• ~Misiek
  (2017-09-09 05:51)
  Wielokrotnie pytam. Gdzie wyniki testów dla super drogich i super szybkich samochodów jak Lamborghini, Ferrari, Aston Martin i podobnych bolidów poruszających się po naszych drogach. Jak widać po wypadkach Ferrari to się dosłownie rozpada przy uderzeniach w trwałe przeszkody nawet przy niewielkich jak na możliwości auta prędkościach. A gdzie bezpieczeństwo pieszych?
 • ~Gary
  (2017-09-28 14:18)
  Ja przez kwestię bepzieczeństwa i w sumie nie tylko wybrałem peugota 5008. Ma ABS, ESP, 6 poduszek. Wykrywa to jak kierowca się czuję. Maz zabezpieczenia zwiazane z monitorowaniem aktywnego pola czy pasa ruchu. Do tego to duży samochód i potężny wiec ja jeżdżąc nim bezpiecznie się czuję.
 • ~gogus
  (2017-09-30 14:48)
  Bezpieczeństwo w dużej mierze od opon i części zależy. Mam corolke która dużo nie kosztowała ale pilnuje ciśnienia w kapciach i jak coś wymieniam to biore w jakości oe z delphi na przykład i auto chodzi jak w zegarku.
 • ~leszekZ
  (2017-09-09 19:40)
  Ciężko robić takie badania czy założenia bo przecież każdy wypadek będzie przebiegał w innych warunkach. Często pożyczam nowe modele samochodów w Panek i zastosowane w nich technologie mają między innymi zmniejszać ryzyko najbardziej popularnych przyczyn wypadków
Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.