• ~Żarófka
    (2018-12-04 13:11)
    Wszystkim wyborcom PiS życzę spokojnego i udanego Nowego Roku 2019. Niech wam upłynie w zdrowiu i dostatku. :)
  • ~Niki
    (2018-12-04 13:15)
    Wszystko po to by na stołki w TDT posadzić kolejnych swoich, jedynie słusznych pisiewiczów. Bez fachowych kompetencji za to w pełni oddanych linii przodujacej partii. A ciemny lud pokornie za to zapłaci.
  • ~Jaro
    (2018-12-04 13:08)
    Koryto+ pustawe?
  • ~ajax
    (2018-12-04 14:44)
    PiSia dojna zmiana wyraźnie wzięła sobie na cel polskich kierowców i przedsiębiorców i postanowiła traktować ich jak dojne krowy?!
  • ~Edek
    (2018-12-04 14:05)
    Czekam ...kiedy nastąpi koniec Zorganizowanej Grupy Przestępczej - czyt. Zwierzęcego Folwarku...pod wodzą niespełnionego nieudacznika...CANALII...
  • ~=taka prawda
    (2018-12-04 14:01)
    Kasa po "totalnej" się wyczerpała trzeba doić suwerena, lub ciemny lud - jak kto woli. A te matoły myślały że to wszstko z Vatu - bujda na kółkach
  • ~olesław
    (2018-12-04 14:44)
    czyli skok pisowców na kase
  • ~mariusz emeryt z pleszewa
    (2018-12-04 13:29)
    Dobra zmiana ma usprawnić badania a stacje kontroli są przeciw bo ich właściciele, o czym od dawna wiadomo, są sympatykami po albo nowoczesnej, w większości to kumple Grzegorza S.
  • ~RyTe
    (2018-12-04 13:48)
    Najwyższy czas na eliminację z polskich dróg jeżdżącego złomu zagrażającego innym użytkownikom dróg. Ciekawe jakim to cudem trafiają do ruchu jako sprawne techniczne samochody dymiące jak kominy fabryczne? Stać na łapówki to będzie stać na opłaty, proste i oczywiste. Zresztą jak kogoś nie stać na utrzymanie samochodu niech jeździ rowerem, niezależnie od partyjnych sympatii.
  • ~44 dawniej też 44
    (2018-12-04 13:46)
    "Zmiany mają wprowadzić na polski grunt regulacje wynikające z dyrektywy Parlamentu Europejskiego" - Już się gubię kodziarska mierzwo kiedy mamy tych dyrektyw przestrzegać.