10 09:49)
    Trzeba im było od razu leksusy kupić.
  • ~jarek
    (2019-06-10 13:03)
    ZBYTECZNY kosztowny wydatek. Zaraz je roz..... ! ;)
  • ~alf
    (2019-06-10 07:48)
    Teraz jak na dłoni widać kto jest za kondominium rosyjsko-niemieckim a kto nie !
  • ~Tak to jest
    (2019-06-10 07:48)
    Najgorsze jest, że zamiast dronów (o niebo tańszych i może być ich o wiele więcej) to są praktycznie bezkarni szaleńcy w swych rozpędzonych samochodzikach - dla okaleczonych i zabitych postronnych, to wszystko jedno czy zabije ich szczuty uciekający czy bezkarny w radiowozie.
  • ~NIe elektryczne???
    (2019-06-10 08:45)
    Dlaczego nie elektryczne ja się pytam??? Gdzie dbałość o ekologie??? Dlaczego policja nie świeci tu przykładem??? JA SIE PYTAM!!!!!
  • ~77
    (2019-06-10 09:24)
    Okropny design, ten niebieski pasek, wygląda jak rosyjska maszyna. Eastern Europe !!
  • ~PiS to PO
    (2019-06-10 07:42)
    wspieramy jak widzę niemiecki/nazistowski przemysł na każdym kroku - pojazdy BMW były już stosowane w armii niemieckiej/nazistowskiej we września 1939 roku. Likwidujemy polskie stocznie aby nazistowskie stocznie mogły pracować i się rozwijać - likwidujemy polskie cukrownie, likwidujemy polski przemysł samochodowy i kupujemy BMW, okręty podwodne z niemiec, kupujemy nazistowski cukier