• ~sic.
    (2018-05-23 09:24)
    Szydlo winna wypadku ... Od poczatku mataczyla w tej sprawie. Jako klamca nie ma co robic w polskiej polityce.
  • ~kop się z koniem
    (2018-05-23 09:15)
    Chachmęcenie od początku . Do spowiedzi i od nowa . Wreszcie zostanie wylosowany "ktoś ", kto ukręci łeb sprawie .
  • ~sdf
    (2018-05-23 09:14)
    A w Krakowie szefową sądu jest koleżanka Ziobry i pozamiatane
  • ~JOJO
    (2018-05-23 09:48)
    Jak widać...zidiocenie prokuratorskie i całego wymiaru NIESPRAWIEDLIWOŚCI...w tej sprawie...sięga DNA...PIS-dzielczego dna...
  • ~anatom
    (2018-05-23 09:30)
    na tej fotce wygląda jakby była po lobotomii płata czołowego.
  • ~JOJO
    (2018-05-23 09:58)
    Przyjdzie czas...że NORMALNY sąd zajmie się całą...SEKTĄ...
  • ~Broszka z Broszkowc
    (2018-05-23 09:41)
    Mieli my fajna sasiadke jak poszla wPiSy zeszla na PiSy i gryzie.Miala wystarczajaco nie krasc ,za to zaczelan okradac kase panstwa zwana budzetem.Tym czasem na 2,5mln pln.Rozbija sie autami po naszym powiecie.
  • ~Jaro
    (2018-05-23 10:10)
    Ktoś ma jeszcze wątpliwości, jak to było w Smoleńsku. Było tak samo. Nie dla nas (pis_d) jakieś tam mgły, przepisy i kodeksy, one są dla II-go sortu.
  • ~Ryszard
    (2018-05-23 09:46)
    Od dwóch lat nie udaje się uciszyć "sprawcy" wypadku ,a BOR jest bez winy. Jeśli nie były spełnione warunki dla kolumny uprzywilejowanej to ile przepisów drogowych zlamała kawalkada samochodów wioząca p. Szydło? Nie udaje się uciszyć anonimowych alkoholików? Oni wiedzą swoje i nie ustępują.
  • ~MISZA
    (2018-05-23 09:04)
    KOLIZJA DROGOWA - "SZCZEGÓLNIE UZASADNIONA WAGA I ZAWIŁOŚĆ SPRAWY" - BOŻE.... FAKTYCZNIE TE NIEKTÓRE SĄDY NALEŻY ROZWIĄZAĆ. TO JAKIŚ CYRK NIE SĄD.