• ~obcokrajowiec
    (2018-06-20 08:37)
    Ta statystyka swietnie pokazuje demokratyczny poziom kultury w Polsce i poszanowanie dla prawa. Balkanskie stosunki i balkanski poziom. Fascynacja motoryzacja, bo sie holota do aut wreszcie dorwala.
  • ~OnucyL
    (2018-06-20 07:47)
    Siedząc w jednostkach i za biurkami nie da się zapewnić bezpieczeństwa na drogach panowie decydujący w policji o czym większość kierujących wie.Stąd na drogach jak w westernach.Kazdy widzi że od lat ilość patroli na drogach maleje.Za chwile będą tylko obsługiwać zdarzenia /najlepiej po cywilu zeby nie było widać ze to policja.Dobrze ze jest jeszcze ITD
  • ~ajax
    (2018-06-20 13:12)
    Sprawcy śmiertelnych wypadków drogowych rażąco naruszający przepisy są w Polsce wyjątkowo łagodnie traktowani, wyroki w zawieszeniu to norma.Nawet sprawcy, którzy zabili prowadząc samochód pod wpływem alkoholu czy narkotyków są łagodnie traktowani, wyroki w zawieszeniu albo nie więcej jak 2 lata odsiadki to niestety w ich przypadku też norma w Polsce.
  • ~wawa
    (2018-06-20 10:43)
    Polacy najbardziej boją się terrorystycznych ataków ********** których u nas nie ma. Nie boją się smogu i wypadków samochodowych w których giną tysiące ludzi
  • ~Ferdek
    (2018-06-20 09:17)
    Za wypadek powinien finansowe obciążenie wobec skutków i Ofiar ( leczenie renta) ponosić sprawca. To by sadze tez pomogło .
  • ~diagnoza
    (2018-06-20 09:30)
    500 zł mandatu za drastyczne naruszenie przepisów i zagrożenie życia wielu osób to kpina i jak kpinę traktują to kierowcy .
  • ~Krzysio .
    (2018-06-20 15:08)
    Niezadowolenie z Zycia , jedyne , co pozostaje do osobistego wyboru , to o czym ci "kamikadze" , sami moga decydowac ... To jest ; wyprzedzanie na trzeciego , na podwojnej ciaglej , gaz do dechy , jak najczesciej ... !!!!!!! Auto , jest mozliwoscia ODreagowania sie , martwic sie chca pozniej , albo Nigdy ... !!!!!!! Ulanie , tylko nie tam , gdzie trzeba ...
  • ~Laszlo
    (2018-06-20 13:07)
    Bo jednemu panu posłowie trupy na drogach nie przeszkadzają tylko radary. Wszystkie nie działają prawidłowo. Na całym świecie nie wyprodukowano jeszcze radaru, który by działał.