• ~Yatr
    (2018-06-14 16:23)
    No i co towarzyszu krzywousty gdzie te fabryki produkujące tysiące polskich aut elektrycznych?. Wy towarzyszu możecie jedynie otwierać kolejne zakłady produkcji różańcow.
  • ~Starty Sir
    (2018-06-14 12:05)
    40 mld Euro inwestycji jednej marki.... Elektryczny VW Golf kosztował 3,4 mln EUR. Do tego ogromna baza know-how, narzędzi A tymczasem w morawieckiej Polsce - Morawiecki zrobi milion samochodów za 40 tys. zł inwestycji - bo tyle wynosiła nagroda dla zwycięskiego projektu karoserii.
  • ~Laszlo
    (2018-06-14 14:43)
    Dobrze, że chłop wyjechał, bo w Polsce by projektował kolejną Syrenkę lub Warszawę, która nigdy nie wejdzie do produkcji.
  • ~t.
    (2018-06-14 13:24)
    Testowalem przez pewien czas elektryczne cudo. Deklarowany zasieg: 450-500 km, rzeczywistosc: oszczedna jazda: 250 km. Zima: tragedia !
  • ~rychu
    (2018-06-14 15:01)
    wlosy z glowy rwac nalezy, a nie "chwalic sie ze Polak zaprojektowal" !!!!!!!!! najpierw komuna, pozniej bieda, a od prawie trzech lat sekta Jareczka wygania Polakow, najzdolniejszych Polakow z kraju !!!!!!!!!!!
  • ~kier
    (2018-06-14 23:46)
    Każdy nowy model to praca kilku tysięcy inżynierów, pisanie że stworzył go Polak to totalna bzdura. Miał jakiś tam udział.
  • ~kuppancegle
    (2018-06-14 12:03)
    "A kiedy człowiek np. zatrzyma wzrok na zabytku, który zobaczy na zewnątrz, wówczas Aicon opowie mu jego historię" A jak spojrzę na starą co siedzi obok wewnątrz to mi powie np.: "Wczoraj gdy byłeś w robocie to polazła do sąsiada spod 12-tki..." itp
  • ~Funeral