• ~podatnik
    (2016-12-08 16:27)
    Pragnę przypomnieć , że PRL bis na początku grudnia 2016 to bardziej kolonia niewolnicza niż kraj, stworzony przy stole zwanym okrągłym i podczas pijackich libacji w Magdalence pod polityczną mafię, kolesiów, przekrętów, złodziejstwa i niespotykaną arogancję władzy! Bardziej miejsce dla kombinatorów, gdzie zwykły człowiek jest niczym, a przestępców się chroni. Zwykły człowiek nie odczuwa że to "jego kraj", gdzie miliony młodych, zdolnych, wykształconych, kreatywnych ludzi wyjechało za przysłowiowym chlebem? Gdzie przyzwoity człowiek nie ma szans na pracę, bo ją po znajomości dostają kolesie, gdzie na badania czy operację czeka się kilka lat. I na koniec gdzie sprawiedliwość zaczyna swoje żniwa od nr 82!
  • ~khoral
    (2016-12-08 14:20)
    Podatek dochodowy powinien byc zupelnie zniesiony. Podawanie pensji brutto jest tak glupie, ze az brak slow
  • ~Co to jest?
    (2016-12-08 13:25)
    No litości, dochód powyżej 85 tys. i pokazujecie maserati. To kpina z ciężko pracujących ludzi zarabiających na poziomie minimum socjalnego na zachodzie. No niestety, ale tacy bogaci maserati nie kupią. I to ich państwo będzie skubać podwyższając podatki. A ci naprawdę bogaci siedzą i się śmieją, bo ich nikt nie dosięgnie (tak naprawdę nikt nie chce). Żenada...
  • ~Obcio
    (2016-12-08 17:32)
    Będzie komu dowalić 50% podatku. Bogaci płacą wysokie podatki albo wy...lają z Polski Szybka piłka. :)
  • ~Jola
    (2016-12-08 14:29)
    85 tyś brutto rocznie to ledwo 5000 netto. To ma byc bogactwo??
  • ~dojna zmiana trwa
    (2016-12-08 15:01)
    pis jeszcze porządzi z rok i wszyscy będą biedni, no poza czarną mafią i ich poplecznikami
  • ~GGG
    (2016-12-08 13:58)
    PiS robi badania, żeby się przekonać kogo by tu jeszcze oskubać?
  • ~Marusia
    (2016-12-08 14:19)
    ..85 tys. rocznie, to dziadek ma większą emeryturę ..
  • ~menel
    (2016-12-08 14:38)
    Naród idąc za solidarnymi przebierańcami i godząc się na takie przemiany, kominowe płace, spółki itp, jednym słowem - gangi cwaniaków i gangsterów może sobie teraz nie tylko luksus ale i normalne życie polizać przez szybę. Taki rolnik w ciągu paru miesięcy zastaje dotacyjnym milionerem bez żadnej pracy a węglowe mafie zarabiaja więcej niż wszyscy górnicy. Głupi robotnik im to zafundował i płaci na ulgi, zwroty strat, dopłaty dotacje nie tylko rolnikom ale i kapitalistycznym przedsiębiorcom. A jak kto oglądał na pulsie fabryki muzyki to rolnicy kąpią się w piwie,całe wsie śmigają na ścigaczach, ofrołdują terenówkami i mają w d... pracę. Za nich pracuje w prywatnych kołchozach biedota. Ostania wieść to aresztowanie chyba jednego z najbogatszych Polaków i jego wspólników za machlojki. Ciekawe czy jest jakiś jeden co uczciwą pracą się dorobił. To mi dopiero powód do dumy - wyzyskiwacze, bandziory. cwaniaki przy kasie.
  • ~ ect...
    (2016-12-08 20:20)
    Zamożnych i bogatych? Buuuach,cha,cha. 85.000 zł rocznie, to zarabia sprzątaczka w UE. Odnoszę wrażenie, że autor(ka) tych wypocin zapomniał(ła) o 3.000.000 "milionerów" pracujących w UE i zarabiających powyżej 20.000 euro rocznie.