• ~Złomiarz
    (2017-02-11 14:43)
    To ile milionów złotych poszło na złomowisko w ostatnich tygodniach w związku "wycieczkami" PiSowców?
  • ~gostom
    (2017-02-11 13:27)
    Czy kierowca Fiata rownież doznał obrażen, czy dopiero ich dozna ?
  • ~a kierowcą był kierowca Komorowskiego ?
    (2017-02-11 14:29)
    Przypadek nie sądzę. Komuś Rząd , nie wygodny. Pogróżki, próba puczu, Przypadek? Pęknięta opona Pana Prezydenta , ? Przypadek ? Wypadek Pani Premier w Izraelu , czy wczorajszy ? Afera reprywatyzacyjna, zabranie emerytur ubekom , czy chociażby Amber Gold. itd.... Czytajcie Państwo Wojciecha Sumlińskiego, wyjaśnia wiele dziwnych przypadków w swoich książkach.
  • ~opozycyjna kloaka
    (2017-02-11 15:40)
    Reklamacje do fabryki gdzie POwstalo.
  • ~Alibaba
    (2017-02-11 14:45)
    Kłamstwo goni kłamstwo. Wczoraj w przekaziorach słyszałem jakiegoś rządowego bubka jak mówił, że to zwykłe audi i dlatego się tak połamało, bo jak by było opancerzone to ho ho ho! Nic by się nie stał. Do tego maltretowanie tego młodego, bogu ducha winnego nieszczęśnika przez całą noc, aby się przyznał to horror!. Przyznał się wg starej znanej skądinąd zasady: "nie ma ludzi niewinnych są tylko źle [przesłuchani" Widocznie dobrze go przesłuchali. Do tego zastanawiam się czego nasi rządzący się tak boją, że nawet do ubikacji jadą pancerną limuzyną i na sygnale? Buta, arogancja, czy zwykła pycha? Nie wiem. Napawa mnie to wstrętem/. Król Szwecji jeździ bez obstawy i sam prowadzi i nie rżnie o zmroku przez miasto jak opętany. Jest mi wstyd
  • ~Yes, it is
    (2017-02-11 16:02)
    Ni i Niemcy wyprodukowali niby "pancerne" a jednak badziewie. Niech oddadzą pieniądze.
  • ~west
    (2017-02-11 13:49)
    Takie drzewo pokonało pancera wiozącego Szydło??? A co byłoby gdyby to była BRZOZA????
  • ~Lysa
    (2017-02-11 14:58)
    Jeszcze cena takiego auta to ok. $685,000, czyli 2.8 mln. zł.
  • ~Kawa na ŁAWE
    (2017-02-11 17:07)
    Ujawnić KRAKSY naszych POlszewików a POdobno było około 23 lub 27 rocznie
  • ~nauczyciel
    (2017-02-12 11:50)
    tak głupich komentarzy to jeszcze nie czytałem. Otóż, jeżeli w sprawie wypadku wypowiada się Janicki i ludzie z PO - to mówię krótko - wy nie macie moralnego prawa ust otworzyć - wasz bałagan doprowadził do Smoleńska
  • ~Radek
    (2017-02-11 19:26)
    Pancerne a tak się połamane przy 50 km nie wszyscy Polacy to durnie
  • ~makaron530
    (2017-02-11 13:59)
    W czasach kiedy uczęszczałem do szkoły podstawowej była w programie obowiązkowym Fizyka, w niej min. o energii kinetycznej. Im większa masa, tym siła uderzenia większa i żaden "mistrz" kierownicy na to nie poradzi.
  • ~mkk
    (2017-02-12 11:11)
    No mocarna bidula ten nasz cały Rząd i jego Prezesowa... Nawet pancerne auta w ich rączynach gną sie jak aluminiowy widelec. Oczywiście, wszędzie na PiS czyhają pancerne brzozy!!!
  • ~merlin
    (2017-02-11 14:05)
    szybkiego powrotu do zdrowia dla Pani Premier
  • ~rymera
    (2017-02-14 18:40)
    Poduszki powietrzne i kurtyny boczne to od jakiej predkosci dzialaja ? , albo zostaly wylaczone ?
  • ~obserwatore
    (2017-02-12 08:25)
    było słychać ostarnie krzyki pani Premier : " k_u_r_w_a"
  • ~Ale jaja
    (2017-02-11 13:46)
    Wstyd! Ciekawe co pokaże czarna skrzynka w audi? Musieli pędzić i wpaść na pancerne drzewo....
  • ~bo-bek
    (2017-02-13 01:16)
    Po co naśladować czołowych światowych polityków, jeździć za szybko z ochroną, ( czyli naród jednak nie kocha) lekceważyć innych użytkowników dróg, nie lepiej jeździć do lub z (nie podano) rodzinnej wioski furmanką? Wolniej, ale bezpieczniej i typowo, tradycyjnie po polsku!
  • ~Alibaba
    (2017-02-11 16:00)
    Kłamstwo goni kłamstwo. Wczoraj w przekaziorach słyszałem jakiegoś rządowego bubka jak mówił, że to zwykłe audi i dlatego się tak połamało, bo jak by było opancerzone to ho ho ho! Nic by się nie stało. Do tego maltretowanie tego młodego, bogu ducha winnego nieszczęśnika przez całą noc, aby się przyznał to horror!. Przyznał się wg starej znanej skądinąd zasady: "nie ma ludzi niewinnych są tylko źle przesłuchani" . Widocznie dobrze go przesłuchali. Do tego zastanawiam się czego nasi rządzący się tak boją, że nawet do ubikacji jadą pancerną limuzyną i na sygnale? Buta, arogancja, czy zwykła pycha? Nie wiem. Napawa mnie to wstrętem/. Król Szwecji jeździ bez obstawy i sam prowadzi i nie rżnie o zmroku przez miasto jak opętany. Przecież suweren czyli naród, albo lud wyborczy kocha naszych rządzących i powinni czuć się bezpiecznie. Jak niejaki pan Macierewicz po rozjechaniu przez kretyna z BOR-u kilku samochodów koło Torunia uciekł z miejsca wypadku, to nic się nie stało. Nie zainteresował się były harcerz losem bezbronnych ofiar z dziećmi, które czekały na mrozie kilka godzin na policję i zamknięcie sprawy, bo po co. On jest stworzony do wielkich spraw. Przypomina mi się wybuch gazu w Gdyni przed laty, gdzie zginęło wielu ludi a wieżowiec złożył się jak zapałka, wtedy też ówczesny Prezydęt Tysiąclecia L.W. był niedaleko na ulicy Polanki i też miał to totalnie w rzyci. Jest mi wstyd, bo rządzący, jak mówił kiedyś Napoleon Bonaparte o Burbonach: niczego nie zapomnieli i niczego się nie nauczyli. Wesołych Świąt, niebawem nadejdą, wesołych świąt.
  • ~Słoń Dobrze Poinformowany
    (2017-02-13 12:32)
    Audi A8 - niemiecki produkt w cenie około 5 mln. zł. nie wytrzymał w konfrontacji z Fiatem Seicento w cenie około 5 tys. zł. Poduszki powietrzne nie zadziałały i silnik przemieścił się do kabiny pasażerskiej przy zderzeniu czołowym. Typisch Deutsch Produkt. Hehehehe, tym razem "Überalles" nie popisał się widocznie brakuje mu niewolniczej siły roboczej z obozów koncentracyjnych.

Może zainteresować Cię też: