• ~R.Glenervan
    (2017-02-18 13:30)
    Zdjecia demaskuja klamstwo o predkosci kolumny ponizej 50 km/godz. A jesli chodzi o pancerne pojazdy, to maja one swoje granice, nawet czolgi. Odbywajac po studiach przymusowy rok w SOR (Szkola Oficerow Rezerwy) jezdzilem T55 i przestrzegano nas przed najezdzaniem na drzewo o grubosci ponad 30 cm z predkoscia ponad 24 km/godz. A pracujac w latach 80-tych w technicznej logistyce zachodnich sluzb antyterrorystycznych mialem tez troche do czynienia z pancernymi autami dla VIP-ow. Firma ktora dokonywala opancerzen znajdowala sie w RFN-ie i nadal pracuje na tym samym miejscu i jest jedyna tego rodzaju i z taka renoma na swiecie. Tylko najlepsza firma nie moze przewidziec kazdej glupoty uzytkownikow.
  • ~Andrzej
    (2017-02-17 00:06)
    Kierowcę Pani Premier na zbity pysk. Jak on dostał uprawnienia do wykonywania tego typu zadań. Miał ochraniać Panią Premier, a skończył na drzewie. To ma być kierowca BOR ?? To jakaś parodia.
  • ~gagaga
    (2017-02-15 14:30)
    jeśli audi przy 50 km/h tak się zachowują to trzeba to nagłośnić-niemcy sprzedają szajs naiwnym polakom
  • ~rymera
    (2017-02-14 18:40)
    Poduszki powietrzne i kurtyny boczne to od jakiej predkosci dzialaja ? , albo zostaly wylaczone ?
  • ~kobra
    (2017-02-14 15:44)
    KUPCIE STARĄ WOŁGĘ 100% bez opancerzenia i 100% bezpieczniejsza
  • ~Weteran
    (2017-02-14 10:01)
    Wyraznie widać na zdjęciu,że ten samochód nie miał "koguta" na dachu.Mógł mieć jedynie przy głównych reflektorach bardzo nisko.Sama jazda pod prą przed skrzyżowaniem budzi ogromne wątpliwości co do ważności podróży służbowej premiera.
  • ~bromba
    (2017-02-13 16:37)
    Premierka dostanie jeszcze większej deprechy.
  • ~Słoń Dobrze Poinformowany
    (2017-02-13 12:32)
    Audi A8 - niemiecki produkt w cenie około 5 mln. zł. nie wytrzymał w konfrontacji z Fiatem Seicento w cenie około 5 tys. zł. Poduszki powietrzne nie zadziałały i silnik przemieścił się do kabiny pasażerskiej przy zderzeniu czołowym. Typisch Deutsch Produkt. Hehehehe, tym razem "Überalles" nie popisał się widocznie brakuje mu niewolniczej siły roboczej z obozów koncentracyjnych.
  • ~tutejszy
    (2017-02-13 09:48)
    Pancerna a maska pogięta jak u ,,malucha,,
  • ~Misio Ptysio
    (2017-02-13 03:29)
    Dać sprawę Antosiowi. On zdemaskuje spisek i wypije Kakao.
  • ~bo-bek
    (2017-02-13 01:16)
    Po co naśladować czołowych światowych polityków, jeździć za szybko z ochroną, ( czyli naród jednak nie kocha) lekceważyć innych użytkowników dróg, nie lepiej jeździć do lub z (nie podano) rodzinnej wioski furmanką? Wolniej, ale bezpieczniej i typowo, tradycyjnie po polsku!
  • ~kot
    (2017-02-12 21:55)
    Moi drodzy - to nie to auto było pancerne tylko to DRZEWO ... a auto prawdopodobnie to szmelc wycofany ze stanów po ujawnieniu oszustw jakich dopuścił się właściciel szmelcowozów i tyle
  • ~Holek699
    (2017-02-12 21:51)
    Brak słów... kierowca to jakaś ciota... zamiast w seicento to w drzewo... gdyby naprawdę wystąpiło zagrożenie to pampers pełny
  • ~krowa
    (2017-02-12 19:57)
    do a kierowcą Decyzyjność Szydło wyszła po przyjeździe Merkel, jak pojechała do Kaczyńskiego, a żeby robiącej za premier nie było zupełnie łyso, to Merkel spotkała się z opoycją
  • ~leśniczy
    (2017-02-12 19:20)
    Brzoza zostałaby ścięta ale to było inne drzewo.
  • ~wrona
    (2017-02-12 17:47)
    Takiego zlomowiska w postaci pancernej limuzyny sie nie widzi....pytanie jaka ona pancerna. Przestancie kupowac niemieckie samochody ich niezawodnosc,jakosc skonczyla sie 15 lat temu...dzis jest to zlepek samochodu z roznych krajow azjatyckich,ale niemiecka cena....
  • ~Smoleńsk 2010
    (2017-02-12 16:21)
    Brzoza - śmiertelne zagrożenie dla PiS!
  • ~aga
    (2017-02-12 14:55)
    Ale za to policja odniosła sukces,borowiki bez winy!!! chłopak wrobiony!!! i po sprawie !!!
  • ~spoko
    (2017-02-12 12:27)
    A kto by na nią próbował zamachu. Przecież to marionetka.
  • ~nauczyciel
    (2017-02-12 11:50)